Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ok północy naszego czasu wjedzie patch, trochę biedna ta lista zmian https://borderlands.com/en-US/news/2019-09-26-borderlands-3-patch-sept-26/

 

3 minuty temu, Bansai napisał:

Dropnal mi The Companion ale jako fiolet, wuuut?

Companion zmieniał kolor już kilka razy, z pomarańczy na fiolet i odwrotnie, nawet jak np miało się broń w plecaku. Nie ma się co przejmować.

 

Mi za to dzisiaj wyleciała taka tarcza. Trzeba wrócić do buildu pod melee i potestować.

 

Brawler_Ward.png

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wciąż kombinuję z ustawieniami pod tarczę dla Moze. Obecnie przy mobkach robię sieczkę (wyjątkiem są "anointed", tych chorych sk*rwysynów chyba nic nie rusza). Problemy są przy bossach (zwłaszcza tych większych). Przez ich dupne ataki tarcza pęka jak szmata. Nawk*rwiałem się trochę przy kuli Kawagawy gdy topiła mi tarczę (ponad 40k) tuż po lądowaniu na polu bitwy zanim w ogóle zdążyłem coś wystrzelić (sic!). Przy ustawieniu na 1HP to trochę słabo jak brak minionków do ubicia. No i misiek mało przydatny (jak w ogóle jest w stanie coś zawojować).

Zakochałem się w assault rifles w tej części, zwłaszcza we Vladofaach. Feeling i dźwięk tych spluw to poezja.

Muszę pokombinować z odpowiednimi tarczami i artefaktami oraz znaleźć odpowiednią broń do zabawy. Dyktator z bipodem to jak yebany Rambo :D 

Odnośnik do komentarza

Sucz mi się wydropiła z jakiegoś badassa podczas wykonywania side questów. I przez moment była w topce użyteczności, dopóki z jakiegoś bossa nie wypadło Hellfire. Mimo że level "tylko" 45-ty to wyjaśnia praktycznie wszystko co podejdzie pod celownik. Od czasu dropniecia Horizona na 29levelu żadnym gnatem nie grało mi się tak dobrze. 

Oby mi szczęście dopisało i drugi Helfajer wypadł na maks levelu. Choć znając Gearbox to pewnie za jakiś czas podniosą znacząco cap level i zabawa w farmienie zacznie się od nowa.

Odnośnik do komentarza

No a ja miałem właśnie crasha gry na Slaughterze w czwartej rundzie. Nagle tadum tsss! Blue screen i witamy w na pulpicie konsoli. Wciskanie filtrowania misji według lokacji też zawiesza grę. 

No jak grać? B3 robi psikusy ciut za często. Znów testowanie cierpliwości na techniczne bolączki, już to przerabiałem i nie chcę więcej :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...