Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno nie takie jak przy pierwszych ale tez sie zdarza, ja mam nowe z bundla z mario party i na pierwszy rzut oka chodza super ale rayos chyba tez ma ten kolor (ale nie z bundla) i na prawy narzekal jak pamiec mnie nie myli

 

dave kiedys wspominal, ze w sumie na kazdy kolor mial reklamacje w sklepiku procz tych zoltych armsowych ale nie wiem czy to regula czy po prostu moze najmniej sprzedal tego

Odnośnik do komentarza

Inaczej, pieprzą się wszystkie partie natomiast poprawili jedną rzecz jaką jest izolacja anten w lewych joyach (słynna pianka). Reszta wad losowo dalej się pojawia, postać sama idzie, rozłącza prawy, analog nie wraca, klika których trigger, nie działa trigger itp, itd. Jest tego chyba więcej niż w przypadku kontrolerów do innych konsol (dokładnych statystyk nie znam) ale może też wynikać z faktu, że to strasznie małe jest wszystko i lekki błąd na produkcji i od razu wadę czuć. Kup, sprawdź, wymień, oddaj.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Ficuś napisał:

na pewno nie takie jak przy pierwszych ale tez sie zdarza, ja mam nowe z bundla z mario party i na pierwszy rzut oka chodza super ale rayos chyba tez ma ten kolor (ale nie z bundla) i na prawy narzekal jak pamiec mnie nie myli

 

dave kiedys wspominal, ze w sumie na kazdy kolor mial reklamacje w sklepiku procz tych zoltych armsowych ale nie wiem czy to regula czy po prostu moze najmniej sprzedal tego

O Panie... to bede musial je przetestowac ostro (te z bundle Mario Party) widze :(.
U mnie np. w Switchu (pierwszy rzut) problemow nie bylo poza prawym analogiem (nie dzialal wcisk - bardzo rzadko reagowal).

Troche lipa, ze dalej nie potrafia zrobic porzadnie sprzetu (albo uzywaja starych czesci :D)

Odnośnik do komentarza

u mnie w lewym postac sama chodzila w lewo ale wystarczyla szczoteczka do zebow i wacik i ogarnalem (musial sie dostac jakis poproch pod ta gumke)

 

ale np jak kiedy pierwszy raz pare miesiecy temu gralem na cztery joycony to moje dwa zaczyly czasem gubic zasieg (przyciski nie reagowaly itp), a drugi komplet dzialal idealnie, co ciekawe grajac wczesniej dziesiatki godzin moimi dwoma joyconami nigdy nie zgubily zasiegu - tak jakby zaczely wariowac gdy w stadzie pojawilo sie wiecej sztuk xdd

Odnośnik do komentarza

No to nadaje po BT które nadaje blisko fal wifi itp. także dużo urządzeń w pobliżu, router itd zakłócają się wzajemnie. Nie pomaga rozmiar, antenki długości antenek mrówki nie są w stanie przebić się przez chałaś. Nic z tym nie zrobisz. M.in. ze względu na rozmiar Pro Pad chodzi bez zarzutu - rozmiar anten robi różnicę.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ficuś napisał:

na pewno nie takie jak przy pierwszych ale tez sie zdarza, ja mam nowe z bundla z mario party i na pierwszy rzut oka chodza super ale rayos chyba tez ma ten kolor (ale nie z bundla) i na prawy narzekal jak pamiec mnie nie myli

 

dave kiedys wspominal, ze w sumie na kazdy kolor mial reklamacje w sklepiku procz tych zoltych armsowych ale nie wiem czy to regula czy po prostu moze najmniej sprzedal tego

 Dziś w końcu odesłałem, oba. Prawy gubił zasięg jak szalony plus wibrował głośniej niż wibrator sąsiadki, jakby coś luzem w środku latało bo taki metaliczny dźwięk się wydobywał. A w lewym analog zaczął złe wykrywać skosy, pierdolka bo w grze tego nie zauważałem, ale jak już wysłałem jeden to wysłałem drugi. Zobaczymy co zrobią 

Odnośnik do komentarza

Przeglądając opinie o Football Manager 2019 Touch trafiłem na taką recenzję https://www.dailystar.co.uk/tech/gaming/745517/Football-Manager-2019-Nintendo-Switch-Review

 

Recenzja jak recenzja, ale napisano w niej, że FM na Switcha obsługuje myszkę, którą podłącza się do docka przez port USB :O czy wiecie coś więcej na ten temat ? Ktoś testował ? 

 

@Ficuś sprawdzisz czy Cywilizacja obsługuje mysz ? 

 

Edit: Gadałem z jednym fanem Nintendo o tej obsłudze myszy i powiedział, że nie jest zaskoczony, bo Undertale na Switchu działa z klawiaturą :o 

 

To Microsoft dodaje ponad rok obsługę klawiatury i myszy do Xboxa, a tu po prostu jest i nawet się tym nie pochwalą 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Chciałbym kupić Switcha. Jednak jakiś czas temu były plotki o nowej wersji. Nie śledziłem tematu na bieżąco. Czy coś wiadomo na ten temat? Chodzi mi o coś takiego jak było z 3DS i później new 3DS.

 

Drugie pytanie o akcesoria. Co byście polecili? Jakąś stację dokującą? Ochrona na ekran itp.

Odnośnik do komentarza

Sorry za te pytania nooba. Jeszcze dwie sprawy przed kupnem.

 

Jakieś bundle Switcha + Mario party + dodatkowe kontrolery są? Czy "tylko" bundle z samym Mario Party z joyconami?

 

Jakaś wersja Switcha jest lepsza niż inne? Chodzi mi o to że na początku były jakieś problemy z lewym joyconem. Czy brać co mi się bardziej podoba.

Odnośnik do komentarza

Problemy są podobno do dzisiaj z joy conami, choć pewnie już nie tak częste jak na początku.

Ja mam Switch'a prawie rok, i jeszcze nie miałem z nim (odpukać) żadnych problemów, a brałem zestaw z Mario Odyssey. Więc wszystko pewnie zależy od szczęścia, i najlepiej brać taki zestaw jaki Tobie się podoba, bowiem te Switch'e jakie obecnie są w sklepie mają wyeliminowane wady wieku dziecięcego. Ale jak to bywa z elektroniką produkowaną na masową skalę, zawsze może zdarzyć się wadliwy egzemplarz. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...