Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ragus

Dzisiaj premierę ma Thumper.

 

C5xQ1tYVUAU_R5G.jpg

 

 

Thumper is a fantastic video game, an extravagant rhythm experience that's also a brutal assault on the senses. It's extremely difficult, painfully so at times, yet we feel the need to persevere, retrying tough stages over and over again.

 

 

 

Thumper is a beautifully dark, unforgiving and utterly fantastic rhythm game, and its sense of menace is only matched by its wonderful playability.

 

 

It rocks, so hard, so fast; so let it rumble and tumble you and your Switch for a while, until you're suitably sweated out.

 

Odnośnik do komentarza

Mam tego Thumpera.

 

O

MÓJ

BORZE

 

JAKIE TO JEST DOBRE! Koniecznie grać na słuchawkach, ta gra jest niesamowita, dźwięki, efekty wizualne, ta cholerna psychodela, hd wibracje, wczuwa 100%, idzie odlecieć z tego gdzie się siedzi i gra, immersja totalna. Ta gra musi nieźle ryć banie w VR albo jak się jest zjaranym, miazga 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

przeglądając amazony trafiłem na prawdopodobną datę premiery Isaaca w Europie.

 

amazon.de mowi o 20 lipca, cena 40 eurasków, zgodnie z tym co mówił dystrybutor

https://www.amazon.de/gp/product/B0711QCWSM

 

amazon.co.uk mówi o 14 lipca, cena 40 funtów

https://www.amazon.co.uk/dp/B071HSR74W

 

w obu przypadkach termin przekracza ustalone Q2 2017, ale można założyć, że te daty są prawdziwe, bo dlaczego by nie? 

 

Niestety, ani na .de ani na .co.uk nie ma słówkiem nic o dodatkowych bonusach pokroju instrukcji czy naklejek czy czegokolwiek, więc pewnie dostaniemy dokładnie to samo co 2nd print w USA - pudełko z inną niż oryginalna okładką i tyle. 

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z zakupami w eshopie ? Czy jakbym doładował konto poprzez zdrapkę na kwotę 70zł i chciałbym kupić grę ze sklepiku, która kosztuje 160zł to czy resztę kasy pobierze mi z konta czy może trzeba doładowywać na jakieś dziwne sumy ? Nigdy nie robiłem jeszcze zakupów cyfrowych na sprzęcie Nintendo ;P

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jest portfel z sumą pieniędzy, więc jeżeli doładujesz za 50 zł zdrapką, a gra kosztuje 150, to konsola ciebie spyta, czy chcesz doładować za określona kwotę czy tylko tyle, żeby starczyło na zakupy. Czyli ściągnie ci 100zł z karty, dołączy do tego 50zł ze zdrapki i kupisz gierkę.

 

Pomieszałem, ale ogólnie jest tak jak myślisz i jak być powinno.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...