Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, number_nine napisał:

Dochodząc do tego bossa coś tam 9000 wrogowie mają lvl 26, ale nagle wskakują prawie 10 więcej, przez co totalnie jest sie wybitym z rytmu i trzeba zmieniać taktyke. Sama walka z bossem tak chaotyczna (jak większość w sumie), że nie da sie wygrać za pierwszym razem. 

 

Gdyby to każdy boss padał za pierwszym podejściem to jaki byłby sens i wyzwanie? Terramorphousa z dwójki pamiętasz? Tacy przeciwnicy uczą pokory i odpowiedniego podejścia. Ponadto walka z Agonizer9k nie jest chaotyczna, boss porusza sie określonym schematem, dość łatwym do nauczenia (nawet niektórzy bossowie z gier na pegasusa mieli trudniejsze strategie). Moby atakuj tylko jak Ci hp spadną do połowy, zainwestuj w jakieś resisty, podciagnij level do levelu bossa lub jeden wyższy i skupiaj się na świecących punktach. Jak już go pokonasz to z pewnoscią stwierdzisz że nie było tak źle i trudno. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SebaSan1981 napisał:

Gdyby to każdy boss padał za pierwszym podejściem to jaki byłby sens i wyzwanie?

nie chodzi o poziom trudności bossa, tylko zły balans. Robiąc fabułe i będąc na tej samej mapie wrogowie byli na prawie 10 lvlach niżej i nagle wszystkim wzrósł, przez co trzeba było totalnie zmienić podejście. Ja rozumiem, że Wy już wbijacie 50lvl na trzeciej postaci, ale jak się nie ma tyle czasu to takie rzeczy mocno w(pipi)iają :v 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wet_willy napisał:

To musze jedna bardzo specyficzna bron dorwac ^^

Tę wyrzutnie co wypadła ostatnio z Gravewarda aby ściągnąć go jednym strzałem czy coś innego?

 

Jeszcze jak korzystasz z szybkostrzelnych broni to warto pokazać Farmerowi statsy Guardian Rank, bo to robi różnice. No i modyfikatory Mayhem, a najlepiej to cały ekwipunek i build, może inni skorzystają :)

 

Btw. Wczoraj skończyłem grę FL4Kiem (38 lvl), dobiłem do 42 poziomu i zaczyna mnie nudzić ta postać :/

Odnośnik do komentarza

Ale miałem wczoraj crashy do pulpitu, z 8 jak nie więcej. Co to się podziało.

 

W końcu ukończyłem główny wątek i ogólnie bawiłem się wyśmienicie i mam zamiar grać dalej. Przejście trybu story zajęło mi 30parę godzin przy czym zrobiłem naprawdę śmieszną ilość zadań pobocznych. Uczucia nudy nie zaznałem ani razu. Moze to naprawdę przyjemna postać i nie żałuję tego wyboru. Na następny ogień pewnie pójdzie Amara, bo syreny to fajne kobitki. Najbardziej denerwują mnie ciągle problemy techniczne jak wyżej wspomniane crashe lub nagłe spadki płynności. Gra wygląda ładnie, ale mogli bardziej popracować nad kwestiami technicznymi. Fabuła jak fabuła w tej serii. Zdenerwowały mnie tylko 2 wątki a na końcu poleciała łezka. To zdecydowanie najlepsza odsłona serii - system strzelania i poruszania się, masa sekretów, jest co robić po ukończeniu głównego wątku, miejscówki są naprawdę zróżnicowane, muzyka daje radę w wielu miejscach.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

Tę wyrzutnie co wypadła ostatnio z Gravewarda aby ściągnąć go jednym strzałem czy coś innego?

 

Jeszcze jak korzystasz z szybkostrzelnych broni to warto pokazać Farmerowi statsy Guardian Rank, bo to robi różnice. No i modyfikatory Mayhem, a najlepiej to cały ekwipunek i build, może inni skorzystają :)

 

Btw. Wczoraj skończyłem grę FL4Kiem (38 lvl), dobiłem do 42 poziomu i zaczyna mnie nudzić ta postać :/

No o tym pisałem. Specyficzna broń pod specyficzną postać i build. Idąc w 1HP i crity robię zwykłą Lyudą prawie to samo (jeżeli modyfikatory nie przeszkadzają za bardzo). Flakker jest świetny na grupki ale jeśli chodzi o gąbczastych bossów liczą się crity. Szukam teraz legendarną klasę, która podbije mi Desperate Measures z czerwonego drzewka (miałem gdzieś taką z 2 punktami ale gdzieś mi wsiąkła) i ognistą Lyudę. Plus w GR idę teraz w criticale i fire rate, a przy buildzie wspomagam się infinite ammo po wyjściu z miśka i jadę bez reloadu.

 

Szczytem marzeń byłaby ognista anoited Lyuda podbijająca crity po wyjściu z miśka (albo chociaż fire rate) plus klasa z dodatkiem do critów dla Vladofa no i relic na elemental dmg i snajperki :fsg: Co to by się działo...

Niestety po wczorajszej farmie wypadła mi tylko zwykła Lyuda na 50 (wcześniej biegałem z 48). Mogwai wyrzuca chore ilości ale nic konkretnego oprócz Hellfire'a, gównianych snajperek i ZX-ów.

Borderlands-3-20191005163542.jpg

Trzeba będzie męczyć drzewca dalej.

Odnośnik do komentarza

Grzesiu Build Farmer juz ma moj ekwipunek tez Guardian Rank mam 188 +10% do wszystkich istotnych statow. Modyfikatorow nawet nie sprawdzam bo na zlych I tak zabijam szybciej niz Save Quit Continue ^^

 

@Square A Unforgiven... it's not a bug it's a feature.

 

Ogolnie to szukam Casual Flakkera anoited po action skillu nastepne 2 magazynki daja bonus Fire Damage.

Odnośnik do komentarza

@Farmer

 

Z tego miejsca wczoraj mialem 2x Butcher Normal i Radiation, Lucians Call, Rowans Call, 2x Night Hawkin ale chujowe bo nie x3, Ruby's Wrath i kilka innych ok broni np Karabin ktorym tluke Gravewarda z bardzo dobrymi statami w mniej niz 90 minut. Wiadomo to tylko RNG ale warto na Mayhem 3 tam siedziec bo i exp i dropy sa dobre.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, wodny1988 napisał:

Ale miałem wczoraj crashy do pulpitu, z 8 jak nie więcej. Co to się podziało.

 

W końcu ukończyłem główny wątek i ogólnie bawiłem się wyśmienicie i mam zamiar grać dalej. Przejście trybu story zajęło mi 30parę godzin przy czym zrobiłem naprawdę śmieszną ilość zadań pobocznych. Uczucia nudy nie zaznałem ani razu. Moze to naprawdę przyjemna postać i nie żałuję tego wyboru. Na następny ogień pewnie pójdzie Amara, bo syreny to fajne kobitki. Najbardziej denerwują mnie ciągle problemy techniczne jak wyżej wspomniane crashe lub nagłe spadki płynności. Gra wygląda ładnie, ale mogli bardziej popracować nad kwestiami technicznymi. Fabuła jak fabuła w tej serii. Zdenerwowały mnie tylko 2 wątki a na końcu poleciała łezka. To zdecydowanie najlepsza odsłona serii - system strzelania i poruszania się, masa sekretów, jest co robić po ukończeniu głównego wątku, miejscówki są naprawdę zróżnicowane, muzyka daje radę w wielu miejscach.

Na PC taka optymalizacja? 

Poza Moze kogo byście poleciało na początek do gry w singlu?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, easye napisał:

A ktos gra Amara? Bo wszędzie raczej malo polecana postać, a mi sie jej pieści i kolorki czarów podobają najbardziej xD

No co tam? Jak chcesz coś wiedzieć to pytaj.

Amara to najlepsza postać, każdy z jej buildów sprawdza się zajebiście na Mayhem 3 czy to przy biciu mobków czy przy bossach.

 

No i możesz błyskawicznie się przemieszczać :) szkoda tylko, że boss nie padł na strzała.

 

 

 

BTW. Wczoraj jak grałem FL4Kiem to taka sytuacja.

 

 

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, easye napisał:

Dopiero zaczynam, narazie taki, który mi pomoże w solo xD 

W zielonym drzewku masz melee i redukcję obrażeń, w niebieskim stacki i ogólnie Action Skill i gundamage, w czerwonym elemental i kontrolę pola. Polecam na start iść w zielone albo czerwone, w zależności od stylu który preferujesz.

6 minut temu, wodny1988 napisał:

Te wszystkie filmiki to na Mayhem 3?:unknown:

Tak i raczej tak, któreś konkretnie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...