Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mojave napisał:

Spotkalem c0ra w Valentine.

 

  Ukryj zawartość

 

 

widziałem go kilka razy tam w saloonie, wszyscy zawsze konsternacja i wkoorvienie na palanta, no to za którymś razem go pobaitowałem, zaczęła się bitka no i KO o schody typek zaliczył, a reszta zamiast być wdzięczna, to jakieś sapy i teksty że mam się tu więcej nie pojawiać :[ 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Szymek_PL_ napisał:

Pewnie jedna kulke, strzale jak reszta zwiarzat tylko pytanie czym walisz...nie wiem co najlepsze na pantere bo jeszcze nie doszedlem

Ogolnie to mnie sie nie podoba caly ten crafting..za duzo z tym roboty i jak na poczatku fajnie sie polowalo tak terez mam wywalone na to. O ile na duza zwierzyne poluje sie spoko tak na mniejszy gryzonie juz nie bardzo...niby mam strzaly na mala zwierzyna, wale kicajowi w leb a i tak z 3 gwiazdem spada na 2.  Do polowania np na borsuki musisz sie przygotowywac niczym WIedzmin do ubicia Biesa. 

@suteq nie wiem z czego waliles ale ostatnio ubilem niedzwiedzia jednym strzalem (karabin snajperski)

 

5 godzin temu, c0ŕ napisał:

A propos kompendium, to najgorzej jak np. odkryjesz jakieś zwierzę, przytrzymujesz options żeby poczytać o nim w kompendium, i żeby wrócić do gry trzeba się przekopać przez 4 albo 5 menusów wstecz :[  Manualne zapisywanie też powinno być szybciej dostępne, a nie options i zjechanie pięciu opcji w dół, wejście w zapisz i zapisanie.

 

Czy my gramy w te same gry ? Te kwestie były wyjaśniane w grze.

Male zwierzaki maja odpowiednie strzały i amunicję.

 

Menu jak i wszystko inne możemy zamknąć trzymając kółko.

 

Za dużo gracie w samograje panowie. Wpada mesjasz i nagle nikt nie ogarnia i wszyscy zapomnieli jak się gra. Manualny save tez już był w grach.

troche wkładu od siebie panowie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też mnie śmieszą te wszystkie płacze. Tak to wszyscy "hurr durr UBI-gówna" itp, ale jak w końcu wychodzi gra, w której wiele rzeczy nie dzieje się automatycznie i trzeba wykonać jakąś czynność (gra, w którą trzeba... GRAĆ!) to nagle milion pytań, próśb o pomoc, narzekań na coś, czego nie ma (a później okazuje się, że jednak jest, tylko delikwent się nie zorientował) itp.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Andżej napisał:

ktos zdradzi w spojlerze co sie dzieje w tym side quescie z grubasem zapraszajacym na kolacje w opuszczonej chacie ? ja ich pod razu pojechalem ze srutu i nie wiem

 



zapraszają cie na kolacje, ta babka się szykuje na bóstwo XD  polewają jakieś alko, które cie usypia i na koniec cie okradają.

W zasadzie i tak się kończy, że trzeba ich zabić aby odzyskać kase, ale bekowy questy co by nie było

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, adana4 napisał:

Misja w której wraz z Marstonem napadamy na pociąg jest łudząco podobna do sceny z filmu "Zabójstwo Jessego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda". Już pierwsze ujawnione screeny z gry przypominały mi ten film, jeden z moich ulubionych. Ktoś jeszcze to zauważył? 

 

Jak opisujesz jakąś misję to daj to w spoiler.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...