Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam was. Dla mnie po takich akcjach co wy odwalacie ta gra bylaby juz chyba 7/10, bylbym zmeczony i popsulbym obraz gry generacji. Jestescie prawdziwymi kombojami!

 

Chyba ze to problem psychiczny tak zwany strach przed skonczeniem rdr2.

Ja tak troche mam juz. Boje sie co dalej, jak zyc jak juz sie skonczy

Odnośnik do komentarza

No ja jak przejde to od razu restart i te misijki na zloto porobie

Mi to sie juz tak porobilo ze jak ide po miescie i widze lecace ptaki to napie.rdalalbym w nie z sztucera.

 

To co to wy juz musicie miec :obama:

Cor to pewnie juz przez sen nakur,wia "dwie gwiadki znowu opos dwie gwiazdki dwie gwiazdki" i pidzamka w rewolwery cala zapocona

Odnośnik do komentarza

POKER

 

W Saint Denis u rusznikarza grają w pokera o wysokie stawki, tak powiedział mi jakiś gość któremu pomogłem [chyba on]. Zaszedłem ale trzeba mieć zaproszenie aby wpuścili za pancerne drzwi. Zrobiłem save i napadłem rusznikarza, wszedłem na salony, ale tylko można wtedy ich ograbić z marnych 70$, w pokera już się nie zagra.

 

Ktoś dostał tam zaproszenie?

 

edit: no to szkoda :whistling:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

Podziwiam was. Dla mnie po takich akcjach co wy odwalacie ta gra bylaby juz chyba 7/10, bylbym zmeczony i popsulbym obraz gry generacji. Jestescie prawdziwymi kombojami!

 

Chyba ze to problem psychiczny tak zwany strach przed skonczeniem rdr2.

Ja tak troche mam juz. Boje sie co dalej, jak zyc jak juz sie skonczy

To poczekaj aż będziesz chciał jakiś śmieszny skarb znaleźć, będziesz wchodził na trudne miejsce, za chwilę się poślizgniesz i będziesz toczył się kilka sekund, wstaniesz tylko po to by znów się wyebać i pod koniec ujedziesz, i zlecisz w przepaść, i zginiesz by po respie albo wczytaniu gra wyebie cię kilometr od miejsca gdzie stałeś bo tak i musisz napierdalać naokoło bo oczywiście rzeka/przepaść/inne (pipi)....

Chociaż bardziej w(pipi)ia jak człowiek pokonuje szybko las, mijasz jedno drzewo, drugie, trzecie, już wyjeżdżasz ale koń chce mocno przy(pipi)ić łbem w ostatnie... Ech, a John Wayne mówił tylko żeby uważać na nory piesków preriowych.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, messer88 napisał:

@Faka rób wszystko, nie są inaczej oznaczone od innych. Jedyne łatwe do przegapienia to 

  Pokaż ukrytą zawartość

siostra obok kościoła w st denis i jej krótki quest, ikonka Ci się nie pojawi dopóki nie będziesz w pobliżu. 

 

 

Spoiler

Te zadanie od siostry to było ze zrobieniem dobrego uczynku? Czyli jak dałeś jej hajs i w ogóle? Bo te zrobiłem i gitara.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...