Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

uwielbiam gierki puzzlowe na handheldach, za bajtla gralo sie w tetrisa na chinskim badziewiu, na psp namietnie gralem w lumines, na vicie kupilem tetris ultimate

 

puyo puyo tetris tez strasznie kusi, pewnie i tak kupie na pewno ale kurcze dalej nawet na promo to kosztuje dwa razy tyle co bym chcial maksymalnie przeznaczyc 

Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem Implosion. Za taką kasę naprawdę fajna gra.

 

i jak tam, powiesz cos wiecej po tych 2 dniach? :P

 

 

Polecam szczerze za taką cenę. Dwa rozdziały już za mną. Gra podzielona jest na rozdziały, a w każdym mamy do przejścia kilka misji. W każdej misji mamy opcjonalne zadania do wykonania (rozwalenie wszystkich pojemników, uniknięcie pułapek, brak użycia dodatkowej broni itp.) a za wykonanie zadań zdobywamy odznaki. Odznaki potem można zamieniać w dodatkowe ulepszenia. Rozwalając wrogów natomiast, zdobywamy co i raz losowe ulepszenia. Nasz "cyborg" ma kilka slotów gdzie dane ulepszeni można użyć. Ulepszenia mają też różne poziomy zaawansowania, tak jak nasza postać. Jak mamy za niski level to trzeba poczekać aż nabijemy większy, by można było użyć. Są też sloty na trzy specjalne ciosy. Po użyciu specjalnego ciosu trzeba odczekać kilkanaście sekund, aż możliwość użycia ciosu ponownie się załaduje. Nasz "podstawowy cyborg" włada czymś na wzór katany. Wzorowane chyba na MGS: Rising ;) Mamy dwa ciosy, "standardowy" i mocniejszy. A postać po kilku celnych uderzeniach (jest licznik trafień) dostaje speeda i wpada w wir, rozwalając wszystko dookoła. Mamy też bronie palne. Strzelby, karabiny, granatniki itp. Napisałem "podstawowy cyborg", bo za zdobyte odznaki można później zmienić postać. A po przejściu pierwszego rozdziału, w głównym menu pojawia się do wyboru "Another Story", gdzie mamy kolejną postać. Ta już włada bronią palną i granatami. Zawartość jak na taką cenę gry jest dość bogata :)

 

Jak grafika? Grałem zarówno przenośnie jak i stacjonarnie. Ja na grafikę uwagi nie zwracam, więc dla mnie jest przyzwoicie. Może pierwszy rozdział, gdzie akcja ma miejsce w zamkniętych pomieszczeniach nie zachwyca... Ale kolejny rozdział z misjami w śnieżnej scenerii jest dużo ładniejszy.

 

Zrobiłem na razie dwa rozdziały, bo każdą misję staram się masterować na maksa z wykonaniem wszystkich opcjonalnych zadań.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, żona w szpitalu, nie jest graczem. Poszukuję coś obok Snipperclips z podobnym pace'm czyli nie latamy i strzelamy i nie trzeba się spieszyć do co-opa szpitalnego. Snipper jest NIESAMOWITY do tego ale już się kończy. Pliz, poratujcie!

 

Gorąco polecam DEATH SQUARED wciąga w coopie jak wyżej wymieniony tytuł. Natomiast stylistyka typowo geometryczna i może nie podejść pod kobiecy gust no i puzzle dużo trudniejsze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...