Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Kuurwa, typero poprosił o 15 orchidei pani nocy :yao: 15 :yao: Btw coś mi się zbugowało z licznikiem w tej misji, bo niby przy każdej czapli mam 5/5, a tych orchidei 15/15, no a nie mam. Z czaplami będzie łatwizna, ale te orchidee to masakra. Wcześniej się natknąłem na cztery sztuki i była dumą, a ten mi wyskoczył z piętnastoma kwiatami, których na oczy nie widziałem xd

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Yakubu napisał:

Kuurwa, typero poprosił o 15 orchidei pani nocy :yao: 15 :yao: Btw coś mi się zbugowało z licznikiem w tej misji, bo niby przy każdej czapli mam 5/5, a tych orchidei 15/15, no a nie mam. Z czaplami będzie łatwizna, ale te orchidee to masakra. Wcześniej się natknąłem na cztery sztuki i była dumą, a ten mi wyskoczył z piętnastoma kwiatami, których na oczy nie widziałem xd

 

Ale nie masz ptaszka że odhaczone przy nich, muszisz sam w torbie sprawdzić ile ich masz. Mi brakuje 4 piór rdzawej czapli i 2 kwiatki

Odnośnik do komentarza

Wjechałem do epilogu, mam tylko dwa zdania. 

 

1. Micah ty (pipi)o

2. Scenariusz w tej grze rozwala mnie na miętowo, w pozytywnym sensie. Po miałkiej fabułce GTA V tutaj jest naprawde bardzo dobrze, śmierć Arthura (który sam w sobie napisany jest rewelacyjnie) była cholernie imołszonalna, Cage powinien się uczyć z tymi swoimi kosmitoandroidami.
3. Taki bonus - Micah ty (pipi)o

 

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, maciekww28 napisał:

Pytanie dla osób które zaliczyli grę lub są w epilogu 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

można znaleźć grób Artura?

 

 

 

Można znaleźć Arthura i innych członków ekipy (Sean, Kieran, Hosea itd.). 

Tutaj masz lokacje wszystkich.

Edytowane przez Kinoji
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jestem w połowie 4 rozdziału i póki co największą wadą gry jest to, że się kiedyś skończy :( Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh... A już tak mnie ciągnie, żeby tylko fabułę robić.

 

Marko Dragic :obama: Dziękuję pan Rockstar za nawiązanie do kochanego Nikoli.

Odnośnik do komentarza

ZNOWU PROBLEM z dodatkową działalnością u:

 

Spoiler

Rusznikarza w Rhoades. 

Jestem w Chapter 4. Nie ma gościa w piwnicy pod sklepem rusznikarza. Jak napadłem na niego to nie miałem opcji, żeby pokazał mi piwnicę.

To samo z Doktorem w Valentine. Cisza na zapleczu. Nikt się tam nie kręci. Mogę tylko obrabować doktora z kasy.

 

Help!

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

Jestem w połowie 4 rozdziału i póki co największą wadą gry jest to, że się kiedyś skończy :( Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh... A już tak mnie ciągnie, żeby tylko fabułę robić.

Jak będziesz lecieć teraz samą fabułę i strangerów to masz przed sobą +/- 40h grania, więc nie płacz Ewka, tylko jedziesz z tematem

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Farmer napisał:

To poczekaj aż będziesz chciał jakiś śmieszny skarb znaleźć, będziesz wchodził na trudne miejsce, za chwilę się poślizgniesz i będziesz toczył się kilka sekund, wstaniesz tylko po to by znów się wyebać i pod koniec ujedziesz, i zlecisz w przepaść, i zginiesz by po respie albo wczytaniu gra wyebie cię kilometr od miejsca gdzie stałeś bo tak i musisz napierdalać naokoło bo oczywiście rzeka/przepaść/inne (pipi)....

Chociaż bardziej w(pipi)ia jak człowiek pokonuje szybko las, mijasz jedno drzewo, drugie, trzecie, już wyjeżdżasz ale koń chce mocno przy(pipi)ić łbem w ostatnie... Ech, a John Wayne mówił tylko żeby uważać na nory piesków preriowych.

Akurat skarb znalazlem i spoko opcja. Ziomek ale nie porownoj skarbu do czekania 3 dni na czaple zeby jej piorko z du.py wyrwac

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, c0ŕ napisał:

Czaple > jemiołuszka cedrowa kur.wa je.bana

Męcz się  hyhyhy

Edit. spoiler dla tych co skończyli

Spoiler

pierwsze 4 listy pani Hobbs zrobiłem jeszcze grając Arthurem, szybko poszło :fsg: 

co najlepsze, polując na czaple te jemiołuszki i inne widzę bardzo często, trolololo

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...