Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, 100%* wbite (mam 3 miejsce czy jakiś przegryw mnie wyprzedził? :[) teraz zabieram za medale licząc że R* spaczuje mi te obsrane zwierzaki i nie będę musiał szukać ich od nowa.

Spoiler

99% ale groby zostawiam sobie na sam koniec żeby platynka wpadła w miejscu z duszą

 

Edytowane przez Pupcio
Odnośnik do komentarza

zasadnicze pytanie z medalami brzmi czy te wymogi na złoto trzeba spełnić za jednym razem czy można je robić osobno. Do challenge'a z zabijaniem z łuku od tyłu odpaliłem misję skradankową i zaliczyłem przy tym dwa wymogi i dostałem srebro, teraz wystarczy że zaliczę pozostały wymóg i złoto wleci?

Odnośnik do komentarza

Ja po przejściu gry mam 3 złota xD

 

Nie, nie ma szans że będę sobie psuł teraz grę i robił te medale, powtarzał te misje i wkur.wiał na powtarzające się dialogi. Nie mam serca sobie tego zrobić bo wiem ile frustracji i nudy by się przez to przelało, robienie 100% było mimo że czasochłonne, to angażujące i zawsze odkrywało się coś nowego, a po każdym queście znajdźkowym była wynagradzająca cały trud cutscenka. Tutaj to byłby już naprawdę czysty grind, nie czuję się na siłach chyba żeby go podjąć xD. No może misja dziennie, ale nie więcej.

 

W ogóle nie wiem czy mi całe te medale pasują do tej gry. Do GTA5 tak, ale tutaj mamy grę spokojną, powolną, opartą na storytellingu i klimacie, a twórcy każą latać i strzelać headshoty albo robić coś na czas, słabe to jest.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, _Be_ napisał:

Wbrew pozorom, to jest wszystko zamierzone i własnie Rockstar to świetnie zrobiło (no może trochę zbyt to wszystko naciągane momentami) i ma sens o ile grałeś w RDR 1 o czym pisze w powyższym spoilerze

W pewnych aspektach ma sens w innych nie.

SPOILER, nie klikać jeśli nie skończyłeś gry

Spoiler

Dutch przez pierwsze chaptery kreowany jest na inteligenta, idealistę, charyzmatycznego lidera gangu. Przez połowę gry wszystko się trzyma kupy jednak bullshit rozpoczyna się kiedy Micah zaczyna działać. Jakim cudem Dutch nie widzi, że Micah działa destrukcyjnie na gang? Każda scenka z udziałem ich dwóch pokazuje, że relacje w gangu są co raz gorsze, widać jak na dłoni, że Micah coś kombinuje i próbuje dyskredytować Arthura którego Dutch tak często nazywał synem. No nie trzeba być geniuszem i mega charakternym gangolem, żeby się w tym zorientować i dla dobra swojego gangu typowi powiedzieć "(pipi)j" a jednak Dutch nie dość, że tego nie robi to sam pozwala na rozpad ekipy. Bajka o Tahiti i zwrot "have some goddamn faith" są nadużywane a w kontekscie tego co się dzieje w późniejszych etapach gry stają sie zwyczajnie komiczne.

Zachowanie Dutcha tłumaczył by chyba tylko gejowski romans z Micah :dunno:

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, c0ŕ napisał:

Ja po przejściu gry mam 3 złota xD

 

Nie, nie ma szans że będę sobie psuł teraz grę i robił te medale, powtarzał te misje i wkur.wiał na powtarzające się dialogi. Nie mam serca sobie tego zrobić bo wiem ile frustracji i nudy by się przez to przelało, robienie 100% było mimo że czasochłonne, to angażujące i zawsze odkrywało się coś nowego, a po każdym queście znajdźkowym była wynagradzająca cały trud cutscenka. Tutaj to byłby już naprawdę czysty grind, nie czuję się na siłach chyba żeby go podjąć xD. No może misja dziennie, ale nie więcej.

 

W ogóle nie wiem czy mi całe te medale pasują do tej gry. Do GTA5 tak, ale tutaj mamy grę spokojną, powolną, opartą na storytellingu i klimacie, a twórcy każą latać i strzelać headshoty albo robić coś na czas, słabe to jest.

Medale pasują, gdyż to tylko stylizowana ikona i krótki opis misji. Nic się nie wyświetla, nie psuje i m m e r s j i. Tylko takie chore umysły jak Twój,  będą powtarzać i przechodzić po 5 razy ten sam etap, potem przerywać i wczytywac save, bo już w połowie będziesz wiedział, że coś poszło nie tak. Bo nie będzie złota. PLATYNKI. PUCHARKU (pipi)a xD mistycznego 100%

Co ty myślisz, że jak zrobisz wszystko na złoto, to Rockstar wyślę ci na tydzień dziwke w stroju Cowgirl w ramach nagrody? Przecież, to jest nienormalne żeby zamiast cieszyć się wybitną gra, z czasem zaczniesz jej nienawidzić. 

Kwiatki, piórka, 5 headshotów, dotrzyj do miejsca w czasie 1:35 :dynia:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

podeślą dziwkę, ale taką kanciatą z jedynki, albo Seth'a.

miałem robić te złota ale olewam to jednak. tym bardziej że trzeba robić wszystko za jednym podejściem a nie tak jak w V na przykład na raty. 100% też nie będzie ale kto wie, za jakiś czas może wrócę i pocisnę. póki co delektuje się fabułą, już przy końcówce, jest po prostu pięknie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...