Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Piszcie na mail supportu, miła obsługa, chętna do pomocy. Jak ich zasypiemy życzeniami, to szybciej je spełnią ;)

 

PS. Wypisałem im listę kilkunastu gier, które posiadam i mają rankingi. Może uda się coś zwalczyć.

 

EDIT: Pojawił mi się turniej jak ukończyłem wszystkie misje w pierwszym levelu. Ale coś jest chyba nie tak zaimplementowane. Mam standardowy napis, że turniej w weekend i odliczanie... A już mogę w niego wejść i zagrać. Na koniec tabela wyników... Lokalna. Nie online. Dziwnie to wygląda.

 

Jakby kogoś interesowało, to za port na Switcha odpowiedzialni są Crunching Koalas.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Od czasu Celeste na eShopie pojawiło się już kolejne GOTY w postaci Night in the Woods. Tak, to SYMULATOR CHODZENIA, ale ma lepszą FABUŁĘ od Edith Finch. Ponadto wyszedł ostatnio pierwszy Steamworld Dig, za 40 zł nawet nawet.

 

 

W tym tygodniu nadal obificie w goty-porty, bo pojawią się Crypt of the Necrodancer i Owlboy. Obie w cenie raczej lepszej niż się spodziewałem. (No i DQ Builders, które zebrało sporo "dziewiątek", chociaż nadal nigdy w nie nie grałem).

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Polecam, o ile trzeba w ogóle - OXENFREE. Kupiłem pare dni temu w promce za 18zł i nie mogę się oderwać. Gra a'la najlepsze tytuły "dialogowe" jak TWD czy Life is Strange i dla fanów takich pozycji zdecydowanie mocno polecam, szczególnie biorąc pod uwage śmieszną cenę. Jest to gierka 2D, w której głównie wybieramy odpowiednie odpowiedzi, biorąc dzięki temu udział w opowiadanej historii. O ile same wybory na ten moment nie zauważyłem, żeby miały szczególny wpływ na wydarzenia (poza na ten moment jednym większym wyjątkiem), tak całe story dla wielbicieli w.w. produkcji powinno być sycące - grupa znajomych, z różnymi splatającymi się niekiedy, więzami z przeszłości wybiera się na pewną wyspę celem spędzenia na niej wieczoru. Szybko jednak okazuje się, że coś jest tam nie tak, wjeżdżają różne dziwne schizy bohaterów i ogólnie dzieje się :) Polecam mocno po ~5h gry!

Odnośnik do komentarza

Golf Story w promocji za 48 zł. Bardzo mocno polecam, przed chwilą skończyłem. Mechanika gry w golfa zrobiona fantastycznie, do tego dużo humoru. Świetna muzyka. Gra jest dosyć prosta, ale ostatni turniej hardkorowy - zaczynałem go mając 14h na liczniku, skończyłem mając niecałe 17h. Obowiązkowy zakup!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jaki jest teraz konsensus co do Fast RMX? Obniżka na 65 zyla. To jest w ogóle porównywalne do Mario Karta, F-Zero, warta marnowania czasu na nią? Czy to była tylko gierka, w którą ktoś grał, bo nie było wtedy nic innego na Switcha? W sumie lubiłem pograć w F-Zero z bratem jeszcze za czasów SNES-a i N64, a Fast RMX dostał wiele świetnych recenzji, ale... od tego czasu jakoś rzadko ktokolwiek tę grę poleca. 

Odnośnik do komentarza

Fast RMX to podrasowana wersja odsłony z Wii U (znacznie lepsza grafa, wszystkie tory itp. z wersji Wii U plus coś tam jeszcze). Najbliżej temu do F-Zero. Osobiście uważam, że jeżeli ktoś nie ograł wersji na Wii U to wersja Switchowa to zakup obowiązkowy (jeżeli lubi ktoś trudne Future Racery). 

Odnośnik do komentarza

Wziąłem ostatnio w promocji, od dawna miałem ochotę sprawdzić ten tytuł. Graficznie poezja (oczywiście jeśli zostaniemy w królestwie Switcha i zapomnimy, że jest coś takiego jak 4K, HDR, PS4 Pro i Xbox One X).  Jazda sprawia mnóstwo frajdy, jest naprawdę szybko. Ciekawy patent ze zmianą typu dopalacza, żeby dopasować się do warunków na trasie (np. przejeżdżamy przez niebieskie pole, żeby za chwilę wjechać na żółte które zwieńczone jest niebieską skocznią, bez której nie dolecimy do dalszej części trasy; trzeba w porę klepać X, żeby przełączyć pojazd na odpowiedni kolor). Trybów gry jest kilka, w tym ciekawy Hero, gdzie używanie dopałki zużywa osłonę pojazdu, tak więc trzeba to robić z głową. Jest też multi kanapowe i online, ale nie testowałem żadnego z nich.

 

Po 2h gry powiedziałbym, że naprawdę warto.

Edytowane przez Gromit
Odnośnik do komentarza

FastRMX jest w(pipi) trudny. Zaliczenie wyścigów na 1. miejscu wymaga od nas niemałej gimnastyki. Za wygrane wyścigi dostajemy nowe pojazdy. Tory są ciekawe i ładne. Jest dżungla, jakieś futurystyczne miasto z laserami, zamrożone tereny a także trasa gdzie gigantyczne robale (jakieś glisty) przeskakuja nad nami w czasie jazdy.

Na podzielonym ekranie (do 4 na raz) jest niezła młócka. 

W multi przydałyby się boty bo ciężko znaleźć tylu znajomych naraz.

Nuta czasem jest fajna. Ale się nie wyróżnia.

Edytowane przez adus1991
Odnośnik do komentarza

No właśnie nie jestem "fanem trudnych future racerów", więc jakoś mi nie zależy, ale myślałem, że dobrze by było mieć na konsoli coś, co ma proste multi na joycony i fajnie wygląda, tyle. Coś szybszego niż Wormsy, powiedzmy.

 

Tymczasem w zestawieniach "w co warto pograć na Switchu" pojawia się oczywiście Mario Kart, potem Overcooked, Snipperclips, 1-2-Switch, nawet Puyo Puyo Tetris, cokolwiek... zastanawiałem się, czemu Fast RMX wycichł praktycznie od razu po premierze.

Odnośnik do komentarza

To jest gra dla graczy. Posadzisz do konsoli dziewczynę - będzie obijać się od bandy do bandy. MK jest czytelny, wolniejszy, ma asysty dla upośledzonych gierkowo. Puyo Puyo Tetris opiera się o zasady, które zna każdy urodzony przed... co najmniej 1994, za młodszych nie ręczę (grałem z 12-latkiem, który myślał, że wygrywa ten, kto pierwszy ułoży wieżę). Snipperclips jest wolny i na myślenie. Na początku tylko nie każdy rozumie, że gałkę można wychylić trochę do góry, a nie całkowicie. To są gry stworzone dla kanapowego, okolicznościowego multi z rodziną i znajomymi, którzy na każdą konsolę mówią "plejstejszon" i znają je z gazetek z hipermarketów.

Edytowane przez Gromit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja od siebie polecę Dandara. Zakupione w ciemno w preorderze i się nie zawiodłem. Gra jeszcze nie ukończona, ponad 10h za mną. Na plus unikalne poruszanie, które wymaga dobrego opanowania szczególnie w czasie walk z bossami, gra która w trakcie postępu stawia coraz większe wymagania, ale też nie wywołuje flustracji. Fabuła prosta nie prostacka trochę szczątkowa, ale zdecydowanie siłą gry jest przyjemna rozgrywka. Grafika, muzyka poprawna. Brać i grać.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.02.2018 o 14:18, ogqozo napisał:

Jaki jest teraz konsensus co do Fast RMX? Obniżka na 65 zyla. To jest w ogóle porównywalne do Mario Karta, F-Zero, warta marnowania czasu na nią? Czy to była tylko gierka, w którą ktoś grał, bo nie było wtedy nic innego na Switcha? W sumie lubiłem pograć w F-Zero z bratem jeszcze za czasów SNES-a i N64, a Fast RMX dostał wiele świetnych recenzji, ale... od tego czasu jakoś rzadko ktokolwiek tę grę poleca. 

Pozwoliłem sobie odpowiedzieć w temacie o Fast RMX

Czemu nie jest jakoś szczególnie polecany? Ciężko stwierdzić, ja tam polecam. Może dlatego, że marka nie jest tak mocna jak Mario Kart czy F-Zero, a po części to co napisał Rayos o przystępności do szerszego grona. W Singlu grało mi się świetnie, ale na podzielonym ekranie z drugą osobą już tak sobie. Po prostu czułem, że gracz obok nie czerpie odpowiedniej przyjemności z rozgrywki, więc proponowałem przeskoczenie na inny tytuł i kończyło się na jednym wyścigu. Future racery jednak trzeba "czuć" i lubić.

 

Czaję się na Golf Story, tym bardziej, że to w sumie ex na Switcha, a to w dodatku i przygoda, golf i rpg, czyli całkiem interesujące połączenie. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...