Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiesz, że 

Spoiler

Aurelia nigdy nie była pozytywną postacią? W TPS jedynie Athena i CL4P-TP byli dobrzy.

 

Pobawiłem się dzisiaj nowym buildem i są pierwsze efekty. Niestety te losowe modyfikatory na Mayhem 3 to mogliby wypieprzyć, bo tylko niepotrzebnie wymuszają wychodzenie do menu.

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, czacha79 napisał:

Dobra, poradzcie nubowi - idac przez fabule robic wszystkie poboczbe misje, wykrzyniki itd czy cos powinienem zostawic na 50lvl? ;) W koncu zdobylem trzecia czesc klucza do pierwszego Vault’a

Ja robiłem na początku wszystko razem. Później tylko fabułę, a teraz dokanczam co mam do zrobienia 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, czacha79 napisał:

idac przez fabule robic wszystkie poboczbe misje, wykrzyniki itd czy cos powinienem zostawic na 50lvl?

Ogólnie to polecam robić wszystkie misje poboczne od strzała, ale w pewnym momencie będziesz miał wyższy level niż przeciwnicy. Od chyba trzeciej miejscówki na planecie Eden-6 skalowanie zaczyna się pieprzyć i będziesz w pewnym momencie kilka poziomów wyżej od przeciwników czy też bossa (nie wiem czy w którymś hot fixie to poprawili). Wtedy najlepiej zostawić misje poboczne i pocisnąć tylko fabułę, aby się wyrównało.

Jak było wspominane w temacie, warto zostawić jednego hunta od Hammerlocka do momentu wbicia 50 poziomu, bo dostajemy wtedy legendarne AR, którego chyba nie można zdobyć inaczej. Podobnie zabójstwa od Zer0 dają legendarną snajperkę, ale ta akurat może wypaść jako world drop. Tych dwóch typów aktywności nie można chyba powtórzyć na TVHM, więc jak chcesz te gwarantowane bronie na 50 level to trzeba się wstrzymać. Postępy zabójstw można sprawdzić w Sanctuarium.

 

Mi wczoraj wypadło działo przeciwlotnicze. Jak ją zobaczyłem w skrzyni to pomyślałem, że fajna snajpa. Okazało się, że to wyrzutnia :D

 

BL3 Jericho.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa ale jest faktycznie tak jak piszesz. Questa z A9000 miałem na 34 levelu a kolejny z wątku głównego

(gdzie Elpis jest złapany phaselockiem i muszę się żegnać ze wszystkimi z załogi)

jest na 32-gim levelu. Łodafak, łaj liwel iz lołer? To ostatnia misja z wątku głównego?

Zanim się za nią wezmę to chyba porobię poboczne aktywności bo nie wiem co tam czeka dalej. :philosoraptor:

Edytowane przez SebaSan1981
Odnośnik do komentarza

Ejj, ale używaj opcji spoiler.

3 minuty temu, wet_willy napisał:

zostawic misje poboczna It's Alive

Misje poboczne zawsze można powtórzyć na TVHM jakby ktoś chciał zebrać konkretne nagrody z nich. Ogólnie ilość ciekawych unikatów z misji jest przytłaczająca i nie ma gdzie tego trzymać :/

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, wet_willy napisał:

 

Ten karabin co wczoraj się wymieniliśmy to za(pipi)isty jest. Ja w sumie z Twoim chodzę ( nie chce wiedzieć co ten robi w Twoich rękach haha )zamienię z Night Hawking. Szkoda, że takiego z ogniem nie mam :( jakby ktoś miał dobry artefakt lub mod dla Syreny będę wdzięczny, bo tego mi najbardziej brakuję

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, wet_willy napisał:

Laser Sploader? No jest dobry jak Zane ma wszystkie Buffy do Walking Speed to jest powaznie kozak ale Night Hawkin tez jest 10/10 ^^

Bardzo przyjemnie się strzela z NH tylko gdyby inny żywioł był. Wczoraj z 2 godziny poframiłem też chupakabrę, ale nic już ciekawego nie wypadło :( Jedyne co to Musket (ten miotacz ognia, ale ma staty takie średnie)

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:

Siema, poszukuję takiego oto granatu, ma ktoś go pożyczyć na 5 min, oddam. Platforma ps4.76102be6aa481aad60b03cfa78c42020.jpg

Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka
 

 

Potrzebujesz dokładnie tego ze screena czy inny element bez mirv się nada? 

 

Btw jakby ktoś miał Kaos z shock to bym przygarnął 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.