Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no gra jest na carcie:

https://twitter.com/NintenDaan/status/1040607690102386689?s=19

 

Ja akurat kupiłem dużo wcześniej expansion park, więc nie będę drugi raz kupował. Co ciekawe jak na hamdheldzie uruchamiałem grę to się wstawka rozpoczynająca przycinała.  Sprawdziłem na docku i już było ok.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.09.2018 o 15:10, Rezoo7 napisał:

Nie  wiem gdzie napisać dla zainteresowanych  ale w komputroniku z kodem VIP Torna jest do wyrwania za 109 zł. 

 

 

Czy ktoś z zamawiających dostał już linka do płatności? Dziwny mają system w tym Komputroniku, że przy preorderze linki do płatności wysyłają 1-3 dni przed premierą. Trzeba szybko reagować, bo jak nie to pewnie dostarczą z opóźnieniem. Zresztą, w statusie mojego zamówienia widnieje, że muszą domówić towar i czekają na odpowiedź od dostawcy. Jutro w zasadzie jest ostatni dzień żeby coś ruszyło. Szkoda byłoby jednak nie dostać pudła przed weekendem. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, bld napisał:


Skoro na karcie produktu widnieje że wysyłka od 21.09 (piątek), to chyba w opcji wysyłkowej ciężko będzie dostać to przed weekendem ;)

Strzelam, że to bardziej taka podkładka dla sklepu, jakby się jednak nie udało wysłać dzień przed. Podpytałem o to kilka dni temu i dostałem odpowiedź, że w większości przypadków wysyłają gierki wcześniej. Czy będzie tak z dużym dodatkiem do Xeno 2, prawdopodobnie okaże się jutro.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, AvengerGT napisał:

Czy ktoś z zamawiających dostał już linka do płatności? Dziwny mają system w tym Komputroniku, że przy preorderze linki do płatności wysyłają 1-3 dni przed premierą. Trzeba szybko reagować, bo jak nie to pewnie dostarczą z opóźnieniem. Zresztą, w statusie mojego zamówienia widnieje, że muszą domówić towar i czekają na odpowiedź od dostawcy. Jutro w zasadzie jest ostatni dzień żeby coś ruszyło. Szkoda byłoby jednak nie dostać pudła przed weekendem. 

Ja wybrałem zapłatę przy odbiorze, natomiast przy Mario Aces mieli jedno dniowy poślizg z powodu dostawcy który nie dostarczył na czas towaru a był do odbioru następnego dnia po premierze. Nie wiem natomiast jak wysyłają preorder czy  w dzień premiery czy może wcześniej. 

Na stronie mają jeszcze 59 szt że 120 więc zapas jeszcze jest :)

Odnośnik do komentarza

Kufa jaka ta gra jest dobra! Gram w zasadzie od grudnia z zmniejszymi lub wiekszymi przerwami, ale jak w czerwcu porzadnie przysiadlem, tak siedze do teraz! Fabule skonczylem juz jakis czas temu, nakupilem innych gierek (m.in. Persone 5 i pierwsze Xenobladey na 3DSa, ba kupilem sobie na urodziny yebane PS4 dla Monster Huntera i wlasndie dla P5) a i tak nie moge oderwac sie od XC2. To juz jest chore, ide do pracy i mysle tylko o powrocie do domu i robieniu questu Zenobii, na youtubie pierwsze co robie to ogladam filmy zwiazane z XC2, no masakra, uzaleznienie... A jeszcze nie mam DLC, i jeszcze NG+ przede mna... 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, voi tekku napisał:

Kufa jaka ta gra jest dobra! Gram w zasadzie od grudnia z zmniejszymi lub wiekszymi przerwami, ale jak w czerwcu porzadnie przysiadlem, tak siedze do teraz! Fabule skonczylem juz jakis czas temu, nakupilem innych gierek (m.in. Persone 5 i pierwsze Xenobladey na 3DSa, ba kupilem sobie na urodziny yebane PS4 dla Monster Huntera i wlasndie dla P5) a i tak nie moge oderwac sie od XC2. To juz jest chore, ide do pracy i mysle tylko o powrocie do domu i robieniu questu Zenobii, na youtubie pierwsze co robie to ogladam filmy zwiazane z XC2, no masakra, uzaleznienie... A jeszcze nie mam DLC, i jeszcze NG+ przede mna... 

Ja myślałem że przysiąde do DLC w piątek, ale niestety dopiero od poniedziału zacznę, bo nieplanowany wyjazd wypadł, ale miałem podobnie jak Ty, ta gra fajnie się wryła w beret.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.09.2018 o 00:03, Rezoo7 napisał:

Na stronie mają jeszcze 59 szt że 120 więc zapas jeszcze jest :)

 

Teraz są 53 sztuki, ale to nie zmienia tego, że i tak nie mają towaru.

 

"W Państwa zamówieniu brakuje produktu: 
Xenoblade Chronicles 2: Torna The Golden Country (NS) (1 z 1 zamówionych).
Towar został domówiony, czekamy na potwierdzenie dostępności i terminu dostawy uzupełniającej."

 

Kupiłem jak było ponad 100 "dostępnych". Na razie żadnego maila nie dostałem, więc nastawiam się na bliżej nieokreślone dni przyszłego tygodnia.

 

 

No nic, ciągle nadrabiam jedynkę z Wii robiąc przy okazji każdy quest, więc jest co robić.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, AvengerGT napisał:

 

Teraz są 53 sztuki, ale to nie zmienia tego, że i tak nie mają towaru.

 

"W Państwa zamówieniu brakuje produktu: 
Xenoblade Chronicles 2: Torna The Golden Country (NS) (1 z 1 zamówionych).
Towar został domówiony, czekamy na potwierdzenie dostępności i terminu dostawy uzupełniającej."

 

Kupiłem jak było ponad 100 "dostępnych". Na razie żadnego maila nie dostałem, więc nastawiam się na bliżej nieokreślone dni przyszłego tygodnia.

 

 

No nic, ciągle nadrabiam jedynkę z Wii robiąc przy okazji każdy quest, więc jest co robić.

 

 

 

Ja żadnego maila nie dostałem jeszcze zobaczymy jutro. 

U mnie również xenoblade odpalony  od kilku dni na delphinie :)

Jak dlc nie dotrze to przynajmniej nadrobię zaległości. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...