Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Najwiekszy pozytyw dla Niny to data premiery Zeldy. Na ta gre hajp jest wrecz chory i to jest prawdziwy system seller. Ludzie w USA beda sie zabijac o konsole, a potem pewnie Niny spusci z ceny. Co do reszty gier to jest sredniawo - w kwietniu MK8, potem Splatoon 2 i nastepny sztos dopiero Mario i pewnie Poki. Wyglada to przyzwoicie ale karny kutas dla Niny ze na konfie pokazali chuy wie co, a o rzeczywistych grach na start musze sie dowiadywac po prezentacji.

Odnośnik do komentarza

trochę lipna ta cena, jeśli u nas będzie ok 1500zł.. z takimi cenami szału w europie Nintendo nie zrobi. k***a a tak się napaliłem że w marcu na urodzinki sobie sprawię.

 

No i tylko jeden system seller praktycznie, reszta ma się pojawić. Ehh kuźwa N mogło wygrać na tej konsoli ale zaczyna się póki co średnio.

W najlepszej sytuacji są posiadacze WiiU, bo będą mieli Zelde i spokojnie mogą czekać jak się sytuacja rozwinie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli wszystkie teamy N skupiają się tylko na Switchu i na 3DS'a nikt nic nie robi to faktycznie słabo nawet w zapowiedziach. Jak ktos jest maniakiem Zeldy to i tak weźmie day 1. Smuci mnie brak info o VC bo dla mnie to bardzo istotna kwestia. 

 

Najpewniej dlatego jest 1h transmisja od Famitsu, prezentacja gier przez 2 dni aby ludzie wiedzieli z czym mają do czynienia no i za parę godzin będzie transmisja z treehouse, które również ma co nieco ujawnić.

 

Poza tym polecam tym, którzy weszli i nie czytają innych wrócić parę stron do tyłu i nadrobić zaległości bo naprawdę szkoda robić gó.wnoburzę

 

- Konferencja była w Japonii więc skupiono się na Japońskim rynku jeśli chodzi o gry

- Xenoblade 2 w Japonii już jest zapowiedziany na 2017r. więc obstawiam w najgorszym przypadku wiosna/lato 2018 dla Zachodu (no chyba że tym razem się ogarnęli)

- Brakuje info dot. gier na launch dla US oraz Europy (obstawiam że będzie po prostu więcej zachodnich produkcji jak chociażby Skyrim)

- Ciągle pojawiają się kolejne informację dotyczące gier ale już widać że Japońscy devi nie próżnują i zapowiada się że Swtich będzie mekką dla fanów jRPGów bo oprócz DQX, DQXI, Shin Megami Tensei (V?), I Am Setsuna, D5 Complete Edition, Xenoblade 2 no i twórcy Bravely Default zapowiedzieli, że mają w produkcji kompletnie nową grę (Bravely Third?)

- Nagoshi powiedział że Sega ma w zanadrzu 3 nowe gry dla Switcha. Obstawiam że jedną z nich jest zapowiedziany Sonic Mania ale jestem bardziej niż pewien że skoro był to Nagoshi to dostaniemy Yakuze 0/6 na Switcha lub oby dwa tytuły (inaczej wyszedł by kompletnie kto inny)

- Patrząc na cały rok to Nintendo samo powiedziało że to nie wszystko, obstawiam że grę od Retro poznamy na E3, obok Pikmina 4 i paru innych pozycji, po co mają strzelać milionem zapowiedzi jak tuż za rogiem są targi.

- Porównując to do prezentacji PS4 i XOne to moim zdaniem Nintendo przynajmniej pokazało konkrety i nie pie.rdoliło przez 1.5h o funkcjach z TV lub grach, które nigdy nie wyjdą. 

- Cena 300 Euro to nie jest zła cena a widzę tutaj już wszyscy mają niezłe fazy i wymyślają tak wysokie ceny z kosmosu że ąz nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ja obstawiam w najgorszym przypadku 1300zł bo konsola nie kosztuje 350/400 Euro aby rzucać tutaj cenę 1500/1600zł (skąd wam się ku.rwa biorą takie kwoty?)

 

Edytka:

 Oczywiście mogliby zrobić 2h konferencje, pokazać jak wyglądać cały OS i czym to się je bo na razie trochę jest zamieszania a jeżeli wszystko kręcić sie będzie w okół aplikacji na telefon to mogą mnie pocałować pod tym względem w du.pę i nawet złamanego grosza na ich płatny online nie dam (chat tylko na smarkfonie? to już wolę darmowego skypea)

Dziwi mnie na razie brak zapowiedzi gry z kórlikami, brak Beyond Good & Evil, Pikmina 4 i nowego tytułu od Retro nad którym dłużej pracują niż Monolith nad Xeno 2 a do tej pory nic nie pokazano. Mam w sumie wrażenie że Nintendo znalazło sobie w Monolithsoft nową reklamę a Retro przestało się liczyć, no chyba że są jak Naughty Dog i dostali tyle czasu ile chcą. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Zelda i Marian wyglądają, hmm... OBŁĘDNIE! Wizja grania w takie tytuły na kibelku trochę mnie niszczy.

Cena do 1500 zł akceptowalna, zwłaszcza, że w zestawie jest trochę tego ustrojstwa. Płatny online? Ok, ale mnie multi w grach niny nigdy nie interesowało, podobnie jak ogólnie w przypadku przenośniaków (a tak traktuje póki co Switcha), więc lekka zlewka. 

Najlepsze i właściwe pełnoprawne gałki w historii przenośniaków stały się faktem. Sory VITA, te twoje protezy mogą SWITCHowi naskoczyć. 

W pierwszym miesiącu gierka o jakości przebijającej cały lineup SONY i M$ z ich pierwszego roku + trochę mniejszych tytułów (Has Been Heroes wygląda bardzo ciekawie), szału może nie ma, ale też nie ma masy średniaków z których żaden nie interesuje cię na tyle, żeby kupić konsole (znowu patrz start XO i PS4). Cieszy różnorodność gierek zapowiedzianych na pierwszy rok wyścigi, strzelanki, RPGi, platfrormówki, bijatyki i właściwie pewność, że każdy dostanie coś dobrego z interesującego go gatunku.

 

Dodatkowy plus tego sprzętu jest taki, że nie będę musiał inwestować w dodatkowy kontroler, żeby pograć w popierdółki z kobietą. Dostajemy w sumie prawie dwa willoty w zestawie, a ten HD system wibracji zapowiada się bardzo ciekawie. Wydawanie 220 zł za pada do obecnej konsoli, żeby czasami zagrać w jakiegoś indyka w dwójkę jakoś mnie nie może przekonać. Swoją drogą, wiadomo ile wytrzyma bateria w takim odczepionym padziku?

Zastanawia mnie jeszcze jakość wyświetlacza i jakość systemu na jakim będzie hulać SWITCH (będzie multitasking?)

Odnośnik do komentarza

 

 

Dodatkowy plus tego sprzętu jest taki, że nie będę musiał inwestować w dodatkowy kontroler, żeby pograć w popierdółki z kobietą. Dostajemy w sumie prawie dwa willoty w zestawie, a ten HD system wibracji zapowiada się bardzo ciekawie. Wydawanie 220 zł za pada do obecnej konsoli, żeby czasami zagrać w jakiegoś indyka w dwójkę jakoś mnie nie może przekonać. Swoją drogą, wiadomo ile wytrzyma bateria w takim odczepionym padziku?

Zastanawia mnie jeszcze jakość wyświetlacza i jakość systemu na jakim będzie hulać SWITCH (będzie multitasking?)

 

Odpowiadając na Twoje pytania: 

- Na razie nie potwierdzono dokładnego czasu ale wedle przecieków mają smigać nawet do 20h

- Ekran Switcha ma rozdziałkę 720p i posiada multitasking do 10 punktów.

 

 

Edyta:

 

Widzę że kolejne problemy są:

 

- Zelda Breath of The Wild wychodzi 3 MARCA 2017 na Switcha i na Wii U (potwierdzone info od Nintendo).

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

@Chrno

 

Ja oceniam tylko to co pokazali teraz a nie to co mogą pokazać za kilka godzin lub jutro (lub w najbliższych dniach/tygodniach). Czy tego chcesz czy nie to event był traktowany przez cały swiat jako ten ktory miał dać dużo odpowiedzi na temat premiery sprzętu i gier. Na podstawie tego eventu sporo ludzi z całego swiata będzie oceniać to co 3 marca Nintendo chce im sprzedać.

 

Prezentacja nie nakręciła nikogo na sam sprzęt bo zabrakło własnie prezentacji OS i pokazania ze to naprawde fajna zabawka z duzym potencjałem. Ludzi nakręciła Zelda, Marian i Xeno 2. Bardzo podobny zestaw dostało już WiiU i raczej niewiele im to pomogło bo konsola bardzo szybko zdechła. Splatoon 2 moze i fajny (nie znam sie bo nie gram w multi) ale, skoro online nie jest już darmowy to lepiej, żeby usługa sieciowa N była wręcz perfekcyjna bo inaczej żaden tryb sieciowy w zadnej grze nie odniesie sukcesu. 

Odnośnik do komentarza

Ceny gierek z tego co widzę to 60$, tak było w przypadku Wii U czy jednak podnieśli?

Acha Chrono. Cena konsoli to będzie pewnikiem 300 seuro w Europie, czyli w prostym przeliczniku ponad 1300 zł. Wii U też w podstawce kosztowało w Europie 300 seuro, a u nas sprzedawali je za prawie 1400 zł, tak że nie wiem skąd ci się wzięło to maks 1300 zł (jak to nawet z przelicznika tyle nie wychodzi). 1400-1500 zł to są ciut bardziej realistyczne przewidywania patrząc ogólnie na pozycje niny w naszym kraju.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no zależy od tytułu, zazwyczaj byłą to cena 40$/40euro/179zł jako sugerowana za zwykłe pudełko

te ceny imo to placeholdery jeszcze jak ceny konsol, europa dopiero sie budzi i jeszcze oferty sklepów nie są do końca aktualizowane.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

No to przy porannej kawce w pracy obejrzałem. Podziwiam tych co noc zarwali dla mnie nie było to warte zarywania nocy.  Fajnie że tyle jRPG będzie na switchu. Mario i zelda mnie kompletnie nie jarają mam przesyt po wii u i wii (w ciągu krótkiego czasu ograłem wszystkie mariany i próbowałem te nieszczęsne zeldy :)  ) . Dlatego na premierę gry dla mnie nie ma.  Dla mnie system sellerem i momentem kupna będzie premiera Xenoblade 2, SMT, fire emblem czy innego jRPG którego nie dostanę gdzie indziej. Dla samego Xenoblade 2 warto jeżeli będzie tak fajny jak poprzednicy.  Dodatkowo na premierę sprzęt niny w polsce będzie drogi i trudno dostępny wolę poczekać :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

- Cena 300 Euro to nie jest zła cena a widzę tutaj już wszyscy mają niezłe fazy i wymyślają tak wysokie ceny z kosmosu że ąz nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ja obstawiam w najgorszym przypadku 1300zł bo konsola nie kosztuje 350/400 Euro aby rzucać tutaj cenę 1500/1600zł (skąd wam się ku.rwa biorą takie kwoty?)

 

Cena w UK to 280 funtów czyli na obecną chwilę trochę ponad 1400 zł moim zdaniem 1500-1600 to realna cena na Polskę. Jeszcze nie widziałem żeby jakaś konsola była w Polsce tańsza niż w UK z już napewno nie Nitendo.

Odnośnik do komentarza

- Cena 300 Euro to nie jest zła cena a widzę tutaj już wszyscy mają niezłe fazy i wymyślają tak wysokie ceny z kosmosu że ąz nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ja obstawiam w najgorszym przypadku 1300zł bo konsola nie kosztuje 350/400 Euro aby rzucać tutaj cenę 1500/1600zł (skąd wam się ku.rwa biorą takie kwoty?)

 

 

Cena w eu to 330€ w gamestop wlochy a amazon francuski sprzedaje za 350€ czyli 1450pln/1530pln ale watpie,ze za mniej niz 1500zl sklepy beda sprzedawac. Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...