Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
mam pytanie które być może powinienem zadać w dziale PC, ale prędzej odpowiedzą pewnie na nie posiadacze Switch Pro Controllera i PC, niż samego PC.
Otóż chciałbym sobie kupić bezprzewodowego pada na którym pogram na PC w gry (Steam, emulatory, inne gry).
Na chwilę obecną nie mam żadnego i w pierwszej kolejności wybór padł na nowego pada do XBoxa One. Dotarłem jednak do informacji wg. których można podłączyć Switchowego Pro Controllera (nie mam, za zakupem przemawia oczywista możliwość użytkowania ze Switchem  - obecnie gram na joyconach) do PC (Steam ostatnio dodał support etc.). A jak z grami typu Wiedźmin 3 (to absolutna topka tego co zamierzam ograć)  - działa to dobrze, czy nie, ktoś tak grał?
Co polecacie w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

a ktoś może się wypowiedzieć na temat Wiedźmina 3? Czytałem gdzieś wpisy sprzed kilku miesięcy że pad nie obsługiwał wszystkiego w tej grze. Myślę, że na forum jest ktoś kto gra lub grał w ten sposób niedawno.

i jeszcze jedno, ktoś może się odnieść do pogłosek odnośnie tego że standardowy pro controller (bez wersji collabo np. z Xenoblade 2) ma niepoprawnie działający krzyżak?

Edytowane przez bld
update
Odnośnik do komentarza

@bld

Pierwsze modele Pro Controllera miały gorszego krzyżaka ale obecnie możesz dorwać np. z wydania Super Smash za tą samą lub podobną cenę co zwykły. Normalnie takie rzeczy wchodzą do nowszych modeli jako standard ale jeżeli nie chcesz się nadziać, że podst. egz. to stary wypust to polecam wziąć tego z Super Smasha (przy czym wizualnie wygląda bosko).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Problem z krzyżakiem dalej istnieje. Krzyżak został poprawiony ale trochę, dalej łapie górę lub dół podczas wciskania boków. Jak znajdę analizę na yt jego budowy to tu wrzucę. Niestety, ta część pada zrobiona jest na odwal. 

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dopiero dzisiaj zorientowałem się, że etui, które kupiłem dość dawno, zawiera folię na ekran. I teraz pytanie, czy warto zamawiać folię od Hori, czy kleić to, co jest w zestawie z czarnym etui od Nintendo? :D

  

Konsola będzie dużo w docku i nie wiem, czy to ma znaczenie co do foli?, wiadomo temperatura sprzętu itp. może źle działać na folię. :)



Edytowane przez pattro
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.11.2018 o 12:30, Kolos28 napisał:

Ale to będzie dziecinne proste.
Zobacz na yt jak się ją łatwo przykleja.

 Udało się!

 

A czy u was też jest takie pstryknięcie jak przyciśniecie palcem ten kod konsoli (na dole od lewej strony). Bo dziś takie coś zaobserwowałem u siebie. ;)

Edytowane przez pattro
Odnośnik do komentarza

Witam

 

Mam problem z od wczoraj z dockiem i chciałbym wiedzieć czy to jest wina konsoli czy właśnie tego adaptera.

 

Sprawa wygląda tak,że jak włożę konsolę do stacji to konsola normalnie się ładuję a gdy już podłączę przewód HDMI to nagle przestaje ładować oczywiście nie wyświetla się nic na ekranie dioda się nadal pali na zielono obraz pojawia się na Switchu brak black screena. 

 

Rozłączanie , podłączanie w kolejnościach nic nie daje.

 

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...