Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Najtmer napisał:

nazywam idiota kazdego kto zamawia gierke przed premiera. jakakkolwiek.

 

W dniu 18.06.2018 o 01:48, Najtmer napisał:

mnie juz kupili. pierwszy preorder od gta v. trzeci w zyciu. bo tak czy siak, to poniekad gra tworcow oryginalu.

 

:philosoraptor:

 

 

7 minut temu, Bansai napisał:

Ok, wazne pytanie, czy mozna miec 2 kabury na sobie?

Nie wiem ale mam nadzieje że będzie można założyć kuszę na plecy :kaz:

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, kubson napisał:

Najtmer ma żal do R* bo nie zrobili GTA w Czarnobylu :(

Może, choć czytając to co pisze mam wrażenie, że jego rodzice nie zdecydowali się na płyn Lugola i potem mamy takie rzygi jak w tym temacie. 

 

Na horyzoncie jest gra generacji, coś dzięki czemu ponownie R* zdefiniuje branże gier i gry z otwartym światem tworząc wyjątkowo dopracowane i przepełnione zawartością gry singlowe, a ten będzie się dopi.erdalal, że wraz z RDR 2 wydają multiplayer jako cześć gry jak i osobny komponent. I wyzywał ludzi, którzy składają preordery. 

 

Ja ich nie składam i co z tego? Nie z powodu, że nie wierze w dana grę, tylko z doświadczenia wiem, że szybciej zagram kupując ja na premierę w stacjonarnym sklepie , niż być tego dnia uzależnionym od kuriera. Preorderowanie jest głupie, ale kupowanie na premierę jest spoko czy nie? Bo nie wiem czy jestem idiota czy nie. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

zero współczucia dla innych "open gierek", właśnie mam nadzieję, że RDR2 będzie trochę takim szczupakiem i chociaż trochę oczyści akwen z tych pasożytów. trochę tak jak w szóstej generacji po sukcesach GTA, też powstawało dużo klonów, odmian (inna sprawa, że lepszych niż teraz) aż nagle wszyscy zrozumieli, że nie ma sensu kopiować i przestali robić.

 

nie mówię, że po premierze rdr-a znikną open sraki (:lol:) ale może chociaż jeden śmieć wydawca w 9 generacji zastanowi się/urozmaici/wysili się wydając swojego *"sandboksika"

 

* nie dotyczy ubi :steamroller:

Odnośnik do komentarza

O, już widzę porównania jak to Rockstar nie zmieni podejścia innych wydawców do oper-world gierek, ale chyba parę rzeczy zostało przeoczonych. Rockstar robi najdroższe gry na świecie, nikt nie zbliża się budżetem do nich. Ponad 1000 ludzi i ponad 5 lat pracy? Nie ma problemu, chociaż mimo sukcesu GTAV, najlepiej sprzedającej się gry AAA w historii branży, Take2 rok w rok na minusie.

Tak naprawdę gry o takiej skali może robić pewnie ze dwóch wydawców na świecie, ale ta druga firma jednak woli zarabiać sprawdzonym modelem ( z drugiej strony, to z takim Avatarem Ubi jednak ryzykuje: 500-800 osób i wreszcie długi czas produkcji). Przyszła generacja i tak zmieni ten rodzaj gierek (nie zdziwcie się jak pierwsza konsola kolejnej generacji wyląduje pod koniec przyszłego roku/pierwszym kwartale 2020).

Z ciekawostek - już w kodzie do GTAV było dużo rzeczy związanych z survivalem i decyzjami NPC, ale nie były nigdy rozwinięte i wprowadzone do gry, pewnie testowali sporo rzeczy na przyszłość :v

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ta znowu online i trzepanie kasy na mikro. Szkoda, że Rockstar poszedł w tę drogę. Jedynie CDP jeszcze ufam. Nawet singiel już R nie pomoże. A cudów i tak tam bym nie oczekiwał, bo wiadomo co prasa napisze jak się dobrze zapłaci. To samo pisali o CP2077 a jak pokazali gameplay to każdy meeeh nuda, nic nowego.

Edytowane przez PCLabOwner
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...