Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, XM. napisał:

Panowie, jest taka misja w chapterze 3 -"Sodoma? Powrót do Gomory". Na końcu misji trzeba jeszcze

  Ukryj zawartość

 odebrać okup

i załącza się jakiś wy(pipi)isty track - może ktoś wie co to za utwór? Nie poszukam sam bo na yt zaraz za(pipi)a spoilerem ;(

Spoiler

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tak myslalem , dlatego nawet nie wlaczylem. 

 

Wogole nic nie czytalem ani ogladalem przed premiera. Tylko ten jeden oficjalny r.

Kiedy sam wszystko odkrywasz wtedy dopiero robi to wrazenie. Sama animacja skorowania i niesienie zwierzaka na kon to juz byl piekny strzal w ryj. Polecam taki styl zycia. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

0:32 i znowu Heartland Oil Fields, mam nadzieję Chris że zasloniles oczy :nosacz2:

 

BTW znalazłem pumy w końcu :obama: 1.5h jeżdżenia wokół Cholla Springs. Swoją drogą mega creepy tam jest 

 

- jakiś obóz ze zmarłymi nie wiem, chyba zakonnikami ubranymi na niebiesko. Dwaj z nich siedzieli po turecku 



- trafiłem na ciało typa który miał nogi zakopane w ziemi i wystawal tylko korpus, głowę miał przestrzeloną

- sporo szkieletów, jakieś ciało typa leżące na truchle kobiety

 

Warto jak najbardziej poeksplorowac tereny z jedynki mimo że nie za bardzo jest tam co robić 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Z tymi wyzwaniami też durnie zrobione, bo sporo można wbić w trakcie gry, tylko co z tego, jak wpadną bez zrobienia poprzedniego. Headshoty czy rozjechania zwierzaków dawno miałbym zaliczone, ale nie, bo nie zrobiłem poprzednich z danej kategorii. 

Teraz się za to wezmę, żeby sobie podbić zdrowie i precyzję. 

Odnośnik do komentarza

Trofik za truchła dla Hobbsowej mi się zglitchował :/ dostałem tylko kasę za zadanie bez zaproszenia do niej :[

edit. dobra jak wejdziecie w torbę to w dokumentach macie coś takiego jak zaproszenia i trzeba to przeczytać osobno i dopiero zadanie się aktualizuje :facepalm:

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...