Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, zdrowywariat napisał:

No ale przyznaj, że w tego typu grze na dwa przyciski brak opcji na dwa joycony to kpina? Tu nie ma czego bronić! To powinien być wymóg, skoro w ten sposób też reklamują Switcha.

Przeciez temat zaczal sie od tego ze nie pogra z zona, a pogra ale nie ogarnal. Oczywiscie ze lepiej jakby dalo sie grac na dwa joycony

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niespecjalnie, zwłaszcza że w Switchu naprawdę nie odczujesz osobiście różnicy przy jakiejkolwiek przyzwoitej karcie. Sandisk to raczej nadal najlepsza opcja z Samsungiem obok niego, Kingston to najbardziej ceniona alternatywa w niższej cenie.

 

 

Na Morelach właśnie chyba kończą sprzedawać Sandiska 200 GB po 170 zł. Ostatni spadek cen sprawia, że więcej osób sięgnie po karty 256 GB czy też Sandiska 400 GB, chociaż ta nadal jest nad wyraz droga. Więc raczej opłaca się brać 128-256 GB. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

W 2017r, po premierze switcha digital foundry i wiele redakcji testowało karty i wnioski były identyczne w każdej redakcji. Karta uhs u-3 miała te same osiągi co karta uhs u-1. Tak więc nie było sensu dopłacać do droższych kart. Jednak w nowszym fw sprawa się zmieniła, testy sprzed miesiąca pokazują, że uhs u-3 karty już potrafią rozwinąć skrzydła na switchu i czasem potrafi nawet przyspieszyć ładowanie o kilkanaście sekund względem uhs u1. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, pattro napisał:

To np. taka karta będzie ok: https://m.euro.com.pl/karty-pamieci/samsung-microsdhc-evo-plus-64gb-class-10.bhtml Za godzinę będę w RTVEuroAGD i zastanawiam się czy parametrami ta karta będzie okej. ;)

 

Nie potrzebna mi większa karta bo nie gram w cyfrówki, wszystko pudełko  ale niektóre gry potrzebują dodatkowej pojemności. 

Szarpnij się lepiej ma 128GB, mimo że nie grasz w cyfrówki ,  ale dodatkowe miejsce się zawsze przyda. 

Edytowane przez Strife
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Rayos napisał:

Też chyba za jakiś czas będę się przesiadał na 256 z 128. Wcześniej miałem 64 to dość szybko zapełniłem, 128 pozwala na więcej ale też już muszę zaczynać żonglować gierkami pomimo tego, że zazwyczaj wywalam jak coś skończę 

 

Gdybyś wywalał co skończysz to na logikę by Ci nie brakowało miejsca nawet na 64. Ja taką mam i też wywaliłem kilka gier, trzymam tylko ulubione, a miejsca wciąż nie brakuje.

Odnośnik do komentarza

no z jednej strony nie jest instalowana z carta bo prędkość jest podobna ale sporo gier instaluje "patche" po kilka gb albo całe części (np Bayo kupiona w pudełku ma kod na część pierwszą, Banner Saga po część trzecią w formie patcha itd). Więc prawda jest gdzieś po środku. Są też gry jak LA Noire które mają tyle wycięte, że gra nie zadziała w ogóle bez patcha :-)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

wg mnie gier z patchami po kilka gb jest garstka, wrecz jestem do teraz zadziwiony jak dosc malo waza patche do gierek na switcha

 

co do gierek wymagajacych dociagniecia jakies ich czesci z neta to racja - ale nie jest ich sporo, wolf2, nba2k18,2k19, la noire, jakis wrestling, banner saga, kod na bayo1, tryb multi do dooma i w sumie tyle mi na szybko przychodzi na mysl

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, pattro napisał:

A czy HORI Premium Screen Filter to dobry wybór do ochrony ekranu? Pytam bo to dosyć dużo (około 60 zł) za takie akcesoria. ;)

Trochę drogo, ja mam na dwóch switcha'ch szkło hartowane hard glass 9h i za dwa dałem o wiele mniej z wysyłką, a sprawdza się nad wyraz dobrze, rok bez żadnych rys i innych problemów jeżeli chodzi o ekran.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...