Skocz do zawartości

Matrix Quadrilogy


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, creatinfreak napisał:

To co robili bracia było ponadczasowe, to co zrobiły siostry nie powinno nawet powstać jako pomysł. Po 4 boję się bo mi zabili klasyk kina SF, ale może nowy reżyser nie pokpi sprawy i będzie się trzymał trylogii. Jedynki i Animatrixa..no nic, czas pokaże co to będzie.

 

Poprawioned.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy Matrix to film mojego żyćka, Reaktywację też bardzo lubię, bo ma zajebiste sceny akcji, Rewolucje już trochę mniej, ale ujdzie, czwartej części nawet nie oglądałem i nie zamierzam, niech sobie wsadzą te swoje tęczowe wątki i Neo-pacyfiste w dupsko. Jest jakaś iskierka nadziei, że Piątka w końcu będzie czymś naprawdę dobrym, ale to tak naprawdę w dużym stopniu zależy od tego jaki wkład będą mieć Wachowscy (wiem, że nie będą reżyserować, ale i tak boję się, że dorzucą swoje 3 grosze). Kto wie, może klapa finansowa Zmartwychwstania dała im coś do myślenia, czekam z umiarkowanym optymizmem. 

Odnośnik do komentarza

Nowy reżyser na pewno wprowadzi trochę świeżości. Byle "bracia" nie mieszali za bardzo, chociaż jeden chyba odciął się już całkowicie po 3 części? Wątków można tutaj poruszyć mnóstwo, uniwersum ma ogromny potencjał, pytanie czy zostanie należycie wykorzystany.

Keanu raczej chyba tylko w roli epizodycznej, bo po tym co zaprezentował w ostatniej części to wolę, żeby go już w ogóle nie było, jak mu się nawet fryzury nie chciało zmienić. Zresztą chłop ma już swoje lata i skakać z budynków pewnie też mu się nie chce.

Odnośnik do komentarza

Pomysłów na filmy/seriale było sporo- pokazanie wojny, upadek ludzkości, pierwsza wersja Matrixa i jak zaczęto wyciągać z niego ludzi itp. 

Wiem, że wojna i upadek była w Animatrixie, ale dla mnie (jak to oglądałem, czyli wieki temu) zabiło trochę tą tajemniczość- znowu ludzkość to banda debili, która impulsywnie doprowadziła do swojej zagłady.

Odnośnik do komentarza

Producentka ma byc jedna z braci wiec nieliczylbym na wielka swobode rezysera. I pewnie glownym bohaterem baba.

 

Moze 2 i 3 nie zblizyly sie do jedynki  ale chcialbym czuc taki hajpik na dzisiejsze produkcje budowany urywkami zwiastunow w tv. Dzisiaj aktorzy musza probowac jakichs potraw na yt, albo isc razem kupic adidasy jak mcgregor gylenhal xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...