Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było, nic nie mam do cyfrówek - sam coraz częściej kupuję cyfrówki (chociaż "premierówki" nadal nie wyobrażam sobie kupić).

 

Bardziej piłem do Colina który też miał (ma?) manię zbierania fantów od Rockstar. Stąd moje zdziwienie, że chce cyfrówkę ale z jednym zgoda. Nie ma problemu czekania na kuriera, paczkomat itd. Sam pamiętam jak czekałem na kuriera z moją kolekcjonerką Piątki, na forum już chyba większość miała -> popadałem w obłęd.

 

Cisza, dzwonię a kurier, że dzisiaj chyba nie da rady. Say whattttttt? Na szczęście udało się bydlaka przekonać <mały bi'jek> :obama:

Odnośnik do komentarza

@Słupek dwa fanty z RDR mam, cenę też znasz :P  zobaczę co tam wydadzą, jaranko pewnie będzie mocne ale zaczynam już nieco budżetowo podchodzić do tematu. zostawiam sobie naklejki i breloki, resztę próbuję spieniężyć co by było na nowe przyjemności. natomiast artbooka czy ładnie wydanego soundtracka przytulę z pocałowaniem napletka. 

 

a cyfrówka bo wygoda + nazwijmy to zobowiązania gamingowe wobec mojego partnera growego :turned:

Odnośnik do komentarza

Gdzie Wy kuźwa mieszkacie, że normalne pójście do sklepu jak człowiek nie wchodzi w rachubę, tylko jakieś "kuriery" i "paczkomaty"?
Czy wieszczycie braki w sklepach, podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzedniej części?
Wtedy pamiętam, że chyba z trzymiesięcznym poślizgiem swoją kopię nabyłem dopiero.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Wredny napisał:

Gdzie Wy kuźwa mieszkacie, że normalne pójście do sklepu jak człowiek nie wchodzi w rachubę, tylko jakieś "kuriery" i "paczkomaty"?
Czy wieszczycie braki w sklepach, podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzedniej części?
Wtedy pamiętam, że chyba z trzymiesięcznym poślizgiem swoją kopię nabyłem dopiero.

 

Pamiętaj tylko, że limitki, kolekcjonerki itd. zawsze trudniej dostać. Z drugiej strony o limitkę Gowa też się srałem z pre orderem a w dniu premiery walał się i to 2 dyszki taniej.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
15 minut temu, Wredny napisał:

Gdzie Wy kuźwa mieszkacie, że normalne pójście do sklepu jak człowiek nie wchodzi w rachubę, tylko jakieś "kuriery" i "paczkomaty"?

A co cie to obchodzi w ogóle jak ktoś sobie nabędzie gierkę?

Mam ochote się przejść do sklepu to idę, a jak nie mam to sobie zamawiam do paczkomatu i zm. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Metoda napisał:

Tk


Czy "Tk" w gimbo-slangu oznacza "TAK"? Jeśli zgadłem, to ta wypowiedź (wcześniejsza, ale również skrót poprzez wycięcie jednej literki) niezbyt dobrze świadczy o poziomie Twojej inteligencji.
 

4 minuty temu, Słupek napisał:

 

26 możesz wywalić "el quatro" sam pewnie tak zrobię :D


Eeeee, no takich świństw się nie robi. A najlepsze jest to, że ziomki z pracy od dawna mnie o to posądzają, że jak mam L4 to "pewnie jakaś gra miała premierę" - jeszcze nigdy z tego powodu nie brałem zwolnienia i raczej nie zamierzam :)
 

3 minuty temu, _Be_ napisał:

nie raz kupowałem cyfrę/pudełko na dwie różne konsole, nic w tym dziwnego 


Ba! Ja często kupuję w pudełku tytuły, które i tak mam w ramach PS Plus :)
Albo PeeSczwórkowe remastery z PS3, które na tej konsoli i tak już posiadam w kolekcji :)

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie jak 8 lat temu był niedostatek gier bo ponoć statek z kontenerem pełnym pudełek zatonął?

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

pamiętam że na allegro pod koniec maja gra schodziła po 300-400zł :dynia:

 

to było mistrzostwo marketingowe

 

ja też biorę cyfrówkę, co się stanie jak znowu Rockstar zatopi statek? lepiej się zabezpieczyć :obama:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie o tym pisałem - biegałem po sklepach, żona wydzwaniała na infolinię MM, cyrk nie z tej ziemi :)

 

W dniu 5.05.2018 o 20:35, suteq napisał:

A co cie to obchodzi w ogóle jak ktoś sobie nabędzie gierkę?

Mam ochote się przejść do sklepu to idę, a jak nie mam to sobie zamawiam do paczkomatu i zm. 


Ale po co ta wrogość? Ja tylko odniosłem się do wiecznego narzekania na forumku, że "kurier" i "nie wiem, czy do mnie dojdzie", tak jakby nie było innej opcji.
Jasne, że to nie moja sprawa, ale myślałem, że takie problemy mają ludzie na wsiach, czy w małych miasteczkach, gdzie faktycznie nie ma innych mozliwości, a nie osobnicy mieszkający w Warszawie np. Choć tak jak mówiłem - pierwsza część RDR była trudno dostępna na premierę nawet w dużych miastach, ale przypuszczam, że w przypadku sequela nie powinno być takich cyrków (choć ostatnio mieszkanie w okolicach Gdańska nie uchroniło mnie przed niedostępnością NieR Automaty, ale jednak to trochę inny kaliber "popularności", więc może to z tego powodu).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na pierwszym screenie widać ze Morgan ma brodę. Ciekawe czy rzeczywiście „system zarostu” będzie tak zaawansowany jak go opisywanli w tekście na IGN.

 

Marston młodszy wyglada kozacko.

 

Ahh czuje hype tak jak kiedyś. W poprzedniej generacji na żaden inny tytuł nie czekałem tak jak na RDR (i Gears of war 3). Tutaj będzie podobnie, chyba trzeba już planować urlop na koniec października.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...