Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Punisher 2??????????? Zadnych zapowiedzi nie widzialem, cisza o tym serialu byla, nawet gdzies czytalem ze wyjdzie dopiero na jesien 2019 a tu taka niepodzianka :obama: o jak mi milo, o jak bede ogladal. Tylko mniej smutnego pyerdolenia prosze a wiecej latajacych konczyn to juz w ogole <3

 

Jeszcze Roma i wyrywkowo przypomne sobie Krolow SoA. Co prezent na nowy rok

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, krupek napisał:

Obejrzał ktoś całe Orange is the new black? Kończę 3 sezon i mak trochę dość. Dzieje się coś ciekawego dalej?

 

momentami było mocno średnio ale obejrzałem chyba tylko ze względu na parę postaci i w sumie nie żałuję 

ale jak już się męczysz to imo bez sensu 

Odnośnik do komentarza
Ja oglądam. I nie czwarty a trzeci. Gów.niany serial, ale ciągle coś mnie do niego ciągnie. Może ta tematyka podróży w czasie jest taka magnetyczna dla mnie - nie wiem. Z jednej strony widzę jego wady, ale fajnie się przy nim traci czas. Ale ogólnie bym nie polecał. 

 

Mi się nawet podoba znaczy sezon 2 końcówka taka sobie, ale tak jak piszesz coś do niego przyciąga (marcy), dzisiaj zacznę sezon 3

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.12.2018 o 17:34, _Be_ napisał:

Roma piękna. Aż jestem w szoku że coś tak ładnego wylądowało na Netflixie

Oj tak. Również bardzo polecam. Wyjątkowy i przejmujący film pozbawiony tradycyjnych chwytów filmowych i ekspozycji, ale przez spokojną obserwację podkreśloną oszczędną pracą kamery wydaje się dawać coś więcej. Znów mamy tu negatywny obraz mężczyzn i skupienie na silnych, niezależnych kobietach, ale nie bolało mnie to, bo w tym przypadku było to jakieś takie prawdziwsze niż w kolorowych popierdółkach z taśmy produkcyjnej Netflixa. Oskar w głównej kategorii murowany, co tylko wyjdzie nam na dobre jako abonentom Netflixa.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...