Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gierka jest serio warta zachodu? Ostatnio w Sonica grałem jakoś w 1993 lub 1994 u kuzyna, któremu wujek przysłał z Japonii Mega Drive (lub wcześniejszego SMSa), więc w sumie nie pamiętam dlaczego od tamtej pory w niego nie grałem. Czy dlatego, że nie miałem na czym czy dlatego, że mi się nie podobał.

Odnośnik do komentarza

U mnie podobnie, Sonic nie podobał mi się, nie istniał w mojej świadomości. Dla mnie zawsze Mario. Ale są kraje, gdzie taki status, jak u nas Pegasus miały podróbki Mega Drive, np Brazylia. Tam Sonic rządzi umysłami. Natomiast ta gra ma przyzwoite recenzje, 40 to nie majątek więc dam jej szansę.

 

Co do cen w Rosji to trzeba pamiętać, że jest to rynek duży z bardzo dużym rozwarstwieniem zarobkowym. Rosyjskim w jakimś stopniu posługuje się 250 mln osób. Także rynek ogromny, ale nie bogaty, jak Chiny, gdzie telefony i soft muszą być po prostu tańsze. I generalnie ceny softu się sporo różnią. Na Steam różnice cen bazowych potrafią sięgać 50% na starcie. Gra kosztuje w Europie 50 Euro a u nich w przeliczeniu 25. Kiedyś w PL było podobnie (jak kupowałeś gry na PC w pudełkach, gdzie były kody Steam to 5-6 lat temu gra kosztowała ok 100-120 zł) ale to się niestety zmieniło na naszą niekorzyść. Tam regionalizacja jest też w online, u nas nie. Tylko że Steam po latach takiego dymania dość mocno się zabezpieczył (ip musi się zgadzać itd) i wprowadził także bany za takie praktyki. Nintendo jest w online 100 lat za Afryką więc trochę im to pewnie zajmie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rayman Legends Definitive Edition (Nintendo Switch) w dobrej cenie.

https://www.base.com/buy/product/rayman-legends-definitive-edition-nintendo-switch/dgc-rayldens.htm

sklep sprawdzony, kupowałem u nich Nier na PS4

 

SONIC FORCES D1 EDITION (NSWITCH) PL 

http://konsoleigry.pl/gry-na-nswitch/9347-sonic-forces-d1-edition-nswitch-pl-5055277030125.html

chyba najlepsza cena, swoją drogą tak niska cena trochę mnie zastanawia, czyżby mała zawartość gry w grze?

Edytowane przez szurubur
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu w tym temacie gadacie o Raymanie, no ale spoko ;) zdrowy, jak nigdy nie grałeś, w legends/origins to koniecznie zagraj. Absolutnie fenomenalna platformowka, idealna do ogrania przed Mario odyssey

Nie da się tego upilnować, zajrzyj wcześniej ile jest postów "nie na temat", dopóki nie ma ostrej wymiany zdań, czy daleko idącej rozmowy poza tematem to chyba nic złego się nie dzieje? :) Ot tak rzuciłem komentarzem, bo zobaczyłem dobrą cenę, pół innej gry, a wczoraj akurat demko ograłem, trzy poziomy, nawet mi się podoba, ale nie jest tak dobre, jak DKCR, chodzi mi o sam feeling (MOIM ZDANIEM OCZYWIŚCIE :D).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Rayman Legends Definitive Edition (Nintendo Switch) w dobrej cenie.

https://www.base.com/buy/product/rayman-legends-definitive-edition-nintendo-switch/dgc-rayldens.htm

sklep sprawdzony, kupowałem u nich Nier na PS4

Dzięki za ten sklep, taniej niż na Amazonie UK, i do tego ta wysyłka 1.4€ :D, zobaczymy jak długo bedzie to szło. Widzę, że ceny mają bardzo przystępne więc pewnie poleci z niego więcej zakupów.

Odnośnik do komentarza

demko to tylko malutki fragment całości, jak Ci się spodobało, to fullem będziesz zachwycony :) bierz bo w tej cenie warto bardzo

No właśnie nie mam w co grać, wczoraj jeszcze MK8 męczyłem, a do premiery Mario Odyssey daleko, no a Splatoon2 leży i czeka nie wiadomo na co :). Pewnie wezmę, na razie mówię nie, ale tak samo było z Rabbitsami :D.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

 

Rayman Legends Definitive Edition (Nintendo Switch) w dobrej cenie.

https://www.base.com/buy/product/rayman-legends-definitive-edition-nintendo-switch/dgc-rayldens.htm

sklep sprawdzony, kupowałem u nich Nier na PS4

Dzięki za ten sklep, taniej niż na Amazonie UK, i do tego ta wysyłka 1.4€ :D, zobaczymy jak długo bedzie to szło. Widzę, że ceny mają bardzo przystępne więc pewnie poleci z niego więcej zakupów.

 

 

Do usług :)

Gdy kupowałem to paczka jakoś tak szła ok 5-7 dni

Edytowane przez szurubur
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...