Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Rozi napisał:

Tutaj dodatkowo dostaniesz więcej kasy, jeśli upolujesz zwierzę jednym strzałem z łuku, a nie np. śrutem z dubeltówki. 


No do polowań to się będę musiał przyzwyczaić, bo po graniu w theHunter: Call of the Wild jestem lekko spaczony "realistycznym" podejściem do tematu - tam teże punktacja zależna jest od zastosowania odpowiedniego kalibru do rozmiaru zwierzyny :)

Odnośnik do komentarza

A będzie jakaś później szansa na inne gry po sukcesie RDR2, czy będą tylko siedzieć kolejne parę lat na online? Wszystkie informacje od IGN to dobre wiadomości, bo trailer mnie nie porwał, żeby te kutafilce nie zachłysnęli się za bardzo sukcesem i nie osiedli na laurach napiedalając złotą kurę znosząca jaja na online RDR i robili inne fajne gierki, bo to potrafili kiedyś.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Choć jestem wielkim fanem gier Rockstara to muszę przyznać, że pierwsza część była fajna, ale tyłka mi nie urwała i generalnie nie rozumiem tych wszystkich zachwytów. Mam w planach jeszcze ponowne jej przejście i ewentualne zweryfikowanie swojej pierwszej opinii, ale z racji braku czasu i dużej "kupki wstydu" nie mogę tego zrealizować. Nie ukrywam jednak, że czekam na drugą część, bo dawno od Rockstara nic nie wyszło i czas na kolejną produkcję od nich. 

 

Trailer jakoś mnie nie zachwycił, obejrzałem, ale tyle, nie było takiego jaranka jak przy spotach GTA. Zdecydowanie bardziej zainteresowały mnie informacje i screeny, które zamieściliście na poprzednich stronach. Zapowiada się bardzo ciekawy gameplay, fabularnie pewnie też dadzą radę, więc nic tylko czekać cierpliwie. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
13 godzin temu, Faka napisał:

A będzie jakaś później szansa na inne gry po sukcesie RDR2, czy będą tylko siedzieć kolejne parę lat na online? Wszystkie informacje od IGN to dobre wiadomości, bo trailer mnie nie porwał, żeby te kutafilce nie zachłysnęli się za bardzo sukcesem i nie osiedli na laurach napiedalając złotą kurę znosząca jaja na online RDR i robili inne fajne gierki, bo to potrafili kiedyś.

Są ploty o Bullym 2.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
Cytat

Huh, hair grow in the game ?! 
Yes quite ! The beard too. But this time, it's only by subtraction. Not like in GTA V where you could go to the hairdresser and go out with a beard and even longer hair. You will have to wait for your beard to grow and ask you if you want to shave it, or just the chin, or the mustache.On the other hand, once it's cut, you have to wait for her to push back to return to the barber's.

Można będzie również wejść do domu, przeszukać szuflady i ukraść cenne przedmioty. To samo będzie można robić np. w pociągu - wejść, obrobić komuś niepostrzeżenie torebkę i wyjść.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Hm? Mówisz o tym, że ludzie po trailerze mieli mieszane odczucia a już po wrażeniach dziennikarzy całościowo dużo bardziej działa na wyobraźnie sam koncept gry więc lekko michałek dryga równa się do bycia chorągiewką? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rozi napisał:

Można będzie również wejść do domu, przeszukać szuflady i ukraść cenne przedmioty. To samo będzie można robić np. w pociągu - wejść, obrobić komuś niepostrzeżenie torebkę i wyjść.

 

wow, fable na dzikim zachodzie.

 

jak coś to róbcie listę chorągiewek. niewierni zostaną rozliczeni, osobiście się tym zajmę :problem: ale to jakoś na święta jak trzeba będzie odejść od konsoli i zasiąść do stołu z x-mas paszą. 

 

online pozornie nie wygląda na dojny ale znając kreatywność R* to na bank coś wymyślą. może nie na poziomie V ale na wszelki wypadek przygotowałbym łagodzący krem na sutki. 

jezu nieistniejący jeszcze tyle czekania. miesiąc przed moimi urodzinami, miło, ale kurna te pół roku będzie gorsze niż celibat. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Pupcio napisał:

Odpal sobie trailer i usłyszysz czy wraca xD po tylu przejściach rdra rozpoznam Johna po najmniejszym dźwięku :D

 

W którym momencie trailera słyszysz niby Marstona?

 

byl kiedyś wywiad z wiethoffem gdzie mowil ze nie zamierza wracać do tej postaci i w ogole voice actingu

 

a co do zapowiedzi oż kurła co to będzie za gra :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...