Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Rayos napisał:

rozmawiałeś ze wszystkimi osobami? :) na liście community nie masz pokazanych osób z którymi nie gadałeś 


Sprawdzę wieczorem, ale uważam że rozmawiałem z każdym - po prostu rozmawiam z każdym z czymkolwiek żółtym nad głową :)
Nie odkryłem jeszcze tego, miejsca co trzeba mieć kilkanaście kawałków czegoś - może to ma wpływ?
Mam dostępne 4 krainy: pałac, 2x Aletta i Gormott - może nie mam czegoś odkrytego :):)

Odnośnik do komentarza
Cytat

Nie odkryłem jeszcze tego, miejsca co trzeba mieć kilkanaście kawałków czegoś - może to ma wpływ?

Ostatni lv community wbijesz jak rozwalisz 4 unikalne złote potworki( ta miejscówka o której piszesz), wtedy ostatnia postać się dołączy od której kupujesz informacje o miejscu gdzie się znajduje dany potworek.

 

Za rozwalenie podstawowych unikalnych przyłącza się też postać, ogólnie trzeba gadać ze wszystkimi, a dwa ostatnie itemki do otwarcia miejscówki o której pisałeś są przed ostatnim bossem.

Edytowane przez Strife
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Strife napisał:

Ostatni lv community wbijesz jak rozwalisz 4 unikalne złote potworki( ta miejscówka o której piszesz), wtedy ostatnia postać się dołączy od której kupujesz informacje o miejscu gdzie się znajduje dany potworek.

 

Za rozwalenie podstawowych unikalnych przyłącza się też postać, ogólnie trzeba gadać ze wszystkimi, a dwa ostatnie itemki do otwarcia miejscówki o której pisałeś są przed ostatnim bossem.


dzięki!

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Xord napisał:

Wróciłem do podstawki i ah cioram ... Po dodatku mam smaka na  powtórkę i czuje znów magię pierwszych chwil z nową / starą  grą. Pięknie ...

Przeciez Twoje pierwsze chwile z tą gra to byl ostry pojazd na tym forum pól roku temu i wmawianie ludziom ze xc2 to kupsztal :dunno:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Strife napisał:

Po dlc, dodatkowi bossowie dają mi w kość w podstawce. Fajnie że znowu trzeba mieszać w ustawieniach blade'ów żeby mieć jakąś szansę, Shulk i Fiora w drużynie teraz trzeba wymaksować.

 

Ogólnie "2" wydawała mi się o wiele łatwiejsza niż "X", ale to nie przeszkodziło twórcom jeszcze bardziej zmniejszyć poziom trudności przy Tornie (w opcjach jest nawet tryb auto-battle czy jakoś tak, sic!). Oby tylko ta tendencja nie weszła im w krew - rozumiem, że Nintendo "wymienia pokolenie" graczy, ale niech coś zostawią dla starych wyjadaczy ;) .

Odnośnik do komentarza

Jaki ja byłem ślepy, jaki głupi i naiwny, nieświadomy i ograniczony. Takahashi " miał jaja by pokazać miłość" dzieciom jak trzeba. Teraz wiem heh życie mi pokazało kilka tygodni temu to czego do końca nie rozumiałem. 

Ta gra jest objawieniem i nie wiem czy którakolwiek inna ją przebije.   Także panowie przepraszam jeśli kogoś w tamtym czasie obraziłem ale nie mogęwięcej napisać. 

 

 

Piosenka zamykająca gre jest top one moich ulubionych z gier.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Xord napisał:

Jaki ja byłem ślepy, jaki głupi i naiwny, nieświadomy i ograniczony. Takahashi " miał jaja by pokazać miłość" dzieciom jak trzeba. Teraz wiem heh życie mi pokazało kilka tygodni temu to czego do końca nie rozumiałem. 

Ta gra jest objawieniem i nie wiem czy którakolwiek inna ją przebije.   Także panowie przepraszam jeśli kogoś w tamtym czasie obraziłem ale nie mogęwięcej napisać. 

 

 

Piosenka zamykająca gre jest top one moich ulubionych z gier.  

Widać, że w końcu i ty odkryłeś magię tego tytułu, - lepiej późno niż wcale... 

Odnośnik do komentarza

Lol w takim razie fabuly tu jest na 4h, a 15h bede robic wymuszone sidequesty

 

Mnie srogo rozczarowuje dodatek przez to, nie sądziłem tez ze to juz za chwile koniec, wobec tego nawet fabularnie liczylem na wiecej chociazby w przedstawieniu malosa, jak skoncze to opisze wiecej

 

Podstawke kocham szczerze ale to dlc nie pomimo tego ze lora jest super

Odnośnik do komentarza

Czytac pe xdd

 

Od premiery w necie wszyscy na to narzekali ale nie myslalem, ze to bedzie az tak patologiczno nachalne

 

Podstawka tez w paru miejscach wymagala lvl np field skilli ale przez ogrom i czas gry bylo o wiele wiele latwiej nienachalnie, mimowolnie je zdobyc

 

W tornie gdzie stworzyli fabule na 4h te community lvl to totalny zal, glupia decyzja bo gracze narzekali na field skille w podstawce, a tu dali cos jeszcze gorszego jako blokada fabularna

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...