Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

to jest chyba pierwsza gra gdzie autentycznie świat żyje i wcale mi sie nie spieszy do robienia misji. Niby zawsze tak ludzie piszą ale to gów.no prawda. I w GTA 5 i w Horizonie i w Zeldzie w końcu cisnąłem fast travel a tutaj truchtam sobie od misji do misji, poluję na zwierzęta, zbieram polne kwiaty, pomagam przechodniom, noszę siano w obozie. Mam nabite chyba ponad 40h a dalej drugi chapter. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Andżej napisał:

"its just a goddamn gra wideo, fella" ( spluwa tabaka po gnoju".

 

 

No niby tak ale ja lubie miec 100% jezeli chodzi o takie rzeczy 

 

A przynajmniej poki co nie moge zdobyc wszystkich Legendarnych Skor i Trinketow bo Jelen poszedl sie jebac xD

 

Nie moge robic nowych Satchel bo Mr. Pearson przepadl z obozu xD

 

Nie moge kupic zadnych Stirrups bo chuj wie dlaczego xD 

 

Traper w lesie nie ma go juz na mapie ¯\_(ツ)_/¯ 

 

Nie moge robic Small Game Arrows bo tak i chuj 

 

Troche game breaking a szkoda bo gierka stala u mnie wyzej niz Wiedzmin a po tym wszystkim to nie chce mi sie juz w nia grac...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, MEVEK napisał:

Wyglada na to, ze kiedy komus przywalimy z piejsci to go zabijamy. Za kazdym razem spada mi honor - bezsens.

 

U mnie kilka razy tracili przytomność, np. Wróbel jak mu za(pipi)ałem z bliska rączką pistoletu to padł na ziemię nieprzytomny ale wciąż jak się celowało to celownik był czerwony, więc żył.

Odnośnik do komentarza

Jakiś wyjątkowo pechowy jesteś :( Przez te 55h gry jedyne bugi jakie napotkałem to te typowe dla sandboksów (przenikanie przez teksturę czy postać, problem z detekcją kolizji itp.), żadnych gamebreakerów. Może dlatego, że R* u mnie w domu zawsze był szanowany :cool:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Porada odnosnie honorowego postepowania.

Prucz pomagania w obozie mozecie rowniez dorzucic sie do puli skarbow, gotowki w obozie. Pamietajcie tylko by nie dawac zbyt duzej sumy jednorazowo, poniewaz nie wplynie to na przyplyw pozytywnego honoru, jakos specjalnie podwojnie.

Zamiast tego proponuje dokladac po 20$ jednorazowo. Gdyz jest to minimalna kwota, za ktora przyznawane sa pozytywne punkty honoru. W takim rozliczeniu, kiedy oddamy 100$ do puli obozu, podbijemy swoj lvl honoru o 5 razy. Wowczas kiedy zrobimy to jednorazowo zostanie nam przydzielony tylko raz. Warto pamietac.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Miał ktoś problem ze znalezieniem Flaco Hernandeza w misji z rewolwerowcami?

 

Zerknąłem na jego położenie w necie i podjechałem tam, dokładniej nad jezioro w górnej, zimowej części mapy. Nie było go tam, za to spotkałem random event z gościem szukającym kolegi (swoją drogą polecam znaleźć tego kolegę, a potem jak gość który go szukał podbiegnie do niego, iść za nim :obama:). Przespałem się parę dni i nadal nic, żadnego znacznika stranger mission :/. Pójdę poszukać innych rewolwerowców, oby ten się pojawił w jakiś sposób.

Odnośnik do komentarza

Ten traper w lesie to jakoś sam się ujawnia i jest na mapie czy jakaś misja pod to jest? Ja mam 33% (ok 20h na osi) i nie spotkałem go jeszcze.

 

Co do bugów to miałem tylko w pewnej misji z Johnem (owce), nie pojawił mi się w ogóle mimo, że był znacznik. Po wczytaniu ponownym był ale koń nie dał się prowadzić, zapier dalał w koło jak karuzela i tak dwa razy. Już miałem gorąco ale 3 wczytanie misji wyjaśniło sytuację. Dla mnie to mega wynik patrząc na ogrom tej gry i granie na premierę.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

W Saint Denis jest "stacjonarny" traper, warto sie wybrać.

Wjazd do tego miasta nocą to :obama:  :banderas:  :xboss:

 

A z innej beczki. Taki problem...

Jeździłem sobie koniem bojowym, tym z kodu dołaczonego do gry. W jednej z misji gdy

Spoiler

miałem ukraść wóz z ropą

koń został  przy rafinerii i nie chciało mi się dymac z buta, by go odzyskać. Wszedłem więc do stajni i w zakładce konie wybrałem opcję "odzyskaj". No i fajnie, pojawił mi się całkiem inny kon, z poczatku gry. Tamten bojowy, który był prawilnie osiodłany zniknął. Czy jest jakiś sposób by go jeszcze odzyskać?

Odnośnik do komentarza

Ja trapera mam od samego początku po prologu. Jedną z pierwszych rzeczy jakie zrobiłem, to podjechanie do tej ikonki na mapce. Od kilkudziesięciu godzin szwędania się po tym świecie, jest cały czas w tym samym miejscu. Mówił, że jeszcze ma siedzibę w jakimś mieście.

15 minut temu, dee napisał:

W Saint Denis jest "stacjonarny" traper, warto sie wybrać.

Wjazd do tego miasta nocą to :obama:  :banderas:  :xboss:

 

A z innej beczki. Taki problem...

Jeździłem sobie koniem bojowym, tym z kodu dołaczonego do gry. W jednej z misji gdy

  Pokaż ukrytą zawartość

miałem ukraść wóz z ropą

koń został  przy rafinerii i nie chciało mi się dymac z buta, by go odzyskać. Wszedłem więc do stajni i w zakładce konie wybrałem opcję "odzyskaj". No i fajnie, pojawił mi się całkiem inny kon, z poczatku gry. Tamten bojowy, który był prawilnie osiodłany zniknął. Czy jest jakiś sposób by go jeszcze odzyskać?

W stajni albo stanowisku dla koni przy obozie powinieneś mieć możliwość odzyskania tego konia bez problemu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...