Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Co z tego, że ludzie na zachodzie mają za 300$ dwie pary spodni? Nagle to spowoduje, że polecą po słabszego sprzętowo, ale zbliżonego cenowo Switcha zamiast PS4 lub XO? No nie sądzę. Przypominam, że tak samo debilnie postąpiło Nintendo przy premierze 3DSa. Jak to skończyło się? Po 4 miesiącach od premiery ucięli cenę sprzętu o 40%. Tak samo będzie ze Switchem.

Edytowane przez Kymel
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Co z tego, że ludzie na zachodzie mają za 300$ dwie pary spodni? Nagle to spowoduje, że polecą po słabszego sprzętowo, ale zbliżonego cenowo Switcha zamiast PS4 lub XO? No nie sądzę. Przypominam, że tak samo debilnie postąpiło Nintendo przy premierze 3DSa. Jak to skończyło się? Po 4 miesiącach od premiery ucięli cenę sprzętu o 40%. Tak samo będzie ze Switchem.

 

Dziwne założenie jakoby Ci którzy już PS4/One'a posiadają nie mogliby kupić sobie Switcha. Boh.

Odnośnik do komentarza

disgaea 5 jak wychodzila na ps4 to kazdy mial ja w powazaniu, w czworke na vicie to chyba tylko ja na forum gralem, a teraz spozniony port na premiere switcha to jakis deal dla kogos by brac system juz na starcie - no nie przewidzisz forumowiczow

Nie jedyny, nie jedyny :lapka:

A piątki to już w ogóle chyba nikt poza mną i userem czarek250885 nie ma na tym forum, więc :dog:  :

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

North American Switch Lineup according to Nintendo: http://www.nintendo.com/games/game-g...#filter/switch

March 2017

Zelda: BotW (+Special/Master editions) $59.99/$99.99/$129.99

1, 2, Switch $49.99

I Am Setsuna

Has Been Heroes

Just Dance 2017

Snipperclips - Cut it out, together! $19.99

Super Bomberman R

 

April 28, 2017

Mario Kart 8 Deluxe $59.99

 

Spring 2017

Arms $59.99

Lego City Undercover

Sonic Mania

 

Summer 2017

Splatoon 2

 

Fall 2017

Skyrim

NBA 2k18 (September)

 

Holiday 2017

Super Mario Odyssey

 

2017

Project Sonic 2017

 

TBD

Arcade Archives

FIFA

Ultra Street Fighter II: The Final Challengers

Disgaea 5 Complete

Dragonball Z Xenoverse 2

Farming Simulator

Fast RMX (that F-zero lookalike from the sizzle)

Fire Emblem Warriors

Minecraft Story Mode The complete adventure

Minecraft

Puyopuyo Tetris

Rayman Legends Definitive edition

Rime

Shin Megami Tensei

Skylanders Imaginators

Siberia 3

Steep

 

EDIT: Nintendo is editing information in real time.

Ja to chyba poczekam troche z zakupem patrząc na listę premier.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem ze Switchem nie będzie wcale źle. Początkowo popłyną przez hype na nowy sprzęt i Zeldę. Wielu fanów Hyrule nie ma WiiU, a w marcu mając wybór kupowania WiiU albo Switcha większość z nich wybierze to drugie. Wiadomym jest też, że przy premierze sprzętu zazwyczaj produkcja nie nadąża. Do końca kwietnia się to już być może wyrówna, sle wtedy wjedzie MK o Deluxe. Dodatkowe trasy i poprawiony Battle Mode sprawią, że mnóstwo graczy nabędzie ten tytuł - tym bardziej gdy do jesieni będzie darmowy online. Latem dojdzie Splatoon 2, który sprzeda Switcha Japończykom. Bedzie to też kolejny tytuł przy, którym będzie można ocenić czy za online warto płacić. Sporo osób mając te dwie gry bedzie gotowa na subskrypcję 'Nintendo plus'. W międzyczasie wskoczy jeszcze Arms, które być może sprawdzi się jako party games, a fani platformówek czekający na Mariana dostaną Yooka-Laylee. Do zimy jakoś, więc firma przepęka, a zimą dostarczy dwa kolejne exy Fire Emblem Warriors ( Hyrule Warriors sprzedał się na WiiU powyżej miliona) i Mario, dla którego tą konsolę kupi wielu z nas. Jeśli w Japonii dorzucą do tego Xeno 2 i plotkowany Monster Hunter to o sprzedaż nie muszą się martwić.

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

The Binding of Isaac: Afterbirth+ - SWITCH 54,99 $CDN

Puyo Puyo Tetris Switch - 54,99 $CDN

Redout Switch - 54,99 $CDN

 

Czyli za indyki/mniejsze tytuły wychodzi w VGP około 180zł. Znajac tendencje ze powazniejsze tytuły i jrpgi jak SMT, xenoblade, mariany stoja nieco wyzej, zakladam ze za taka gre w standardowej edycji trzeba bedzie dac 210zł minimum.

 

Pozostaje kwestia jak zostanie potraktowana Polska. Czy rzuca nam takie ceny jak wszedzie, czy jednak bedzie ulgowa stawka jak w przypadku gier na Wii U i niektorych tytułów 3DS.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie? Całkiem niezła konferencja:

- cena - podana
- rozwiane wątpliwości co do zawartości pudełka konsoli
- nowe gry a nie tylko same porty z WiiU
- w końcu jakieś normalne online

Gry... najbardziej zrobiła na mnie wrażenie Zelda, do tego nowy Splatoon i Marian.

Czy biorę na premiere? Otóż nie, ogram to co mam na WiiU i Xboxie i potem je ewentualnie sprzedam. Jednakże myślę że N wyciągnęło wnioski z porażki jaką była ich poprzednia konsola więc... będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

takim tokiem rozumowania, ze konsole sa w cenie spodni na zachodzie i nikt nikomu nie broni posiadania kilku sprzetow to kazdy statystyczny mieszkaniec cywilizowanego swiata powinien miec kazdy sprzet grajacy w domu, a jakos wyniki sprzedazy na to nie wskazuja

 

Historia konsol wybitnie udowadnia, że nie cena jest motorem napędowym, a line-up. Będą gry, a gwarantuję Ci, że Nintendo wyprzeda nakład swoich drogich konsol (co udowodnili już przy 3DS chociażby).

Odnośnik do komentarza

 

disgaea 5 jak wychodzila na ps4 to kazdy mial ja w powazaniu, w czworke na vicie to chyba tylko ja na forum gralem, a teraz spozniony port na premiere switcha to jakis deal dla kogos by brac system juz na starcie - no nie przewidzisz forumowiczow

Nie jedyny, nie jedyny :lapka:

A piątki to już w ogóle chyba nikt poza mną i userem czarek250885 nie ma na tym forum, więc :dog:  :

 

 

Jeszcze ja mam i powoli zbliżam się do platynki.  I tak opcja prznośnego grania w ten tytuł z DLC jest bajerem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

takim tokiem rozumowania, ze konsole sa w cenie spodni na zachodzie i nikt nikomu nie broni posiadania kilku sprzetow to kazdy statystyczny mieszkaniec cywilizowanego swiata powinien miec kazdy sprzet grajacy w domu, a jakos wyniki sprzedazy na to nie wskazuja

 

Historia konsol wybitnie udowadnia, że nie cena jest motorem napędowym, a line-up. Będą gry, a gwarantuję Ci, że Nintendo wyprzeda nakład swoich drogich konsol (co udowodnili już przy 3DS chociażby).

 

 

Największa ich głupotą chyba jest brak Pokemonów na start albo w najbliższym czasie, chyba że jeszcze zdąża zapowiedzieć w ciągu najbliższych paru dni.

Odnośnik do komentarza

No właśnie też jestem zdziwiony brakiem ostatnich Poków, byłyby świetnym motorem napędowym do sprzedaży. Styl graficzny ładnie ukrywałby braki w grafice, a do tego wyższa rozdzielczość i 60 fpsów. Cóż, szkoda.

Odnośnik do komentarza

Sama zelda sprzeda z 3 miliony tej konsoli w ciągu 1 miesiąca.

Poki zapewne pokażą na E3, nie powiem jaram się sprzętem - za zakupem jednak chyba się wstrzymam do gwiazdki.

Jeżeli naprawdę do końca 2017 wyjdzie mario, splaton 2, Xeno 2 - to Switch już w 1 roku będzie mieć więcej dobrych exów niż ps4 czy też x1 do tej pory xD

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...