Skocz do zawartości

Splatoon 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, ale ciężko tu mówić o testowaniu. 3 minuty mecz, serio??? Nie mogę wejść w grę, bo co chwilę koniec meczu mi przerywa. W normalnej grze też ma to tak wyglądać? 10 minut powinno być minimum, a nie 3 ;p. Szukanie przeciwników, wgrywanie rundy i prezentacja trwa tyle co połowa właściwej gry :E.

Widzę, że sporo ludzi nie miało styczności z oryginałem z Wii U. Świeże podejście do gatunku to największa zaleta tej gry. Rozgrywka ma być intensywna i wciągająca. W sam raz na kilka potyczek, jak i wielogodzinne sesje. 10 minutowe Turf War byłoby tutaj całkowitym nieporozumieniem. W Splat Zones, Rainmaker i Tower Control zazwyczaj akcja się jeszcze bardziej zagęszcza i potyczki trwają jeszcze krócej (Knockout), ale i tutaj warunkowo może być doliczany Extra Time pod koniec meczu. Dla mnie takie rozwiązanie sprawdza się świetnie. Nie wiem ile trwa wgrywanie aren, szukanie przeciwników i prezentacja wyników na Switchu, ale na Wii U to kwestia kilku sekund (najdłużej chyba trwa wyświetlanie wyników).

Odnośnik do komentarza

mi znowu bardzo sie podoba, nie wiem czy wciagnie mnie tak samo jak mk8d ale dam jej szanse, te krotkie dynamiczne starcia idealnie pasuja do idei przenosniaka, chwila czasu i pyk - mozna 2-3 mecze zagrac, a nie jak np w battlefield gdzie bez godziny wolnego czasu to nie ma sensu gierki wlaczac

Odnośnik do komentarza


86 MC 


 

Splatoon 2 is just about everything you could ask for from a sequel. It builds on everything the original set up and then some; almost every single major issue people had with the first game has been resolved, showing that Nintendo is genuinely listening and wants to deliver the absolute best experience possible. It maintains the freshness you’d expect and throws in countless big and small changes and additions, every one of them for the better. Anyone who says Nintendo can’t do online should be eating their words right now; Splatoon 2 is simply inkredible and continues Nintendo's trailblazing first year of Switch stunners.

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...