Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Fajny gadżet ale żeby zaraz konsola to niekoniecznie.Oczywiście Nintendo jak zwykle po swojemu.

Wiele nie pokazali, plotki potwierdzone ale taki Chrno-x dalej się łudzi, że to nie wszystko. To wszystko a i do tych dwóch gierek które da się pograć online dołożyli abonament żeby zagrać w pikselowate gierki po raz 345. Rządziciele, nie ma co.

Edytowane przez da$io
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Wybaczam Ci bo pewnie jesteś jeszcze w gimnazjum i nie ogarniasz ale kolejne Mario i Zelda to idealny przykład powtarzalności do zarzygania.

:yao: :yao: Taki Marian czy Zelda mają w sobie więcej gameplayu niż wszystkie Cody czy fifki razem wzięte. Zresztą nie chodzi mi tu wcale o te gry tylko o np kolejne sztosowe jrpgi typu Xenoblade, Fire Emblem, czy Shin Megami Tensei. :banderas:
Odnośnik do komentarza

Wybaczam Ci bo pewnie jesteś jeszcze w gimnazjum i nie ogarniasz ale kolejne Mario i Zelda to idealny przykład powtarzalności do zarzygania.

Serio? Chyba obejrzeliśmy inne trailery. Zelda zmieniła się w open worlda z rozbudowanym gameplayem, Marian bryka w zupełnie innych realiach niż to robił przez całą swoją historię. 

Odnośnik do komentarza

Innowacyjność jest w sprzęcie i o to mi głównie chodzi. Zresztą nie wiem o co takiemu jednemu chodzi. :dunno: Jak nie pasuje Nintendo to jest Microsoft i Sony. Oni będą się ścigać na teraklopy i będzie można sobie walić do grafiki. Jak komu pasuje. Dobrze że jest taka firma jak Nintendo, powtarzam. Większe urozmaicenie na rynku to zawsze lepiej dla nas odbiorców.

Odnośnik do komentarza

Innowacyjność jest w sprzęcie i o to mi głównie chodzi. Zresztą nie wiem o co takiemu jednemu chodzi. :dunno: Jak nie pasuje Nintendo to jest Microsoft i Sony. Oni będą się ścigać na teraklopy i będzie można sobie walić do grafiki. Jak komu pasuje. Dobrze że jest taka firma jak Nintendo, powtarzam. Większe urozmaicenie na rynku to zawsze lepiej dla nas odbiorców.

Racja ale badzo podobny zestaw gier nie pomógł WiiU i z tego powodu martwie sie o Switcha. Potrzeba im czegos wiecej. Oby ten treehouse cos wiecej zdradził. 

Odnośnik do komentarza

 

Innowacyjność jest w sprzęcie i o to mi głównie chodzi. Zresztą nie wiem o co takiemu jednemu chodzi. :dunno: Jak nie pasuje Nintendo to jest Microsoft i Sony. Oni będą się ścigać na teraklopy i będzie można sobie walić do grafiki. Jak komu pasuje. Dobrze że jest taka firma jak Nintendo, powtarzam. Większe urozmaicenie na rynku to zawsze lepiej dla nas odbiorców.

 

Racja ale badzo podobny zestaw gier nie pomógł WiiU i z tego powodu martwie sie o Switcha. Potrzeba im czegos wiecej. Oby ten treehouse cos wiecej zdradził.

To już zmartwienie Nintendo. Oni teraz muszą robić wszystko żeby było lepiej niż z WiiU. Ja jestem dobrej myśli. To wszystko wygląda bardziej sensownie niż z WiiU. Oczywiście najważniejsze jak zawsze będą gry. Póki co jest nieźle. Zobaczymy jak będzie dalej.
Odnośnik do komentarza

Wstaje rano, dostaje maila ze D5 pre order limitki na switcha jest, mysle sobie "cudnie, zaczyna sie dobrze", lece sprawdzic cene...prawie 400zl :pawel:

 

Platny online niestety boli, chyba ze to bedzie jakas smieszna kwota bo placic tyle co na konsoli sony np i dostawac tylko jedna gre nes to bieda.

 

Cieszy brak region locka, martwia ceny gier i samej konsoli.

 

No i te pudelka...wracamy do ery PSP? Szczerze to mi sie nie podobaja.

 

Do tych co ogladali:

Bylo jakies info o funkcjach spolecznosciowych? Achievementach? Albo virtual console?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

 

Do tych co ogladali:

Bylo jakies info o funkcjach spolecznosciowych? Achievementach? Albo virtual console?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

pogaduszki itd itp, nic o achievementach. o virtual console nic nie mowili, no ale skoro nes/snes ma byc to i inne beda + na 100% cos wiecej pokaza/powiedza na treehouse po 15:30 ;) 

Odnośnik do komentarza

 

Innowacyjność jest w sprzęcie i o to mi głównie chodzi. Zresztą nie wiem o co takiemu jednemu chodzi. :dunno: Jak nie pasuje Nintendo to jest Microsoft i Sony. Oni będą się ścigać na teraklopy i będzie można sobie walić do grafiki. Jak komu pasuje. Dobrze że jest taka firma jak Nintendo, powtarzam. Większe urozmaicenie na rynku to zawsze lepiej dla nas odbiorców.

Racja ale badzo podobny zestaw gier nie pomógł WiiU i z tego powodu martwie sie o Switcha. Potrzeba im czegos wiecej. Oby ten treehouse cos wiecej zdradził. 

 

 

Wii U - 2012

- Super Mario 3D World - 2013

- The Legend of Zelda Breath of the Wild 2017

- Xenoblade Chronicles 2015

- Splatoon 2015

 

Switch - 2017

- Super Mario Odyssey - 2017

- The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2017 (launch title)

- Xenoblade 2 2017 (przynajmniej według Nintendo Japan)

- Splatoon 2 2017

 

  • The Legend of Zelda: Breath of the Wild (March 3rd)
  • Mario Kart 8 Deluxe (April 28th)
  • Splatoon 2 (Summer 2017)
  • Super Mario Odyssey (Holiday 2017)
  • Xenoblade Chronicles 2 (TBD)
  • 1, 2, Switch (March 3rd)
  • ARMS (Spring 2017)
  • Fire Emblem Warriors (TBD)
  • Shin Megami Tensei: Brand New Title (TBD)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim (Fall 2017)
  • Super Bomberman R (March 2017)
  • Puyo Puyo Tetris (TBD)
  • Sonic Mania (Spring 2017)
  • Has-Been Heroes (March 2017)
  • Disgaea 5 Complete (March 3rd 2017)
  • LEGO City Undercover (Spring 2017)
  • Ultra Street Fighter II: The Final Challengers (2017)
  • Fast RMX (2017)
  • Rayman Legends Definitive Edition (2017)
  • RIME (May 2017)
  • I am Setsuna (March 2017)
  • Project: Octopath Traveler (TBD)
  • No More Heroes: Brand New Title (TBD)
  • Project Sonic 2017 (TBD 2017)
  • Minecraft Story Mode: The Complete Adventure (2017)
  • Minecraft (2017)
  • Just Dance 2017 (March 2017)
  • Dragon Ball XENOVERSE 2 (2017)
  • Steep (2017)
  • Snipperclips – Cut It Out, Together! (March 2017)
  • Arcade Archives (TBD)
  • Farming Simulator (TBD)
  • Skylanders Imaginators (2017)
  • Syberia 3 (TBD)
  • NBA 2K18 (September 2017)
  • FIFA (TBD)
  • Dragon Quest X (TBD)
  • Dragon Quest XI (TBD)
  • Dragon Quest Heroes 1 and 2 (TBD)
  • Redout (Spring 2017)

Jak możesz ogólnie zauważyć jedna niby niezauważalna różnica pomiędzy Wii U a Switchem to data premiery tych gier. Wii U miało problem od początku: żadnej nowej Zeldy na start, jedynie biedny Mario 2D gdzie wszyscy czekali na wersje 3D, Xenoblade daleko w du.pie, MK i Super Smash za górami lasami. Najzwyczajniej w świecie brakowało największych marek od Nintendo na start i trzeba było czekać min 9 miesięcy aby pojawiła się Zelda WW czy SM3DW a na resztę gracze czekali jeszcze dłużej.

80/85% już obecnie zapowiedzianych tytułów na Switcha wyjdzie w tym roku w tym nowiutka Zelda, nowy Mario 3D, nowy Splatoon w Japonii Xenoblade 2 i kto wie co jeszcze Nintendo zaprezentuje na dniach oraz na E3 a jeszcze mamy naprawdę niezły lineup gier od firm 3rd party, gdzie ja osobiście jestem zachwycony bo wszystko co wychodzi na Switcha od firm 3rd party to nie ograłem lub nie posiadam a chciałem (no z wyjątkiem Skyrima, którego i tak dorwę bo mam taki kaprys) i szczerze teraz wolę kupić je na Switcha niż na PS4/XO bo u mnie platformami docelowymi są konsolki Nintendo.

 

Oczywiście ktoś mógł ograć niektóre z tych pozycji ale ja też oceniam to przez mój własny pryzmat.

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

ja jestem totalnie zawiedziony lineupem startowym, optymalny pierwszy moment kupienia tej konsolki u mnie to niestety gwiazda 2017 kiedy bedzie juz zelda, mario, mk8delux, fast racing neo delux i redout

 

konferencja w swoim przekazie tragiczna, show uratowal tylko absolutnie genialny zwiastun zeldy

 

boli info o platnym online (myslalem ze to bedzie jeden z argumentow ktorym nintendo bedzie chcialo przyciagnac innych graczy do swojego systemu) i z notki prasowej info sugerujace, ze chat glosowy przez apke na telefon

 

 

 

Nintendo also unveiled a new online subscription service that will begin with a free trial at launch. The service includes a smart-device application available in Summer 2017 that will let users invite friends to play online, set play appointments and chat with one another as they play compatible games. The fully featured paid service will be available in the fall.

 

cena o te 50 euro za wysoka na premiere, dalej nie wiadomo po ile gierki beda w pudelku,czy cyfrowe gierki przypisujemy do konta czy konsoli, nic o os switcha, nie do konca wyjasniony status ekskluzywny takich girek jak redout(wyszlo to juz na pc ale czy bedzie tez na ps4 i xone?), no more herous3 czy tej cudownie wygladajacej gierki jrpg od square

 

mam nadzieje, ze nintendo ma jeszcze sporo asow w rekawie (gdzie ten prawie pewny bg&e2? nowa gra retro?) bo o ile w marcu to sie sprzeda, bo sam hype na zelde na swiecie jest ogromny to majac na uwadze ostra konkurencje dalszy 2017 dla switcha moze byc slaby, zeby ta konsola miala racje bytu musi budzic ciagle zainteresowanie, a by budzic ciagle zainteresowanie niny musi wypuszczac czesto i regularnie na nia gierki, a nie powtarzac bledow z wiiu bo skonczy szybko jak wiiu

Odnośnik do komentarza

disgaea 5 jak wychodzila na ps4 to kazdy mial ja w powazaniu, w czworke na vicie to chyba tylko ja na forum gralem, a teraz spozniony port na premiere switcha to jakis deal dla kogos by brac system juz na starcie - no nie przewidzisz forumowiczow

Nie wiem jak inni ale ja nie widze mozliwosci grania w to na duzym TV. W podróży lekki grind jak najbardziej. Takie gierki własnie chce miec na hh. Chyba pora w koncu instalowac trójke na Vicie :obama:

Odnośnik do komentarza

Sorry panowie, ale Switch jest już martwy na starcie. Nintendo życząc sobie za konsolę około 1500-1600zł umieściło siebie nie obok Sony i M$ jako alternatywa, ale w samym środku tego wyścigu. Cena, lineup na premierę, płatny online z jedną gierką na miesiąc (dodatkowo ta gra będzie po miesiącu zabierana a dodawana inna), voice chat na telefonie w apce, ceny akcesoriów, żywotność baterii. Wszystko na minus. Nintendo sprawia wrażenie firmy żyjącej w swoim świecie i kompletnie niedostosowanej do aktualnych wymagań. Już z Wii U przejechali się mocno. To samo będzie ze Switchem. Nie widzę sensu w wymianie mojego 3DSa na Switcha w okresie najbliższych 2-3 lat.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...