Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ragus napisał:

 

yebać ten serialik, ale tym występem rozje,bał system i wyjaśnił społeczeństwo gotowe go ukrzyżować bez wyroku

 

Tak, 15 osób, na przestrzeni lat, w tym podczas kręcenia house of cards umówiła się i ukrecila kariere Spacyego

 

Świetny filmik, który internet pokocha i zapomni o jego niewystepkach. W końcu talent aktorski > macanie chłopca 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figaro napisał:

 

Tak, 15 osób, na przestrzeni lat, w tym podczas kręcenia house of cards umówiła się i ukrecila kariere Spacyego

 

Świetny filmik, który internet pokocha i zapomni o jego niewystepkach. W końcu talent aktorski > macanie chłopca 

Ta... Dobrze, że me3 było całą prawdą i jedna z oskarżycielek wcale nie molestowała siedemnastolatka i nie płaciła mu za milczenie:pawel:

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, xMAFIA_PLxMICHAL napisał:

orientuje się ktoś jak zalozyc konto uk netflixa ? jest lektor napisy itp.?

W produkcjach Netflixa tak. W innych różnie, większość ich nie posiada, ale biblioteka też jest dużo większa niż w PL 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Polecam dokument Walka, o Stanisławie Szukalskim. Nie znałem wcześniej tego artysty, a film w ciekawy sposób przedstawia jego życie, sztukę i zmianę światopoglądów na przestrzeni lat. Poza tym ciekawie zobaczyć film, w którym ludzie z USA poruszają XX wieczną historię naszego kraju.

Edytowane przez Wojtq
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja wszystkim fanom pilki noznej polecam dokument Bobby Robson: More Than a Manager. Wypowiadaja sie Sir Alex, Gascoigne, Lineker, prawdziwy Ronaldo opowiada o swoim rekordowym sezonie w Barcelonie po przejsciu z PSV i wielu innych. Mourinho ktory byl asystentem Robsona i nie pyskowal przy nim. Slynna reka Maradony przeciwko Anglii ktora prowadzil Robson. No zloto, sporo ciekawostek mozna sie dowiedziec.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

hej Panowie pytanie bardziej techniczne ale może ktoś będzie wiedział. Aktualnie mieszkam w uk, dotychczas korzystałem  z nordvpn'a do oglądania polskiego netflixa (nie wszystko co mnie interesuje niestety jest dostępne bez vpn np Piraci) No ale od kilku dni mam problem i żaden serwer vpn niestety nie hula z netflixem. Pisałem do nordvpn z zapytaniem ale oni odpisali że nigdy nie oficjalnie nie gwarantowali polskich serverów do netflixa więc lipton. Ktoś może ma ten sam problem lub jest wstanie polecić jakiś inny vpn który działa ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...