Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.05.2018 o 20:41, MaZZeo napisał:

Pamiętacie jak 8 lat temu był niedostatek gier bo ponoć statek z kontenerem pełnym pudełek zatonął?

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

pamiętam że na allegro pod koniec maja gra schodziła po 300-400zł :dynia:

 

to było mistrzostwo marketingowe

 

ja też biorę cyfrówkę, co się stanie jak znowu Rockstar zatopi statek? lepiej się zabezpieczyć :obama:

Ja nigdy nie zapomnę premiery RDR. Pamiętam dokładnie jak Ultima wysłała grę żeby przyszła na premierę, w sklepach były braki jak w krajach trzeciego świata, a ja dostałem telefon od kuriera, że nie wyjeżdża dzisiaj z magazynu z powodu powodzi (były wtedy ogromne deszcze i na Śląsku było kilka terenów zalanych). Opłotkami, dłuższą trasą pojechałem przed 10 do magazynu DPD albo DHL i odebrałem paczkę osobiście, żeby zacząć jak najwcześniej grać. To były emocje ;)

 

@Pupcio Nie wczytują się 2 screeny z tej paczki, którą wrzuciłeś.

 

31949216_10156325548385097_8040676508987

 

Saloon z Thieves Landing? :)

 

9c8620453789d.png

 

Dutch od razu skojarzył mi się z 

 

20549146_13.jpg?v=8D1A2444A278390

 

Swoją drogą po ostatnich materiałach polecam wam gorąco stosunkowo nowy serial na Netflixie - Godless. Dopiero go zacząłem, ale jeżeli utrzyma poziom z początku to będzie to perła.

 

 

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Cholernie liczę na obszerne lasy, oraz mokradła. W W3 wypadły cudownie, tu powinny być jeszcze rozleglejsze i gęściej zarośnięte. Zabawa w zbieranie roślin, polowanie na zwierzaki, odkrywanie opuszczonych wioch, oraz obozów i kryjówek konkurencjii i na dobre 20h mam gdzieś, czy scenariusz i postacie dadzą radę, czy nie. :cool:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
13 minut temu, nobody napisał:

W W3 wypadły cudownie, tu powinny być jeszcze rozleglejsze i gęściej zarośnięte

Właśnie jakoś na tych materiałach nie wygląda jakby było dużo bardziej bogato niż w W3 jeśli chodzi o roślinność, ale no poczeka się na fulla co nie, nie chce się narazić na gniew master daty. 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Pupcio napisał:

Z jakiej paki to ma być thieves landing? Bo pada deszcz? xD Jeżeli dostaniemy coś ze starej mapki oprócz blackwater to będzie to reszta west elizabeth, na reszte nie ma co liczyć

Bo Thieves Landing jest na skraju West Elizabeth, a oni nie wypuszczają screenów i trailerów od tak, po prostu. Może być to puszczone oko.

 

Pierwszy raz czekasz na grę Rockstara?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

@nobody

 

Nie no ogólnie graficznie jest zjawiskowo (pamętajmy, że to sandbox), ale jednak wykonanie roślinności i ich gęstość w W3 to jest coś co chyba ciężko pobić (zwłaszcza na screenach z RDRa nie widzę tego) kurde bela, no nadal imo w3 wygrywa

 

image_stream-28047-2651_0002.jpg

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Voytec napisał:

Bo Thieves Landing jest na skraju West Elizabeth, a oni nie wypuszczają screenów i trailerów od tak, po prostu. Może być to puszczone oko.

 

Pierwszy raz czekasz na grę Rockstara?

Sory ale kompletnie tego nie kupuje, nie róbmy z R* iluminati gdzie każdy screen ma jakieś drugie dno

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W3 ma wspaniałe tereny leśne - to nie ulega wątpliwości. Ale jeśli R* utrzyma ten poziom z wrzuconych tu powyżej screenów, to nie ma się czego obawiać. Do tego jeszcze to wszystko będzie w ruchu, plus oświetlenie, warunki pogodowe... Nie widzę przeszkód, żeby to zmiotło wieśkowy las. Może być nawet konkurencja dla theHunter: Call of the Wild :)

Odnośnik do komentarza

Zniszczyłeś xD nie, niemożliwe na pewno nie w dzisiejszych czasach. Ale słyszałem akcje, że jak terminal otworzyli i wszystko dopiero raczkowało (dziki zachód). To zdarzały się akcje z trzeciego sezonu Gomorry  :yakubu:

 

Żeby nie było offtopu, @Voytec ja odpadłem po pierwszym odcinku Godless. Żmija zrobiona w paincie i ta tragiczna dramaturgia sceny, haftałem po tym ;/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Słupek napisał:

Zniszczyłeś xD nie, niemożliwe na pewno nie w dzisiejszych czasach. Ale słyszałem akcje, że jak terminal otworzyli i wszystko dopiero raczkowało (dziki zachód). To zdarzały się akcje z trzeciego sezonu Gomorry  :yakubu:


Mało brakowało, a pracowałbym z Tobą, ale na rozmowie kwalifikacyjnej wyszedłem na zarozumiałego i bezczelnego chooyka, bo śmiałem poddać w wątpliwość kompetencje osoby, która wymyśliła debilne pytania o to, czy jestem agresywny i czy potrafię pracować w grupie - typowe korpo-bzdury i aż ze śmiechu nie mogłem wytrzymać :)

A wracając do RDR to... Czy będzie wędkowanie? Tego mi najbardziej brakowało w poprzedniej części. No i umiejętności pływania. Ja wiem, że prawdziwy kowboj się nie myje, ale jednak byłoby miło, gdyby nie tonął, jak wejdzie głębiej niż po kolana :)

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, lukas_k96 napisał:

O co chodzi z tym systemem? To będzie coś na wzór brody Geralta z Wiedźmina 3?

Zarost ma rosnąć podobnie jak ten w Wiedźminie, można podejrzewać, że razem z włosami. U fryzjera jednak będzie się można tylko ostrzyc. Koniec z wychodzeniem z dłuższymi włosami niż weszliśmy z GTA.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.05.2018 o 10:10, Voytec napisał:

Zarost ma rosnąć podobnie jak ten w Wiedźminie, można podejrzewać, że razem z włosami. U fryzjera jednak będzie się można tylko ostrzyc. Koniec z wychodzeniem z dłuższymi włosami niż weszliśmy z GTA.

W W3, pomimo rośnięcia zarostu, można było. :reggie: Bankowo będzie można customizować fryz do woli, t.j. elementy ubioru. Takie teskty robią dobrze na papierze, przed premierą, ale koniec końców gracze i tak przekładają fun nad ograniczający ich realizm. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...