Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ok zrobilem nowy build Pure Gun Damage pozdrawiam 

 

XD

 

 

Gearbox to idioci. Oni sami nie rozumieja gdzie lezy problem FL4Ka i ze nie jest to ammo return na jednym skillu.

 

Tutaj po respecu zapomnialem Jabbera i Augumentow do Fadeaway a szkoda bo bylo  by jeszcze szybciej xD R.I.P

 

Ten nowy build jest swietny do Mobingu i Lucians/Rowan Call robia taki rozpierdol ze glowa mala xD

 

Odnośnik do komentarza

Gearbox powaznie do kazdego balansowania jak zwykle bierze sie od dupy strony wraz z zasada rownamy w dol xD 

 

Jedynym problemem jest Zane Solo z Bossami na Mayhem 3 bo w Multi typ daje flat 35% Damage boost i ma praktycznie instant Shield Reacharge Rate i Delay w buildzie ktorym nikt nie gra 

 

Wkleje wam past Patch/Nerf Moze mobing filmik. Dlugi bo specajnie nawet nie chce mi sie zagladac jakie mam modyfikatory bo to I tak nie ma znaczenia, oczywiscie Mayhem 3

 

 

I ten bo farmie idealnego Sledga 3x Anoited Badass i Assassination mini Boss Easy peasy lemon squeeze ^^

 

 

 

Nerfy ktore Gearbox wprowadza sa bardzo zle ( rownamy w dol ) oraz zabijaja jaka taka "Tozsamosc" postaci ktora przy tym poziomie World Dropu ma wlasciwie sens.

 

Nie bede klamal idac Zane na Bossa mam ochote rozbic sobie leb o zlew ale kiedy farmilem Red Line Shotgun i Guardian Ranki zdalem sobie sprawe z tego ze jest tam duzo latwiej Zane czy Moze niz Glass Cannon FL4Kiem a kiedy potrzebowalem bic Destroyera czy Drzewca FL4K byl idealem. 

 

Moze Mobing Quenn 

Zane Utility 

FL4K Boss Deleter 

Amara All Around 

 

To az do kurwy nedzy zacheca do robienia party gdzie kazdy gra inna klasa gdzie to powaznie dziala. Jak Moze albo FL4K przyjebie zza tarczy to nie ma co zbierac. Ale znajac Gearbox oni to popsuja ^^

 

Nie chce powortu do BL2 gdzie kazdym poza Kriegiem gralo sie tak samo.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, messer88 napisał:

Które drzewko polecicie pod levelowanie Moze, jak tak przejrzałem na szybko na stronce to żadne nie zachęca za bardzo.

https://borderlands.com/en-US/characters/moze/#t="cb__502316498___p__3720693987-5_1557093796-5_2125658553-5_1931847974-1_1064863104-5_2033013265-1_696258140-5_598233776-3_3700797048-5_2549882825-3_4006882564-5_1200352344-3_3785572298-1_3500565755-1"

Dodatkowo artefakt co zostawia 1HP, ale boostuje tarczę oraz class mode, podczas leczenia tarczę odnawia.

Aha, do tego jakieś granaty co dosyć długo na mapie zostają + flakker i nie da się zginąć i ammo nigdy nie brakuje.

 

Uprzedzam, że nie grałem po ostatnim hotfixie, ale raczej nic nie przeszkodzi w stosowaniu powyższego.

Odnośnik do komentarza

Zanim zacznę to pewnie będzie naście paczy i hotfixów nowych ale wstępnie pytam xD a gdzie jeszcze żeby 50 wbić. Ten item z 1hp mi wpadł ostatnio, zostawiłem specjalnie. 

 

Chociaż nie wiem czy nie dolecę tylko szybko do sanctuary żeby trochę gratów od razu na nią przenieść. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj po tym patchu i na prosiaku widać poprawę w płynności menu. W ogóle mam wrażenie, że gra działa płynniej :)

Niestety mam życie poza gierkami i dobiłem dopiero do 32lvl XD Nie wiem jak to będzie później, ale póki co mech Moze średnio się sprawdza, rzyganie rakietami powinno zabijać leszczy, a w praktyce szybciej i przyjemniej ubija się ich giwerami. Słabo. 

Odnośnik do komentarza

Nie bierz artefaktu z 1HP i idz w Niebieskie drzewko na Normalu Iron Bear niszczy 

 

Nawet na Mayhem 3 nie musisz isc w 1HP bo na Mobach robisz tyle Damage ze pape z dachu zrywa ale to juz z Devils Foursum Double Penetrating Devastatorem i Flakkerem. Wyrzutnia Rakiet Quickie za to demoluje Bossow. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, wet_willy napisał:

Nie bierz artefaktu z 1HP i idz w Niebieskie drzewko na Normalu Iron Bear niszczy 

 

Nawet na Mayhem 3 nie musisz isc w 1HP bo na Mobach robisz tyle Damage ze pape z dachu zrywa ale to juz z Devils Foursum Double Penetrating Devastatorem i Flakkerem. Wyrzutnia Rakiet Quickie za to demoluje Bossow. 

No właśnie pójście w splasha i granaty średnio sprawdza się na Drzewca, za to Luyda + czerwone drzewo + 1HP jest świetne na criticale (jeden z nielicznych bossów gdzie łatwo się je bije). Na zwykłej bez elementu Krzaczek padał szybko na Mayhem 3 (chociaż nie tak szybko jak u Amary czy sticky splasha u FL4Ka). Jedyny poważny minus to właśnie 1HP przy mocarnych atakach na tarcze (np. Kawagawa Ball). Sam Kawagawa Jr. przy Flakku i granatach to kwestia sekund jak wejdzie pod lufę dobrze. 

Osobiście gram statycznie starając się kontrolować wrogów więc ustawienie na max shielda mi pasowało ale doceniam mocno zabawę z Flakkiem i granatami dzięki poradom Ukyo. 

W sumie wstyd mocno bo ja dopiero co farmę zacząłem, a ten już 3 postacie zrobił i jeszcze wyjaśnił Moze :sapek:

 

Odnośnik do komentarza

Hai, hai... zjem kolację i wpadam.

To jest właśnie ciekawe bo w tej części jest mocny nacisk na konkretne bronie dla konkretnej postaci i drzewka. Zauważyłem to jak grałem na normalu przy elektrycznym pistolecie COV (nie pamiętam jak się nazywał). Jako fiolet robił większy dmg niż większość legend i biegałem z nim dość długo. I to nie był jakiś speciał jak Sand Hawk z 2.

Odnośnik do komentarza

jprdl ta gra ma tak głupie i nieprzemyślane momenty, że sie grać odechciewa. Dochodząc do tego bossa coś tam 9000 wrogowie mają lvl 26, ale nagle wskakują prawie 10 więcej, przez co totalnie jest sie wybitym z rytmu i trzeba zmieniać taktyke. Sama walka z bossem tak chaotyczna (jak większość w sumie), że nie da sie wygrać za pierwszym razem. Respawn bez granatów i części ammo, wracasz kawałek żeby zebrać coś i dojeżdżają Cie zrespawnowani wrogowie łącznie z badassami, na których trzeba wykorzystać co sie ma, ale skrzynki z ammo już puste po poprzednim lootowaniu :v momentami balans totalnie do dupy ogarnięty. Powrót do bossa to nuda, bo niczym już nie zaskakuje i gra tylko traci rozpęd.

Edytowane przez number_nine
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...