Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

gta v miało z 8 trailerow jak nie lepiej

No ale GTA V wyszło po 2 latach od pierwszego trailera, a RDR 2 ma niby wyjść tylko rok po pierwszej zapowiedzi. 

 

Myślę, że jeśli chodzi o marketing to nie trzeba się martwić w przypadku Rockstara. Oni to nie Ubi czy EA, że pokazują pół swojej gry przed premierą. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.10.2016 o 17:08, suteq napisał:

No ale GTA V wyszło po 2 latach od pierwszego trailera, a RDR 2 ma niby wyjść tylko rok po pierwszej zapowiedzi.

 

Myślę, że jeśli chodzi o marketing to nie trzeba się martwić w przypadku Rockstara. Oni to nie Ubi czy EA, że pokazują pół swojej gry przed premierą.

Tak, ale cała machina ruszyła po 2 gameplay trailerze z muzyka Stevie Wondera. Między 1 i 2 zwiastunem był dokładnie rok totalnej posuchy, wiec wszystko rozegrało w ciągu 12 miesięcy.

 

Ja mam nadzieje na taka Gameplay Series jak w przypadku jedynki. Do dzisiai je oglądam.

Odnośnik do komentarza

A czy w ogóle wiecie, że 2 tygodnie temu na PS Store trafił Red Dead Revolver z PS2 podciągnięty pod 1080p z trofeami? :)

Ale w typowej dla tych rockstarowych odgrzewańców cenie - 63zł i znów (podobnie jak w przypadku The Warriors) bez platyny.

Sprawdzę po konkretnej obniżce, bo podobno wypadałoby :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na Red Dead Revolver mam aktualnie największą ochotę z nieogranych jeszcze gier :) To długa gra? Do 100% trofeów trzeba zaliczyć ją 4 razy. :)

 

Swoją drogą oglądałem ostatnio Django i The Hateful Eight. Niesamowicie marzy mi się, żeby świat w grze był na tyle duży by zahaczyć o naprawdę ośnieżone tereny. Nie chodzi mi o takie lekko przykryte śniegiem jak w RDR tylko takie, w których w grę wchodzą zamiecie śnieżne i przebijanie się koniem przez zaspy :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, taka ciekawostka - wiedzieliście że de Santa, ten którego zabijamy w jedynce, jest gejem?

 

No dla mnie było to oczywiste od pierwszych chwil, spędzonych z tym obleśnym pokurczem :P

Swoją drogą to nazwisko odziedziczył jeden z bohaterów GTAV :)

 

fajnie by bylo, ale z gruba wastwa sniegu moga miec jeszcze problemy. jakos nie kojarzy by komus sie udalo zrobic realistycznie wydrazane korytarze w sniegu.

 

A mi się kojarzy - wspomniane wcześniej Uncharted 2 robiło to fajnie, Rise of the Tomb Raider robi to w tej chwili najlepiej, ale należy wspomnieć, że nawet Assassin's Creed III fajnie sobie z tym radził (no i ogólnie miał zmienne pory roku, więc ten sam zielony niegdyś las, pełen liści, wyglądał zupełnie inaczej, przykryty śnieżną pierzyną). W sumie ACIII i RotTR najlepiej oddają brodzenie w takim śniegu - inna animacja itp.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...