Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

The End is Nigh na pewno sprawdzę w swoim czasie, zaciekawiły mnie te gry. Switch jest wprost stworzony dla nich. Włączasz na 15 minut, masterujesz planszę, przechodzisz dalej, usypiasz konsolę i wracasz przy następnej okazji.

 

Celeste - im dalej, tym lepiej. 4 rozdział skończyłem mając na liczniku ponad 350 śmierci. Na szczęście poziom trudności mnie nie zniechęca, po prostu cierpliwie powtarzam niektóre plansze kilkadziesiąt razy. Muzyka jest cudowna, design poziomów fenomenalny. Zarywam ostatnio noce, żeby przejść jeszcze kilka plansz. Wiem że drogo, ale warto.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gromit napisał:

Celeste - im dalej, tym lepiej. 4 rozdział skończyłem mając na liczniku ponad 350 śmierci. Na szczęście poziom trudności mnie nie zniechęca, po prostu cierpliwie powtarzam niektóre plansze kilkadziesiąt razy. Muzyka jest cudowna, design poziomów fenomenalny. Zarywam ostatnio noce, żeby przejść jeszcze kilka plansz. Wiem że drogo, ale warto.

350 śmierci :yao: W The End is Nigh już byś miał z 2 tysiące.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Emtebe napisał:

Wygląda na to, że Switchowa wersja Sky Force Reloaded wykastrowana jest z rankingów sieciowych/znajomych i turniejów. Lipa ;(

 

Nie wiem czy tak zostanie, czy może w jakiejś aktualizacji to dojdzie.

No to beka, bo gra stoi rywalizacją i rankingiem, no ogólnie sieciowym wyzwaniem ze znajomymi, a gram tak codziennie na telefonie bijąc rekordy ludzi.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Emtebe napisał:

Wygląda na to, że Switchowa wersja Sky Force Reloaded wykastrowana jest z rankingów sieciowych/znajomych i turniejów. Lipa ;(

 

Nie wiem czy tak zostanie, czy może w jakiejś aktualizacji to dojdzie.

 

damn, słabo :( miałem wczoraj kupować ale chciałem się wstrzymać właśnie do pierwszych opinii. Niby wywalone mam na tego typu rzeczy, ale lipa, że coś takiego kluczowego dla shmupa wycieli 

A jak z działaniem? Jest git? 

Odnośnik do komentarza

Działa bardzo dobrze. Na razie w trybie handheld katuję. Trzeba się przyzwyczaić do gałki od analoga. Jest bardziej delikatna, mniejsza i bardziej czuła od tej z DualShocka, więc w moim przypadku czuć różnicę jak gram. Trochę niepewnie mi się steruje. Ale kwestia wprawy. Chyba, że się ma Pro Controller, to wtedy wypas.

 

PS. W menu głównym w zakładce ZADANIA, wciąż widnieją nagrody za turnieje... Chyba nie wszystko wycieli ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Poluje na Slippera, ale czekam na promocję, bo na razie chcą 30e z dodatkiem, trochę dużo. Gdy pierwszy raz zobaczyłem Switcha to od razu pomyślałem o takiej opcji, Switch jako imitacja stołu do ping ponga czy coś i na końcach dwie osoby z joyconami, ale nie wiem jak wygląda to w praktyce, czy wygodne jest takie granie? :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Teraz, zdrowywariat napisał:

Poluje na Slippera, ale czekam na promocję, bo na razie chcą 30e z dodatkiem, trochę dużo. Gdy pierwszy raz zobaczyłem Switcha to od razu pomyślałem o takiej opcji, Switch jako imitacja stołu do ping ponga czy coś i na końcach dwie osoby z joyconami, ale nie wiem jak wygląda to w praktyce, czy wygodne jest takie granie? :)

Przeciez masz w pudle za 99 jak dobrze pamietam juz z dodatkiem, zawsze mozesz pozniej odsprzedac :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rayos napisał:

To może po prostu turnieje się nie zaczęły dla Switcha jeszcze :lapka: 

 

tryb pionowy ;) 

 

Znalezione obrazy dla zapytania tate mode nintendo switch

 

Nie ma trybu pionowego jak na przykład w Pinball FX3. Ale w komentarzach na FB ktoś o to pytał. Nie wiem czy uzyskał odpowiedź od ID.

 

Ja mam odpowiedź za to na swoje pytania:

 

Cytat
Witam serdecznie,
 
Dziękuję za kontakt z Infinite Dreams Support !
 

Niestety na dzień dzisiejszy w wersji Sky Force Reloaded na platformę Nintendo Switch rankingi oraz turnieje są niedostępne z powodu braku możliwości dodania takiej funkcjonalności. Jeśli tylko taka możliwość zostanie dodania przez Nintendo obie funkcje zostaną natychmiast dodane.

 

 

Niech mi ktoś teraz wyjaśni. Czemu punktacja znajomych czy graczy ze świata jest w Pinball FX3, skoro jak twierdzi ID nie ma takiej funkcjonalności?

 

 

Niech mi ktoś teraz wyjaśni. Czemu punktacja znajomych czy graczy ze świata jest w Pinball FX3, skoro jak twierdzi ID nie ma takiej funkcjonalności.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dobra, nie daję za wygraną:

 

Witam ponownie,
 
Dziękuje bardzo za wiadomość.
 

Przyjrzymy się mocniej sprawie rankingów na Switchu. Grę portuje nam zewnętrzna firma więc wszystkie Pana zastrzeżenia zostały już im przekazane. Mam nadzieję, że w takim przypadku rankingi zostaną szybko dodane do naszej gry.

 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...