Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.08.2018 o 13:37, Najtmer napisał:

ocean grywalnosci bedzie w multi, pokryty mikrotransakcjami. trzymam kciuki zeby znowu odje.bali maniane i wykopali sobie grob heh

jak to znów? przecież to co zrobili z gta to majstersztyk, od 5 latu na szczyscie list sprzedaży, każda firma by tak chciała, gdzie tu grób widzisz? 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, szejdj napisał:

jak to znów? przecież to co zrobili z gta to majstersztyk, od 5 latu na szczyscie list sprzedaży, każda firma by tak chciała, gdzie tu grób widzisz? 

 

grob widze jak byly fanatyk tej serii. pierwszym gwozdziem byl wylot Benziesa, ktory byl nie tylko naczelnym programista serii, ale tez mocno trzymal sie spojnosci contentu. bez niego content stawal sie coraz bardziej gimnazjalny, porzucili praktycznie formule napadow, ktora koniec koncow udalo im sie wykrystalizowac. natlok dziwnych, odczepionych od freemode'a adversary mode no i rownia pochyla zakonczona basenikiem z (pipi) pod postacia latajacych samochodow. kolejny gwozdz? ceny contentu. praktycznie nikt, kto mial prace, zycie poza konsola, obowiazki, nie byl w stanie korzystac z calego contentu bez placenia prawdziwym sianem. a mowimy tutaj o topowej premierze w dziejach gier. 

 

skok technologiczny umozliwil w koncu spieniezenie fejmu tej serii. to nie czasy ps2, gdzie podlaczaona do internetu mial co 30 gracz pewnie. 

 

poza tym, to juz masz oznaki cheeky tactics: preorder daje dostep do jakichs misji napadowych, ktore to gdzies zostaly opisane jako kluczowe dla gry. czyli rozumiem, ze jak nie zaplace przed premiera, to bede mial mniej tych misji, ktore decyduja pewnie nie tyle o fabule i jej rozwoju, co ja po prostu o kontekscie niektorych jej elementow.

 

hhhhp tfu.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Najtmer napisał:

sytuacja bedzie taka sama jak w przypadku GTA V.

dostaniesz 10% tego co wpakuja z multi. deal with it. 

 

no chyba ze chcesz wsiakac w ten pusty swiat w ktorym nie ma co robic, to spoko spoko. calkiem fajnie widziec ze masz wysokie wymagania i otwarte oczy.


funny-dog-pictures-not-sure-if-trolling-
 

15 minut temu, Najtmer napisał:

grob widze jak byly fanatyk tej serii


A no tak - słowo klucz - "fanatyk"...
To taki odpowiednik psychicznie porytej baby, z którą facet postanowił się rozstać i ta mu teraz żyć nie daje...

Odnośnik do komentarza

nie rozumiemy wiec zaczynamy wklejac memki?

 

ziom, ja po prostu mam dosc tego bullshitu, ktory serwuja w swojej flagowej serii od 3 lat. nie zrozum mnie zle, masz prawo do subiektywnej opinii. ja tez mam do swojej. a jesli ci ona przeszkadza, to polecam generalnie troche jakby ochlonac od gierek.

 

albo magiczna opcja 'ignore'. takie fajne klapki na opinie o tym, co sie wlasciwie dzieje.

 

a zreszta, sam sie przekonasz, co ja bede z jakims gosciem sie w internecie wyklocal xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Najtmer napisał:

nie rozumiemy wiec zaczynamy wklejac memki?


No ale co ja mam rozumieć? Ten hejterski stek bzdur na aktualnie wciąż najlepszego sandboxa w dziejach elektronicznej rozrywki?
Bo gdzieś ktoś kiedyś wyczytał, że planowali DLC do singla, ale się z tego wycofali to ja mam ich teraz za to nienawidzić i pluć jadem na forach?
Bo wrzucają masę goovnianej zawartości do multi, tylko ono jest wspierane i jeszcza są jakieś karty, za które sobie życzą prawdziwą kasę?
No to teraz Ty zrozum, że jak ja kupiłem swoją kopię GTAV (nocna premiera w empiku) to tam nie było żadnego multi - tak zwyczajnie, komponent online nie był wtedy dostępny.
I dasz wiarę w to, że tak jak w każdej poprzedniej części, tak i w tej bawiłem się znakomicie w zayebiście przedstawionym, żywym, posiadającym masę smaczków świecie, spotykając ciekawe postacie i wykonując odjechane zlecenia, a także zwyczajnie zwiedzając i rozkoszując się oprawą A/V?

No więc tak właśnie było. Jak ja w takim razie mam "rozumieć" teksty typu:
 

Cytat

chyba ze chcesz wsiakac w ten pusty swiat w ktorym nie ma co robic


przecież w przypadku gier od Rockstar to jest zwyczajny trolling i słaby bait.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja doskonale rozumiem, czym jest "remake", a nawet "reimagining", którym ta odsłona RE będzie.
Ty za to nie rozumiesz, że multi w grach Rockstar to jest zwyczajny bonus, dodatek, wisienka na torcie, która może, ale być nie musi, bo daniem głównym jest co innego.
Więc skoro singiel będzie świetny (a na nic innego się nie zanosi), zapewni mi masę zróżnicowanej, wciągającej zabawy na 60+h to multi może wyglądać tak, że bez mikrotransakcji koń nie będzie chciał ruszyć z miejsca - mam to gdzieś :reggie:

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Wredny napisał:

Ja doskonale rozumiem, czym jest "remake", a nawet "reimagining", którym ta odsłona RE będzie.
Ty za to nie rozumiesz, że multi w grach Rockstar to jest zwyczajny bonus, dodatek, wisienka na torcie, która może, ale być nie musi, bo daniem głównym jest co innego.
Więc skoro singiel będzie świetny (a na nic innego się nie zanosi), zapewni mi masę zróżnicowanej, wciągającej zabawy na 60+h to multi może wyglądać tak, że bez mikrotransakcji koń nie będzie chciał ruszyć z miejsca - mam to gdzieś :reggie:

 

a powiedz mi, zanosilo sie na to, ze rockatar oleje singla po premierze, i bedzie tworzylo nowe ficzery, cale nowe mechaniki tylko do multi? bo z tego co mi sie wydaje, to tez sie nie zanosilo przed premiera. multi wisienka na torcie bylo tylko w gta IV. w V singiel byl pieczywem czosnkowym i szklanka kranowy przed daniem ktorym bylo multi. ale tobie podobalo sie chodzenie bez celu przez 60+h.... rzutki?... nieinteraktywe wesole miasteczko?.... no, ocean grywalnosci.

 

 

a sorry, zapomnialem o tych fascynujacych misjach zbierania beczek lodzia podwodna.... :banderas:

 

nie chce ujmowac calej grze, a wlasciwie jedynie planom wydawniczym, naciskom ze strony taketwo, ktory doi rockstar jak tylko moze. 

 

 

 

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...