Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

oj dawno nie miałem tak że mi smutno że się gierka skończyła. Chętnie bym zobaczył dlc z mrs adler :wub: albo javier + meksyk, no ale pewnie zamiast czegoś do singla będzie sraka do mp. 

 

do tych co skończyli

 

Spoiler

w new austin jest w coś ciekawego, jakieś questy, strangery chociaż? czy całość to służy raczej do rekreacyjnej przejażdżki i zbieractwa do 100%? i podbijam powyższe pytanie co się stało z karen, bo chyba jej nie było w scenkach przy creditsach?

 

Odnośnik do komentarza

Też mnie to ciekawi. <spoilery z creditsów>

Spoiler

Z credistsów wiemy, że np. Tilly wymyśliła sponsoring i wozi się z jakimś bogatym typem, Mr. Pearson pracuje w sklepie w Rhodes, a na ścianie ma fotkę z całym gangiem (świetny pomysł na pewno nikt nie rozpozna gangu), szmata Arthura znalazła grób i uroniła ze dwie łzy, podobno Mary-Beth można spotkać gdzieś na mieście, wielebny Swanson nawrócił się, przeniósł do NY i awansował na jakiegoś patriarchę czy innego biskupa (podobno mocarne kazania głosi), a wiemy to z gazet. Skoro nic nie pisnęli o Karen to pewnie ją też możemy spotkać gdzieś w świecie.

 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, messer88 napisał:

oj dawno nie miałem tak że mi smutno że się gierka skończyła. Chętnie bym zobaczył dlc z mrs adler :wub: albo javier + meksyk, no ale pewnie zamiast czegoś do singla będzie sraka do mp. 

 

do tych co skończyli

 

  Ukryj zawartość

w new austin jest w coś ciekawego, jakieś questy, strangery chociaż? czy całość to służy raczej do rekreacyjnej przejażdżki i zbieractwa do 100%? i podbijam powyższe pytanie co się stało z karen, bo chyba jej nie było w scenkach przy creditsach?

 

Pustki. 

W Armadillo epidemia, Thieves Landing jest siedzibą gangu i jedyna fajna rzecz to ranczo Bonnie. Pozwiedzalem dobrze znane lokacje i nigdy więcej nie wróciłem. Można się jeszcze przegliczowac do Meksyku.

Odnośnik do komentarza

Odzyskałem rzeczy z domu pana Compsona, po czym

skróciłem cierpienia tego białego śmiecia, strzelając mu ostrzegawczo w potylice, przez co wpadł wprost do ogniska, a Arthur zatkał nos od smrodu palonego ciała

 

tak to się robi

Odnośnik do komentarza

To co jest zaje.biste jeśli chodzi o wanted system w tej grze to łowcy nagród. Mega dobre jest to że oni nie idą prosto na ciebie, tylko zazwyczaj są gdzieś w okolicy, rozglądają się, można przed nimi uciec albo schować się w krzakach, ale jednocześnie czuć to poczucie zaszczucia i zagrożenia mając ich na plecach. 

 

Raz sobie łowię ryby wieczorem, burza, a z oddali słyszę jakieś głosy. Wzdrygnąłem się aż bo nie dało się kamery przesunąć za mnie, chowam wędkę a łowcy przejechali dalej w las nawet mnie nie zauważając :obama:

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Faka napisał:

Nie rozumiem, poluję sobie na zwierzęta, przykładowo ma jedną gwiazdkę, ale jak go potem zabiję i odbieram to nagle okazuje się, że jest to idealny stan. Bug czy co? Czy to może przez pasyw, który pozwala zdobyć idealną skórę.

Pasyw z po upolowaniu legendarnego jelenia i nie zawsze działa, po prostu daje większą szanse na lepszą "zdobycz" i raczej z mniejszej zwierzyny. Bardzo przydatne przy polowaniu na ptaszki dla pani Hobbs :lapka:

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Dwa pytanka:

1.Czy tylko mnie w(pipi)ia fakt że jedne bronie po pierwszym przycisku R2 wrzucają nabój a dopiero kolejne wcisnięcie R2 powoduje strzał? Irytuje mnie to jedynie dlatego że jedna z strzelb działa jak gufno osiurane i razem z nabiciem broni ona strzela co jest niesamowicie frustrujące.

2.Czemu jedne bronie leżą po zabitych bez oznaczeń a inne są na minimapie zaznaczone białym rewolwerem?

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie czy to nie jest bug że każda broń działa wpierw nabicie później strzał a ta jedna strzelba(nie pamiętam dokładnie jaka ale może to nawet springfield) od razu przy kliknięciu R2 do nabicia broni wystrzeliwuje.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dokładnie zrozumieliście o co mi chodzi. Problem w tym że jedna ze strzelb po wciśnięciu R2 nabija nabój i sama go wystrzeliwuje , do każdej broni muszę wciskać R2 by nabić broń a następnie R2 jak wymierze cel . Tutaj wymierzam cel klikam R2 i broń nabija kule po czym sama ją wystrzeliwuje przez co nie idzie namierzyć gringo do odstrzału.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...