Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie ogarnę dodatek jak będę miał czas. Po mimo mojej nie chęci do podstawki rozpocząłem drugie podejście w NG+. Tylko obecnie gra jest 100 km  dalej u brata a ja pogram w okolicach grudnia świąt pewnie. Chcę poznać  inne blade i nie co fabuły do ciagnąć z  zadań, podbić poziomy itd.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Xord napisał:

Chętnie ogarnę dodatek jak będę miał czas. Po mimo mojej nie chęci do podstawki rozpocząłem drugie podejście w NG+. Tylko obecnie gra jest 100 km  dalej u brata a ja pogram w okolicach grudnia świąt pewnie. Chcę poznać  inne blade i nie co fabuły do ciagnąć z  zadań, podbić poziomy itd.

 

Ta gra jest wybitna, mimo ze komus sie nie podoba i tak chce grac dalej i dalej, a to o czyms swiadczy.

 

Staram sie naklonic dziewczyne do zagrania, ale chyba przesadzalem z hajpowaniem Xenobladeow i ma juz dosc sluchania o nich a co dopiero o zagraniu... meh

 

Sam zakochalem sie w XC2 do tego stopnia ze kupilem pierwsza część na 3DSa, i wlasnie leze na plazy i ją ogrywam. Nie zachwycila mnie jak na razie az tak bardzo jak dwojeczka, mimo ze wiekszosc opini ktore widzialem wskazywaly ze to pierwsza czesc jest tą lepszą. Zobaczymy co bedzie dalej, na razie 30h za mna i nie moge odmowoc grze klimatu i uroku. Boli troche grafika w tej wersji, ale cos za cos, wii na plaze bym nie wziął. 

 

Czekam tez oczywiscie na dodatek, ale martwi mnie troche ze mogli przekombinowac z systemem walki teraz. Walka w XC2 wydaje sie idealna, osobiscie nic bym w niej nie zmienial, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

 

(btw jak dlugo moderator musi zatwierdzac moje posty? W sensie po ilus tam postach staje sie juz zaufanym uzytkownikiem ktoremu nie trzeba sprawdzac pisowni czy jednak cenzor bedzie zawsze jak za komuny?) 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, voi tekku napisał:

Sam zakochalem sie w XC2 do tego stopnia ze kupilem pierwsza część na 3DSa, i wlasnie leze na plazy i ją ogrywam. Nie zachwycila mnie jak na razie az tak bardzo jak dwojeczka, mimo ze wiekszosc opini ktore widzialem wskazywaly ze to pierwsza czesc jest tą lepszą. Zobaczymy co bedzie dalej, na razie 30h za mna i nie moge odmowoc grze klimatu i uroku. Boli troche grafika w tej wersji, ale cos za cos, wii na plaze bym nie wziął. 

 

Szkoda, że nie pokusili się o jedynkę i X na Switcha. Gra jest przepiękna cały czas, na emulatorze w 1080p wygląda naprawdę imponująca. Wersja na 3DS też, jak na tą platformę. Ciekaw jestem wrażeń po przejściu i porównania do drugiej części, bo też zamierzam takie zrobić, tylko przechodzę od pierwszej części ;).

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Xord napisał:

Gram kasa wydana trzeba choc spożytkować i ni @@@ grać 15 minut by stwierdzić krap. Grałem 150 godzin i zobaczę co zaoferuje dodatek oby nie korytarzyk jak w podstawce niektóre etapy co mnie irytowało nie co. Może po FF9 inaczej spojrzę nań. Zobaczymy lv 75 czgeka na podbicie heh.

 

tak.

 

21 minut temu, XM. napisał:

Oj tez fhoi czekam na remaster xcx

 

czekasz w sensie chciałbyś żeby był, czy czekasz bo jest jakieś info, że będzie?

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Ficuś napisał:

Bedzie cart, jesli torna w pudle by miala kod na gierke to by musialo byc info na pudelku ze bez neta nie zagrasz jak w przypadku np nba, la noire czy wolfa

 

Kod w pudle bedzie ale na reszte rzeczy z season pass, tak przynajmniej wierze ale to nintendo

Dokładnie kart z fabułą,  a na kartce kod do reszty dlc 

Edytowane przez Rezoo7
Odnośnik do komentarza

Wyobraźcie sobie, że w 1998 roku dostajecie prequel do ff7, to jest właśnie Torna.

no dawno tak się nie czułem. Fajne są te modyfikacje systemu walki (tak!!), niby coś nowego, a fabularnie pokazuje, że to co jest w oryginalnym x2 to ewolucja.

Może mam zwidy, ale grafa jakby lepsza. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...