Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie ta gra wquriva pod wzgledem loot'u, nic ciekawe nie wpada. Aha ostatnio zlapalem jakis bug I pad mi wibrowal caly czas I musialem gierke wylaczyc, no jak zyc.

Poczytalem sobie forum gearbox I znerfilli loot, no ale kurcze do zera, nie oczekuje legendarek z kazdego przeciwnika ale zeby wypadaly same max zielone pukawki to przegiecie, nie mam czasu I checi zeby farmic po 2h. 

Edytowane przez Hanza71
Pr2myslenia
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, messer88 napisał:

kopiuję sejwa na pena jak coś przy tych farmach, z tinkiem taki problem że dużo tam mobów i nie można na spokojnie przejrzeć co dropnął 

Wybicie wszystkiego zajmuje 30 sekund plus dodatkowa szansa na Legendy z Badassow i spawn drugiego Hoarder Tinka nie wiem w czym problem kolego xD

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, messer88 said:

 

jak nie będziesz szukał niczego konkretnego tylko po prostu legendy to po 2h takiej farmy nie starczy Ci miejsca w inventory na wszystko

 

chupa z dojazdem to z 15sek tak więc korzystniej xd

Potrzebuje flakker i nigdzie nie nie ma.

Edytowane przez Hanza71
Odnośnik do komentarza

To są niby kody testowe, ale kto ich tam wie.

 

Btw.

Jakby ktoś miał poniższe bronie i chciałby coś w zamian niech da znać.

Conference Call (Normal/Fire/Radiation).

Rowan's Call (Shock/Fire/Radiation)

King's Call/Quenn's Call (Shock/Fire/Radiation)

 

59 minut temu, SetoPL napisał:

Gdzie farmicie loot tinks? Na Eden-6?

Nie ma miejsca do farmienia. Możesz to obejść wyłączając neta i grać offline, wtedy w Jacobs Estate będzie się zawsze pojawiał, ale jak wrócisz do gry online to możesz mieć negatywny Guardian Rank i w niektórych przypadkach stracić zawartość sejfu.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Square napisał:

To są niby kody testowe, ale kto ich tam wie.

 

Btw.

Jakby ktoś miał poniższe bronie i chciałby coś w zamian niech da znać.

Conference Call (Normal/Fire/Radiation).

Rowan's Call (Fire/Radiation)

King's Call/Quenn's Call (Fire/Radiation)

 

Nie ma miejsca do farmienia. Możesz to obejść wyłączając neta i grać offline, wtedy w Jacobs Estate będzie się zawsze pojawiał, ale jak wrócisz do gry online to możesz mieć negatywny Guardian Rank i w niektórych przypadkach stracić zawartość sejfu.

Sam szukam Conference Call :) Z Katagawy JR dropi.

 

O Jacobs Estate mi chodziło na Eden 6. Ok. Dzięki za info. Ja kombinował nie będę.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, messer88 napisał:

online kupa ta farma się zrobiła po hotfixie

Nie no, akurat z tym Loot Tinkiem to była przesada. Jak leciałem tam na Mayhem 3 offline to na każde wczytanie mapy dostawałem 6-7 legend, co trochę nie miało sensu. Same wartości bonusów Mayhem 3 tez znerfili, bo przed hotfixem było 900% XP/kasy/Eridium, a po marne 50%.

Najgorsze, że same dropy na Mayhem 3 w pewnym momencie ucierpiały. Jak farmiłem relic i jeden pistolet na Jacobs Estate to po każdym killu nic nie wypadało, dosłownie ani jednej broni. Jak już coś raczyło wylecieć to było to coś zielonego. Wtedy też właśnie próbowałem offline, bo podobno pomagało po powrocie do online. Guardian Ranki wpadały jak głupie, w 30 minut nabiłem ich prawie 50. Po powrocie do online wrzuciło mnie na -46 (aktualnie udało się zejść do -6). Na szczęście nie straciłem zawartości sejfu tak jak Ukyo :kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...