Jump to content

Snake Pass


Recommended Posts

Taki sympatyczny tytuł się zapowiada, a nie ma własnego tematu. :/

 

Nadrabiam to niedopatrzenie bo ostatnie zwiastuny robią na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Szczerze mówiąc to bardziej podoba mi się w tej chwili  Snake Pass niż  "nahajpowane" Yoka Laylee, które z ostatnich filmików wyglądało trochę siermiężnie...plus działa na silniku Unity.

 

A jak wiemy, Unity + konsole = potencjalne problemy techniczne.

 

Póki co - Snake Pass > Yoka Laylee

 

Grę robią goście z Sumo Digital -  w portfolio mają m. in. Little Big Planet 3. Aktualnie pomagają też przy produkcji Crackdown 3.

 

Nowy, sympatyczny filmik na koniec mojego wstępu.

 

Edited by Cedric
Link to comment
  • 2 weeks later...
Guest ragus

no a jak chcesz wężem skakać, tutaj właśnie o to chodzi, żeby etapy przystosowane niby po skakanie pokonywać jak wąż xd

 

 

zaraz ściągam na switcha i zobaczę, z czym to się je

Link to comment

No jak? Za pomocą ogona jak sprężynka xD  Gierki nie skreślam ale szkoda trochę, że przy takiej biedzie w platformówkach 3d, dają platformówkę 3d bez jednego z najważniejszych elementów gameplayu w tym gatunku.

  • Upvote 1
Link to comment

Kufa Panowie, a mnie trochę śmieszy, że w gatunku platformówka, w którym osią uwaga jest skakanie po platformach nie mam skoku. Rayos widzę jakiś nowy gatunek poznał czyli symulator węża. Może jeszcze mam grać na joysticku w to? xD

No dla mnie w "bajkowej" grze wąż może na luzie skakać. Trochę wyobraźni, c'mon.

 

Ragus ja też czekam na info i jakąś mini reckę.

  • Upvote 1
Link to comment

Balon widziałeś ty w ogóle jakiś gameplay z tej gry? Skoku tam nie ma, bo jak chcesz skakać wężem owiniętym wokół jakiejś belki np? To nie jest klasyczna platformówka, gołym okiem widać, że skok jest tutaj zbędny i tylko przysporzyłby frustracji.

Link to comment

Tak widziałem, widziałem. Ale zanim zobaczyłem video, przeczytałem tekst i obczaiłem 2 zdjęcia dlatego się nastawiłem pod platformówkę 3d:(

Dobra już nie rozprawiajmy o tym czy wąż może skakać bo zaraz jeszcze do tego działu przeniesie się szlam OT. Teraz piłka po stronie ragusa.

Link to comment
Guest ragus

Zaje,biste xd.

 

Trzymając R wąż sunie do przodu, lewą gałką skręcamy, przyciskiem A wybijamy głowę węża w górę żeby wejść wyżej.. Żeby sunąc szybciej, trzeba sunąć po ziemi zygzakiem, robiąc półkola na lewej gałce. Na początku może być ciężko i wymaga trochę wprawy, ale jak się załapie o co chodzi, to robi się zabawnie. Tak samo wspinanie - o im więcej rzeczy się zaczepimy robiąc zygzaki, tym wyżej się wespniemy.

 

Gra jest bardzo ładna, kolorowa, fizyka węża jest super, gra jest podzielona na plansze, na których zbieramy świecidełka (w tym złote monety, które są strasznie dobrze ukryte). Fajna pierdółka, wstępnie jestem jak najbardziej na tak.

Edited by ragus
Link to comment
Guest ragus

faktycznie widać, że gra nie śmiga w natywnej rozdzielczości na przenośnym switchu, co nie znaczy, że nie wygląda ładnie, bez przesady. no i to unreal 4. czegoś takiego na handheldzie jeszcze nie widziałem.

 

7EJEnFS.jpg

 

Podział na plansze, z tymi swoimi gwiazdkami mocno przypomina gierki komórkowe w stylu Angry Birds.

Edited by ragus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.