Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Wredny napisał:

No i to są c0rwa informacje!!!
Teraz to ja czuję hajp Panowie - michałek dygnął i to dość gwałtownie. W sumie to teraz jestem spokojny i nie mogę się doczekać października.
Nie wiem, po co wypuścili ten nijaki trailer - te informacje robią dużo bardziej.

Czyli zle ze puscili trailera. 

Pazura w psach mial racje.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Słupek napisał:

kurde te obozowiska i dbanie o własny gang (zdobywanie pokarmu) brzmi mega

Cytat

"The depth of the relationship with other members of the gang"


Czy tylko ja wpadłem na pomysł, że John będzie dostawał ode mnie najlepsze kąski? :fsg:
No chyba, że jakaś fajna doopa w gangu będzie :reggie:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mikołaj napisał:

Ale pochodziłbym z taką dubeltówką po gęstwinie leśnej aby upolować jakieś zwierzątko :banderas:


To było moje główne zajęcie w pierwszej części. Pamiętam jak w GUN brakowało mi polowania dla zysku - handel skórami itp - były tylko te mityczne drapieżniki, które trzeba było wytępić w ramach questa. Jak tylko w RDR zobaczyłem, że za skórę ze zwierzaka dostajemy wynagrodzenie, to następne 15h spędziłem ganiając dziki po lasach :potter:
No i nie tylko dubeltówka - będzie również łuk :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, XM. napisał:

Jeszcze niech powróci szukanie skarbów z "jedynki".


To chyba już na stałe zakorzeniło się w grach z otwartym (lub lekko większym niż liniowy) światem. Świetne mapki były w Assassin's Creed IV Black Flag, a ostatnio God of War z tego skorzystał, choć tutaj już trochę mało czytelne były te obrazki.
W każdym razie to własne obozowisko skojarzyło mi sie trochę z Fallout 4.

No i wiadomo coś o powrocie Wiethoffa, czy inny głos Johna będzie?

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
28 minut temu, Wredny napisał:


To było moje główne zajęcie w pierwszej części. Pamiętam jak w GUN brakowało mi polowania dla zysku - handel skórami itp - były tylko te mityczne drapieżniki, które trzeba było wytępić w ramach questa. Jak tylko w RDR zobaczyłem, że za skórę ze zwierzaka dostajemy wynagrodzenie, to następne 15h spędziłem ganiając dziki po lasach :potter:
No i nie tylko dubeltówka - będzie również łuk :)

Tutaj dodatkowo dostaniesz więcej kasy, jeśli upolujesz zwierzę jednym strzałem z łuku, a nie np. śrutem z dubeltówki. 

 

RDR2-Karen_trans_NvBQzQNjv4Bq4obmm3xmtqu

RDR2_Screenshot-018_trans_NvBQzQNjv4BqsV

 

Cytat

 

"At the demo’s close, two more tidbits of information were imparted. First, the game’s HUD is completely customisable; players can remove every trace of in-game help – including the circular map in the bottom of the screen – should they wish, making the experience all the more immersive."

 

 

Będą kill-camy, takie jak w MP3 :banderas: 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Jutro będzie wywiad w IGN, więc kolejne informacje :obama:

Ktoś fajnie opisał całą tą sytuację - jakby rodzice chowali przed nami prezenty urodzinowe przez 10 lat, a potem dali je nam wszystkie na raz XD

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, kermit napisał:

 plus bedziemy mieć kryjówkę ktora trzeba bedzie rozbudowywac jak baze w state of decay

 

2 godziny temu, Rozi napisał:

 Czego się dowiedzieliśmy?:

- będziemy mieć obozy dla naszego gangu, gdzie będzie można się rozerwać po całym dniu, będziemy musieli dbać o wyżywienie i zaopatrzenie obozu

 

:U ide postawić totka

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:


Czy tylko ja wpadłem na pomysł, że John będzie dostawał ode mnie najlepsze kąski? :fsg:
No chyba, że jakaś fajna doopa w gangu będzie :reggie:

RDR2-Karen_trans_NvBQzQNjv4Bq4obmm3xmtqu

 

Ona na pewno dostanie ode mnie same najlepsze kąski :)

 

W ogóle ta dwójka będzie miała u mnie najlepiej ;) 

 

RDR2_Screenshot-040_trans_NvBQzQNjv4BqNJ

 

Co do zwiastuna. Nie jest to co prawda najlepsza szkoła robienia zwiastunów od Rockstara, ale nie wcale tak źle jak niektórzy piszą. Jest bardzo dobry ze świetną muzyką. Jak wjechały te skrzypce to razem z nimi ciary. I smaczki, które przemycił :banderas:

 

Nie wychwyciłem wszystkich, ale jak zobaczyłem Wuja i Marstona to drgnął, nie powiem. (kurde, źle to brzmi).

 

Jest ochota przejścia ponownie jedynki (co jest przed premierą pewniakiem) i wymęczenia tego multi dla platyny. Do dzisiaj żałuję braku tego pucharka, ale póki serwery działają to jeszcze nic straconego.

 

RDR2_Screenshot-041_trans_NvBQzQNjv4BqNJ

RDR2_Screenshot-015_trans_NvBQzQNjv4BqNJ

RDR2_Screenshot-020_trans_NvBQzQNjv4Bq5t

RDR2_Screenshot-021_trans_NvBQzQNjv4BqsV

RDR2-Horse_trans_NvBQzQNjv4BqNJjoeBT78QI

 

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...