Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Square napisał:

Mi znowu początek się bardzo podoba, już bym wolał pominąć niektóre etapy na Eden-6.

 

Ja lecę dalej Moze (32lvl) i Iron Bear się świetnie sprawdza na polu walki. Po odblokowaniu atomówki to już w ogóle banan na gębie jak się z niego korzysta. Nie wiem czemu @Farmer narzekał, że szybko się kończy paliwo i długo czeka na ponowne użycie. Skille odpowiednio modyfikują efektywne wykorzystanie IB i to bez klasy na mniejsze zużycie paliwa. Dodać do tego granat z atrybutem Nuke jak nie siedzimy za sterami Miśka i jest lepsza zabawa niż Axtonem.

 

Jak na razie mój ranking fajności postaci to Amara>Moze>FL4K. Zobaczymy gdzie się Zane uplasuje, ale to go pewnie zacznę dopiero w okolicach weekendu, bo trzeba najpierw wbić 50 poziom po raz trzeci.

 

Niby mam już 200h na liczniku, a dopiero wczoraj odkryłem, że niektórzy przeciwnicy (Slugger) potrafią odbić rzucony w ich stronę granat :D

 

 

W tej misji dalej jest skopane skalowanie, misja ma poziom 31, a przeciwnicy max 27. Ogólnie poza tym jednym momentem to jest wszystko ok. Robiąc tylko misje fabularne, wszystko jest dopasowane do naszego poziomu.

Narzekałem na pierwszych lvl. Wiadomo im dalej tym lepiej wraz z gearem i klasami. Z klasą do fuel latałem chyba do samego końca story. Ogólnie to misiek jest mega pomocny na normalu. Przy Mayhem służy wyłącznie do ucieczki przed pewnym FFYL oraz do aktywowania bonusów w anointed gunach. 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Farmer napisał:

Narzekałem na pierwszych lvl. Wiadomo im dalej tym lepiej wraz z gearem i klasami.

Jakbyś poszedł w niebieskie drzewko to byś nie narzekał, bo pierwsze trzy skille wydłużają czas trwania Iron Beara i skracają cooldown :)

Ja zrobiłem respec na 33 poziomie i te punkty przeniosłem do zboostowania Moze, bo i tak jak używam Miśka to zazwyczaj wszystko jest martwe albo na wymarciu. Kto wie, może zdążą poprawić IB zanim wbiję 50 lvl i będę miał z niego większy pożytek na Mayhem.

 

Wczoraj akurat mało pocisnąłem do przodu, ale za to trafiłem na takie cudo.

 

 

Odnośnik do komentarza

No i jest https://borderlands.com/en-US/news/2019-10-17-borderlands-3-hotfixes-oct-17/

 

Flakker :dynia: Ehh nawet nie zdążyłem się nim pobawić.

Dobrze, ze ograniczyli Hexy, bo były mocno przegięte. Podobnie Elemental Projector. Sporo spluw Torgue'a dostało boosta co mi akurat pasuje.

Tarcze z Boosterami będą teraz pewnie mocno w użyciu.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy na jak długo.

Super hotfix (pipi)o. Farmienie ognistej Lyudy nie ma już chyba sensu chociaż mam Bloodlettera z +31% do dmg snajperek to mi się wyzeruje. Ale to i tak bez znaczenia bo na całe 4d18h25m grania wyleciała mi słownie jedna Lyuda (i to zwykła). Teraz patrzę i już mam tylko +10% do crita, a i tak daje radę. 

 Flakker nie miał substytutu więc też do wyebania bo na splasha już się nie przyda skoro nie można już spamować granatami.

Z tego hotfixa chyba tylko tarcze na plus. Tylko czas się traciło na próbach złapania tych wylatujących gówien.

 

@Square no nie leciałem w niebieskie tylko w ammo i tarczę dopiero po wbiciu 50lvl robiłem respeca. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Square napisał:

 

a Flakker nie jest dalej OP u Moze? Z tego co sprawdzałem wczoraj u Amary to automatyczne przeładowanie zaczyna się dopiero jak skończą się wybuchy więc teoretycznie dalej powinno być dobrze u Moze.

Pograłem na Proving Groundsach z buildem na splasha i Flakker sporo stracił, głównie na szybkości i dmg. Możesz starać się nie tracić czasu na reload ale skoro nie da się spamować granatami trwa to długo. No i już nie topi wszystkiego w zasięgu strzału. Już lepiej radzą sobie bronie Torgue'a j.np. Devils Foursum. Flakker już kompletnie nie nadaje się pod Blast Mastera bo nie da się ciągle kontrolować magazynku by czasem nie przeładował się.

Odnośnik do komentarza

Tydzień 4 świętowania 10 rocznicy Borderlands https://borderlands.com/en-US/news/2019-10-22-borderlands-3-mayhem-on-twitch/

 

36 minut temu, messer88 napisał:

Znalazłem sobie dziś Night Hawkin x3 no i po reloadzie gry został mu "pojedynczy" dmg, ktoś się spotkał z czymś takim?

Zmienili to w którymś hot fixie chyba, więc pewnie nie miałeś go aktywnego albo byłeś offline.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...