Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z innej beczki to polecam obejrzeć na Netflixie kapitalny fabularyzowany dokument o Dzikim Zachodzie "Robert Redford's THE WEST" Ogląda się z zapartym tchem. Jesse James, Billy The Kid, Pat Garret, Sitting Bull, Crazy Horse, George Custer, Allan Pinkerton, Buffalo Bill, Wyatt Earp. Same chore poje..by a zarazem śmietanka Dzikiego Zachodu no i przy okazji można już powoli się wczuwać w klimacik RDR2 :D 

https://www.netflix.com/pl/title/80111374

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Potwierdzone, że nie będzie przełączania się między postaciami.

 

Dla mnie na plus :lapka: Wolę możliwość większego zżycia się z jednym protagonistą, niż po trochu z paroma, a w efekcie tak naprawdę z żadnym :dunno:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Ale magister, to Ty dopiero w 2018 kapnąłeś się, że wydawcy kroją graczy na pierdołowatych DLC? Przecież prawie z każdą gierką obecnie jest tak samo, weźmy chociaż RE2, edycja deluxe z oryginalnym OST (które o wiele bardziej boli mnie niż napad na bank) i kilka skinów = 40zł.

 

głosujmy portfelem, i tak ch.uja to da

Odnośnik do komentarza

bzduri, jesli boli cie, ze nie mozesz dostac drugi raz tego samego, to sorry, ale to ty tu jestes smieszny :yao: 

pomijam juz, ze to bedzie jeden z pierwszych modow do RE2r jesli capcom nie poleci w chu.ja.

 

triggerujecie sie o te gre jak najprawdziwsze stuleje. tyle lat graczami, tyle jawnych plaskich w pysk konsumentowi, a wgapieni w gierki jak w madke boskom.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Najtmer napisał:

bzduri, jesli boli cie, ze nie mozesz dostac drugi raz tego samego, to sorry, ale to ty tu jestes smieszny :yao:

Mnie boli tylko to, że do premiery (RDR2) jeszcze ponad miesiąc (RE2 podałem jako przykład dojenia na dodatkach), śmieszy mnie trochę takie orientowanie się po fakcie "o nie, oni sięgają po moje pieniążki w taki sposób? Jak tak można!".

13 minut temu, Najtmer napisał:

tyle lat graczami, tyle jawnych plaskich w pysk konsumentowi, a wgapieni w gierki jak w madke boskom.

 

4 godziny temu, Bzduras napisał:

głosujmy portfelem

:dunno: 

 

A to, że faktycznie ch.uja to daje (nie kupię Fify, Asasyna i Kal of Duty? No na bank EA, Ubi i Acti wezmą sobie to do serca głęboko) to inna bajka.

 

Czekam na kombojów i będę szarpać w tą gierkę jak zły, a szczególnie w napad na bank na złotym koniu, za które zapłaciłem :cool:

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...