Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Square napisał:

Ogólnie Mayhem jest świetny, ale losowe modyfikatory bym wywalił. Nie ma nic zabawnego w graniu jak trafi się -50% gun dmg, -70% elemental dmg, -45% dmg do konkretnych typów broni, a na deser 30% szans, że pociski się będą odbijać w naszą stronę.

Z drugiej strony znowu nie ma satysfakcji jak trafią bonusy ze wszystkim na plus i topimy każdego przeciwnika.

O tym właśnie mówię. Odpalam i nic nie mogę zrobić, bo mam np. - 40 gun damage i electro. Bez sensu. Jeśli chodzi o większą ilość życia itp to spoko, ale nie, że build jest na smietnik i wszystkie bronie muszę zmienić. 

 

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Ogolnie mnie Mayhem bawi bardzo i w sumie gram na Mayhem 3 caly czas Zane ktory czesto musi Try Hardowac z Bossami jak skurwysyn. Takim FL4Kiem czy Moze to przechadzka po parku nawet jak masz chujowe mody to padaja jak muchy xD o ile jeszcze rozumiem bol dupy Amary czy Zane to FL4K i Moze niech sie pocaluja w dupe xD

Odnośnik do komentarza

Teraz miałem tak pasujące bonusy, że przez mapę przeleciałem w którym kilka minut. Moim zdaniem są zbyt losowe. Absolutnie rozumiem co chcieli osiągnąć, ale  muszą to zmienić. 

A przy okazji ma ktoś dla Amary Legendary Phasezerker z bonusem do broni, smg, shotgun lub hyperiona? Coś z tych, a najlepiej wszystkie :) Artefakt z chęcią też przyjme. Brakuje mi tylko tego

 

Ja mam ten class mod, ale żaden bonus do broni mi nie pasuje, a ten mod co daje mi idealnie do broni to jest do melee

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Złe to ja mam życie. Moze ma mocne drzewka pod shielda, splasha lub ammo i reload. To prawda, że mapki czyści świetnie z tym, że zawsze jest jakieś "ale". Drzewko pod tarczę jest dobre, a przełożenie życia pod shield i dodatkowo boostując dmg z utraconego życia daje właściwie yebany czołg... bez czołgu bo action skill jest kompletnie nieprzydatny. No i na bossów średnio się sprawdza. Obszarowe ataki błyskawicznie trzaskają tarczę, a z 1HP to pewny zgon. Z racji tego skill który powinien ratować przed tym, czyli Tenacious Defense jest chyba zyebany. W założeniu powinien on w przypadku strzaskania tarczy aktywować do 40% shielda i 30% gun dmg ale nigdy tak jeszcze nie miałem bo prawie nigdy nie ginę od pojedynczego strzału. Zawsze jest to albo obszarowy albo przedłużany (jak z elementu) więc przy 1HP skill nie zdąży nawet pierdnąć. W sumie Force Feedback też jest o kant dupy roztłuc. Criticale aktywują ładowanie tarczy i wszystko fajnie gdyby nie to, że każdy dmg w naszą stronę dezaktywuje ładowanie. Nie muszę chyba mówić, że na arenach to nierealne nie dostać coś w czape. Na bossach niby lepiej się to sprawdza ale chyba tylko z tarczą, która ma poyebanie wysoki recharge rate.

Misiek też tak trochę słabo. Albo dajesz dmg kosztem paliwa i tarczy, albo czas w mechu kosztem dmg.

Teraz jak mam 50lvl mog pokombinować znów z zielonym i niebieskim drzewkiem pod Flakkera (combo reload&ammo uratuje zżeranie amunicji przez to (pipi)). No i Flakker fajny shotgun ale poyebanie strzela: przeciwnik musi być w odpowiedniej odległości bo pociski materializują się kilka, kilkanaście metrów od lufy. Jak za blisko (pipi)a zrobisz, jak za daleko też.

Zresztą o co dyskusja. Ja tu dopiero platynę i zabieram się za farmienie, a wy już drugie postacie pod 50lvl robicie :smutas:

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj po walce z 

Spoiler

Tyreenem

i cut-scence po niej jak obraz wrócił do mojej postaci to ta spadała pod mapą... itemki nie pozbierane bo jedynym wyjściem był Quit. Pierwszy raz w Borderlandsach miałem taką sytuację. 

 

Z okazji 10-lecia serii w Październiku taka sytuacja:

Pierwszy tydzień, zwiększone dropy:

  • Mouthpiece has an increased chance to drop Gatling Gun
  • KillaVolt has an increased chance to drop Brainstormer
  • Gigamind has an increased chance to drop Nagata
  • Katagawa Ball has an increased chance to drop Rectifier
  • Katagawa has an increased chance to drop Legendary class mods (all Vault Hunters)
  • Rampager has an increased chance to drop Kill-o'-the-Wisp
  • Warden has an increased chance to drop Echo
  • GenIVIV has an increased chance to drop Ten Gallon
  • Aurelia has an increased chance to drop Creeping Death
  • Graveward has an increased chance to drop Earworm
  • Pain and Terror have an increased chance to drop Legendary class mods (all Vault Hunters)
  • Troy has an increased chance to drop Nova Berner
  • Tyreen has an increased chance to drop Bitch

Week 1 (October 1-7): Bonus Boss Loot!
Week 2 (October 8-14): Rare Spawn Hunt!
Week 3 (October 15-21): Show Me the Eridium!
Week 4 (October 22-28): Mayhem on Twitch!
Week 5 (October 29 - November 4): Spooky Surprise!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

 

Pets no longer push around player characters

“Touch Pet” prompt is now a lower priority and should no longer interfere with looting or vending machines

 

Najlepsze punkty z tego updateu. Raz mnie mój zepchnął z przepaść... A wpierdalanie się pod lufę kiedy przeglądasz loot na ziemi to było przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Moze

Infinite Grenades is not an intentional build for Moze—even if it is hilarious. To lower the power (and spam) of this build, a re-trigger delay has been added to the grenade portion of Means of Destruction.

  • Means of Destruction now has a re-trigger delay of 2 seconds

Demyt. Wiedziałem, że jak tylko zrobię nowy build to znerfią coś. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Farmer napisał:

Demyt. Wiedziałem, że jak tylko zrobię nowy build to znerfią coś. 

Nie masz szczęścia widzę od samego początku

Ja dziś zacząłem Fl4K lvl, ale dziewczyna jest chora i przejeła na cały dzień telewizor :( Zobaczymy jak on sobie radzi.

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Caly build pod Sticky nie ma sensu. Szybciej zabijam Hellwalkerem Queens Call AAA TK Baha Crossroadem niz Lyuda i Sticky. Z jednej strony spoko bo wiadomo to byl Boss Deleter z drugiej strony byl chujowy do Mobowania a teraz jest chujowy do Mobowania i na poziomie Zane i Moze na Bossow porownaniu z ogarnieta Amara to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...