Skocz do zawartości

Splatoon 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, ale ciężko tu mówić o testowaniu. 3 minuty mecz, serio??? Nie mogę wejść w grę, bo co chwilę koniec meczu mi przerywa. W normalnej grze też ma to tak wyglądać? 10 minut powinno być minimum, a nie 3 ;p. Szukanie przeciwników, wgrywanie rundy i prezentacja trwa tyle co połowa właściwej gry :E.

Odnośnik do komentarza

w jedynce wszystkie mecze w wszystkich trybach po 3minuty? w sumie o dziwo odpowiada mi nawet taki czas, pasuje do tej rozgrywki i wielkosci map, choc troche dluzsze starcia (4-5min) tez by sie przydaly

 

z drugiej strony taki krotki czas minimalizuje ewentualne opuszczenia rozgrywki przez kogos - przeciez mecze 3vs4 to by byla eksterminacja

Odnośnik do komentarza

Ze Splatoonem jest jak z wątróbką albo polubisz albo nie. Na jedynce przegrałem jakieś 650 godzin i daleko było mi to wyjadaczy z kraju kwitnącej wiśni, także nie ma co się zrażać tylko grać i grać. Mecze są szybkie i dynamiczne w sam raz na krótkie partie jak i wielogodzinne sesje. Na początku zaliczajcie kampanie, która pozwoli poznać mechanizmy i zaznajomić się ze sterowniem, najlepiej grać na żyroskop i na gałkę z dużą czułością - przedział 3-5.  Oczywiście to jest subiektywne zdanie, ale pozwoli to wam na błyskawicze: akcja-reakcja. Prawdziwy fun i rywalizacja dopiero zaczyna się na rankedach. Przegrałem dzisiaj 4 godziny i bawiłem się dzisiaj doskonale.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem na 100% jak to wygląda np. w Overwatch, ale tam mecze trwają chyba średnio 10-15min, a żaden z grających znajomych nie narzekał na ludzi wychodzących w trakcie meczu.

 

Jak dla mnie delikatnie dłuższe partie byłyby idealne. Z drugiej strony, w trakcie jednej rozgrywki nie zmienia się nic poza stanem zamalowania mapy. Żadnych leveli, powerupów itp, więc może faktycznie takie 3min to optymalny czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...