Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

To ja tylko dodam, że jak się wyrobicie w najbliższych 6 godzinach, to dostaniecie w Media Expert za 249 z figurką (jaka by nie była, zawsze jest) ;) a jak dołożycie jeszcze 15 zeta, to jutro rano będzie leżeć u Was pod drzwiami. 

A skąd to info bo na ich stronie nic nie widzę. Tylko gra która mogę odebrać jutro. Żadnego info o figurce i właśnie co to za figurka?

Odnośnik do komentarza

Tak zerknalem tylko przez 2 minuty na gameplay ze strima na gry online i.. Trzeba znow oddać pokłon Pieskom za wycisniecie z PS4 takiego cuda graficznego. Yebance potrafią zrobić majsterszyk wizualny. 

 

Miałbym dzis ale na spokojnie jutro ogarne bo i po L4 trzeba zadzwonić. 3 lata nie byłem więc muszę odsapnąć od (pipi)nika. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, walek napisał:

Są opcje graficzne w wersji Pro, jak np 60fps kosztem mniejszej rozdzielczości.

 

I co, dobrze to działa? Nic nie skacze i jaka rodzielczość, 1080p? Bo gra i tak jest na podrasowanym silniku od Uncharted i jakoś średnio mi się chce wierzyć w ten ficzer. Skoro w Uncharted tego nie było (tylko w multi banglało 60).

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, zdrowywariat napisał:

Nie mogłeś mu powiedzieć, że skoro wysłali maila to niech Ci sprzeda, bo zapier... z buta 5km? :)

Już kiedyś przy innej premierze to przerabiałem, ale w innym sklepie. Kary straszne mają za złamanie daty od wydawców, dlatego wiem, że nawet nie ma sensu ściemniać, jeśli się sami nie pomylą albo czegoś nie dopatrzą przy wydaniu towaru.

Tylko nie wiem po co wysyłali ludziom maile, wprowadzając ich w błąd.:down:

Edytowane przez marcinwks
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak przytulić za jednym zamachem Prosiaka TLoU2, słuchawki, dysk i kolekcjonerke w jednym zestawie to muszę powiedzieć że prawilny zestaw by to był. Taki klasyk w stylu yebać biede! A plusiki w zakupach growych to już w ogóle poza skalą :notbad:

No i tą bieda wersja gry z tym obleśnym żółtym znaczkiem z bundle'a zawsze można zamienić na jakiś 6 paczek Red bulli

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...