Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, _Red_ napisał:

Jaka batalia na posiadany majątek i długość wakacji w tropikach :obama:  Faka to jednak gość, wciągnąłby tu wszystkich studolarówką, a siedzi cicho w myjni.


Nie wywołuj Faki z lasu w tematach pisowych. 
 

Co do wakacji, to myślę, że was wszystkich przebiję w 2024:obama:
 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Dave Czezky napisał:

Oczywiscie waluty juz eksplodowaly.

Wyrachowane, spierdolone, kurwy.

 

Inflacja ~10, przy celu 2.5 :ragus:

Chuj z gospodarka, WYBORY!

A co to dla nich, skoro zamiast przyznac, ze kaczor pojebal brutto z netto, to wyciagna z budzetu dodatkowe 8mld, by nie zblaznic tego dziada

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, _Red_ napisał:

Yhy, za obrazek z kaczorami będzie "żartował" o braku godnych warunków do życia moich dzieci, bo nie mają domu xd Odpowiedziałbym coś, ale się powstrzymam.
 

Ja pierdole kolejny, wy naprawdę macie jakąś schizę. Tak to żarciki, dystansik, komiksy, a nagle jaka spinka, za porównanie do sknery. Przecież to żart, już  x razy opisałeś, to dlaczego nie kupisz domu, dokładnie rozpisywałeś swoje determinacje w tym zakresie. Nie mieszkasz przecież w baraku, a w kozak mieszkaniu w drogim mieście…

No ale może, to jakiś czuły punkt, więc z góry przepraszam i już nie będę. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

Ja pierdole kolejny, wy naprawdę macie jakąś schizę. Tak to żarciki, komiksy, a nagle jaka spinka. Przecież to żart, już  x razy opisałeś, to dlaczego nie kupisz domu, dokładnie rozpisywałeś swoje determinacje w tym zakresie. Nie mieszkasz przecież w baraku, a w kozak mieszkaniu w drogim mieście…

No ale może, to jakiś czuły punkt, więc z góry przepraszam i już nie będę. 

Ja mam dom z basenem, firme zatrudniajaca 250 osob, zone, 4 kochanki, 5 aut, helikopter i switcha OLED

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...