Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisaliśmy, poza lewym joyem do którego dołożyli gąbkę nic się nie zmieniło. Jest nowsza wersja konsoli która ma tylko i wyłącznie załatany częściowo exploit dotyczący piractwa. Sama jakość jest taka jak na początku. Trafiają się felerne sztuki z odchodzącym ekranem ale to raczej rzadka sprawa. Wifi jest słabe ale już działa w miarę stabilnie, na początkowych softach zdarzały się zwiechy (u mnie np) które wymagały restartu konsoli (nie łączył się za żadną siecią, po restarcie łączył) ale to ustało wraz z akutalizacjami. Także po prostu poluj na normalną sztukę w dobrej cenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Okej, ale potem mogę ją wsadzić do PC i skopiować sobie zawartość ze starej karty, następnie włożyć z powrotem kartę do konsoli i będzie okej?

 

Na 3DS była taka możliwość, normalnie kopiuj/wklej między kartami. Kopiowało się wszystko co było na karcie. Dzięki temu nie trzeba było pobierać wszystkiego od nowa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie,
od kilku tygodni
jestem szczęśliwym posiadaczem switcha.
Mam problem ze ściąganiem poprawnie założonej nakładki na joy cona. Już kilka razy musiałem użyć większej siły aby ją ściągnąć, gdyż guzik zupełnie nie działał. Zwykle wszystko działa prawidłowo. Podkreślę, że dzieje się tak przy poprawnym założeniu (plus do plusa, minus do minusa).
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Rayos - muszę ze wstydem przyznać, że nie miałem o niej pojęcia :( dzięki za pomoc! Mam 30 lat i wróciłem do grania po latach przerwy. Tak wciągnął mnie mario kart, że nawet nie wiem, czy w pudełku była jakaś instrukcja.

Drugie pytanko - oryginalnie switch nie ma żadnej folii na wyświetlaczu?

Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No i stało się. Mamy Switcha. Na początek na pewno grany będzie Pokemon i w wolnych chwilach Mario Odyssey, potem Labo i może coś dla mnie z JRPGów.

Teraz dwa pytania. Czy exy od N tanieją w eShopie do sensownej stawki, czy lepiej łowić na allegro gry?

Jak się ładują joycony? Od konsoli? Ten pasek baterii dotyczy też ich?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

13 minut temu, szczudel napisał:

No i stało się. Mamy Switcha. Na początek na pewno grany będzie Pokemon i w wolnych chwilach Mario Odyssey, potem Labo i może coś dla mnie z JRPGów.

Teraz dwa pytania. Czy exy od N tanieją w eShopie do sensownej stawki, czy lepiej łowić na allegro gry?

Jak się ładują joycony? Od konsoli? Ten pasek baterii dotyczy też ich?

 

Exy zadko tanieją może ze 2x do roku jest obniżka 30-40% lepiej łowić gry fizycznie .

Joy cony lądują się po podpięciu ich do konsoli w tv mode lub w trybie przenośnym, ewentualnie można dokupić podstawkę do ładowania , każdy joy con ma własny pasek stanu naładowania.

Z Jrpgów zdecydowanie polecam Xenoblade 2.

Edytowane przez Rezoo7
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dobra Panowie, Switch ze mną od premiery, ale ciągle mam w głowie mindfucka, jak to jest, że gry w trybie handheld są w 720p a na tv w 1080p?

 

Wiem, że ekran Switcha ma natywnie 720p, a na tv możemy mieć 1080p, ale czemu gry na tv często "są ładniejsze" względem trybu handheld? Co to za dziwna magia? Switch w docku dostaje dodatkową moc? Procesor zwiększa obroty? Kwestia chłodzenia, że konsola nie grzeje się zbytnio, bo nie ogrzewamy jej rękami? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Emtebe napisał:

Dobra Panowie, Switch ze mną od premiery, ale ciągle mam w głowie mindfucka, jak to jest, że gry w trybie handheld są w 720p a na tv w 1080p?

 

Wiem, że ekran Switcha ma natywnie 720p, a na tv możemy mieć 1080p, ale czemu gry na tv często "są ładniejsze" względem trybu handheld? Co to za dziwna magia? Switch w docku dostaje dodatkową moc? Procesor zwiększa obroty? Kwestia chłodzenia, że konsola nie grzeje się zbytnio, bo nie ogrzewamy jej rękami? 

 

W handheld mode procek jest „przyblokowany”, żeby baterii nie żarło. Widocznie granica mocy handheld/dock nie jest wypośrodkowana idealnie. No nie mam pojęcia, dlaczego zwykle (choć to chyba nie reguła) gry w docku chodzą lepiej, mimo wyższej rozdziałki.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Emtebe napisał:

Dla mnie to takie dziwne. Bo skoro na tv w 1080p gry potrafią wyglądać i działać lepiej, to wydawałoby się, że w handheld na 720p będą jeszcze ładniejsze i obraz żyleta.

 

Na logikę tak powinno być. Tak jak mówię, widocznie za mało odblokowany jest procek w handheld mode. Zresztą już kiedyś na początku raz go odblokowali więcej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...