Skocz do zawartości

Dyskryminacja graczy 30+


michal

Rekomendowane odpowiedzi

ale jednak trochę smutno jeśli facet ma 30 lat a od zawsze jedynym hobby w życiu są gierki, zero sportu, narkotyków i przygód

później dzieciak zapyta, tatko, co było najbardziej szaloną rzeczą jaką zrobiłeś w życiu, "27 godzin grania na ps2 non stop ehehehe"

 

Znam takich i jedyny temat do rozmów to jebane gry

 

Odnośnik do komentarza

ale jednak trochę smutno jeśli facet ma 30 lat a od zawsze jedynym hobby w życiu są gierki, zero sportu, narkotyków i przygód

później dzieciak zapyta, tatko, co było najbardziej szaloną rzeczą jaką zrobiłeś w życiu, "27 godzin grania na ps2 non stop ehehehe"

 

Znam takich i jedyny temat do rozmów to jebane gry

Tatuś +30 do synka:

naje...się jak dziwka w wieku 20 lat. Zabrali mnie na izbę. Zapłaciłem za najdroższy hotel w kraju. Okradli mnie i pobili tam. Po wyjściu wstrzyknąłem sobie w oko 1l narkotyków.

Synek: tato, ale z ciebie prawdziwy madafaker.

 

Lans pełną gębą i szacun na dzielni wśród rówieśników syna + 100. Litości.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ale jednak trochę smutno jeśli facet ma 30 lat a od zawsze jedynym hobby w życiu są gierki, zero sportu, narkotyków i przygód

później dzieciak zapyta, tatko, co było najbardziej szaloną rzeczą jaką zrobiłeś w życiu, "27 godzin grania na ps2 non stop ehehehe"

 

Znam takich i jedyny temat do rozmów to jebane gry

Nie ma co zamykać koła w którym są tylko gry i gierki,ciężki żywot ma ten kto nie zaznał niczego innego w życiu niż tylko granie, ba współczuje tym co tak mają...

Graczy powinno się dyskryminować bez względu na wiek.

To pobudza i daje pewność przejścia na najwyższym levelu  :newell:

Odnośnik do komentarza

Po co w życiu coś więcej. Nic do życia poza gierkami nie potrzeba. Najlepiej rzucić pracę, olać kobiety, olać sport, olać wszystko i tylko grać. Taka osoba będzie w pełni szczęśliwa.  

 

Praca czasem męczy i irytuje choćby nie wiadomo jak bardzo ją lubisz to czasem masz dość. 

Kobiety ? Wiadomo - wkurzające istoty które chcą zająć twój cenny czas a watch dogs 2 czy call of duty samo się nie przejdzie

Sport ? Yano dobrze mówił sport jest dla frajerów. Po co wieczorem na siłowni spędzać godzinke czy dwie jak można zrobić sobie drinka, jajka z majonezem i napierdalać w Final Fantasy czy pokemony.  Ci na siłowni są smutni zmęczeni i nieszczęśliwi za to gracz w tym samym momencie jest spełnionym człowiekiem. 

Książki ? Filmy ? Poczekamy na egranizacje po co marnować na te ścierwo czas. 

Dzieci ? My gracze jesteśmy dziećmi całe życie i nie potrzebujemy konkurencji. 

Inne Hobby ? Podróże ?   Po co ? Poprzez gry można zwiedzić cały świat nie ruszając się z wygodnej kanapy. Jakieś inne hobby nie jest potrzebne gdy tyle gier wychodzi. Na ogranie wszystkiego nie starcza nam kilku żyć.  

 

 

Gry - to jedyna rzecz potrzebna aby być naprawdę szczęśliwym. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

 

ale jednak trochę smutno jeśli facet ma 30 lat a od zawsze jedynym hobby w życiu są gierki, zero sportu, narkotyków i przygód

później dzieciak zapyta, tatko, co było najbardziej szaloną rzeczą jaką zrobiłeś w życiu, "27 godzin grania na ps2 non stop ehehehe"

 

Znam takich i jedyny temat do rozmów to jebane gry

Tatuś +30 do synka:

naje...się jak dziwka w wieku 20 lat. Zabrali mnie na izbę. Zapłaciłem za najdroższy hotel w kraju. Okradli mnie i pobili tam. Po wyjściu wstrzyknąłem sobie w oko 1l narkotyków.

Synek: tato, ale z ciebie prawdziwy madafaker.

 

Lans pełną gębą i szacun na dzielni wśród rówieśników syna + 100. Litości.

 

 

Jeśli to jedyne wspomnienie z młodości, którym będziesz mógł się podzielić z synem to rzeczywiście przykro ale nie miałem na myśli chlania do zgonu pisząc o przygodach i sporcie.

A combo gierki + sport + nowe technologie to tak lepsiej już?

 

jeśli to gry sportowe to tak.

Odnośnik do komentarza

Może nie do końca na temat bo nigdy nie byłem, nie jetem i mam nadzieję, że nie będę dyskryminowany jako nerd jednak mam pytanie. Z powodu tego, że odpaliłem równolegle drugi "mały" zawodowy projekt to mam problem nie tyle z czasem, co siłą/energią na gierki. T.j. jak zrobię co mam zrobić (praca + rodzina), to jestem zmęczony/nie mogę skoncentrować się na graniu. Co polecacie żeby się pobudzić, rozjaßnić umysł ale nie przesadzić i zasnąć dajmy o tej 24. Poważna sprawa bo nam na czym, mam w co grać, mam czas na gierki, a backlog powoli lecz skutecznie rośnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...