Skocz do zawartości

Dyskryminacja graczy 30+


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzaj balon, bo są gierki i są gierki. Te same osoby co nawet same grają mogą zrobić oczy smutnego psa jak odpalisz My Little Pony ;)

No ej ale nikt tu w My Little Pony chyba nie gra?

 

Blantman akurat w Pokemony nie gram ale odpalałem przy nich Pikiminy czu Toada. Mało tego chodzili dumnie obok mnie jak zakładałem t-shirt z kpt. Toadem!

Odnośnik do komentarza

No i widzisz:)

 

Ja często na jakieś dłuższe wyjazdy firmowe (np targi zagraniczne czy jakieś zagraniczne szkolenia), zabieram konsole jak jedziemy autami, a nie lecimy. To że często jej w ogóle nie odpalam to już moje ale zdarzało się, że piliśmy np u mnie w pokoju, a ja dodatkowo konsola odpalona i w Sly grałem bo po całym dniu gadania na targach za wu ja nie chciało mi się dalej gadać.

Ogólnie nie pamiętam już dawno żeby ktoś się śmiał z moich gierek, a jak nawet kiedyś to się zdarzało okazjonalnie to go wyśmiewałem/zlewałem. Dla mnie akurat ten problem z tego topicu nie istnieje. Zarówno w domu jaki i w otoczeniu.

 

Aha i gardzę FPSami, a kocham kolorowe platformówki 3d więc powinienem być na jeszcze większym cenzurowanym!

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ja nie znam osoby, która NIE gra i by szanowała granie. Choć to co Balon napisał też ma sporo prawdy, zależy od tego jaki masz status i jak jesteś "zaszufladkowany" możesz być dziecięcym kardiochirurgiem i grać w gierki to jesteś pasjonatem spełniającym dziecięce marzenia radzącym sobie ze stresem, pracujesz jako magazynier w ikeii albo na kasie w żabce jesteś niedojrzałym guwnem i gdyby nie te gierki mógłbyś być kosmonautą. 

 

Dlatego tylko forumek <3

Odnośnik do komentarza

Orzech ale akurat nie muszą szanować, ważne żeby mi się nie wpierdzielali do mojego hobby i mówili co mam robić ze swoim wolnym czasem. Ja też nie szanuję (nie wiem czy to dobre słowo) wielu zajawek ale mam to gdzieś jak komuś sprawia to przyjemność, a nie cierpią przy tym osoby trzecie.

 

Przykład z wczoraj. Gadam z żoną i mówię, że na wiosnę Tomuś i jego hobby trochę wydadatków wygenerują bo nowe Nintendo, bo może nowe Playstation boo fajna gierka (Horizon), bo VR się rozkręci (ogólnie jest w miarę w temacie gierek i technologii). Coś tam odpowiedziała śmieszkowego to mówię do niej okej to idę wydać 15 tys na ścigacza i polatać 200 km/h po centrum miasta w nocy:)  i znowu pełna akceptacja dla jednego z hobby małżonka:)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

ja chodze w koszulkach z gier i nikt nie widzi w tym nic złego. Co najwyżej dyrektor w robocie śmieje się jak założę jakąś bardzo dziwną koszule :D

 

Granie w Pokemony zrozumiem, ale noszenie koszulek z gier? No Panowie, szanujmy się trochę  :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

ja chodze w koszulkach z gier i nikt nie widzi w tym nic złego. Co najwyżej dyrektor w robocie śmieje się jak założę jakąś bardzo dziwną koszule :D

Granie w Pokemony zrozumiem, ale noszenie koszulek z gier? No Panowie, szanujmy się trochę :reggie:
Don specjalnie dla ciebie

60059aa336a1.jpg

 

 

Stonoga to mi teraz dałeś i mówi to typ który zakłada temat że jest fanem Stonogi. No nic hobby jak każde inne;)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

padło już kilka razy pewnie w tym temacie no ale:

Każdy dobiera sobie znajomych pod siebie, pod swoje np poglądy czy hobby, jak się poznaje nowe osoby i mają skrajnie inne, no to nie ciągniemy z nimi dalszej znajomości, chyba że jesteśmy masochistami, albo mamy jakiś inny cel w tym. Zazwyczaj ludzie chcą dobrze ze sobą spędzać czas, tak myślę. 

Gorzej jak to rodzina, no to jak sie nie wytłumaczy i nie zaakceptuje, no to trudno, raz do roku można się spotkać na święta... 1go listopada... i postawić im znicz. xd

Byłem ubrany w wakacje w koszulkę w gierkę trampeczki i szorty dżinsowe, pani w monopolowym poprosiła o dowód :banderas:  a prawie 3 dychy na karku

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.