Skocz do zawartości

13 Reasons Why - 2017 - Netflix


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Shen napisał:

Obejrzałem pierwszy odcinek. Czy oni tam w pierwszym sezonie nie grali w kosza?

Bo teraz cisna baseball.

Ta, grali w kosza, ale pewnie jak to w liceum wielu uprawia kilka dyscyplin.

 

Pomijając cholernie słabe recenzje, czytałem, że w tym sezonie jednemu gościowi 

Spoiler

kij od miotły wsadzili w dupę :reggie:

więc nie bardzo mam ochotę to oglądać.

Odnośnik do komentarza

W 2 dni cały sezon. Bardzo sympatyczna główna aktorka. Trochę taka zbita i śmiesznie chodzi w tych kozaczkach, ale mimo wszystko ładna z buski. Od razu ja polubiliśmy. Mocna tematyka. Wciągnęło nas od razu, ale miejscami sie ciągnie. Ogólnie dobre jazdy sie tam dzieją. Polecam. 

 

W drugim sezonie chyba czekają nas same ...

Spoiler

samobójstwa osób, ktore sie przyczyniły do jej śmierci. 

Co juz zapoczątkował Alex w ost. odcinku. 

Edytowane przez MEVEK
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.05.2018 o 17:05, MEVEK napisał:

W drugim sezonie chyba czekają nas same ...

  Pokaż ukrytą zawartość

samobójstwa osób, ktore sie przyczyniły do jej śmierci. 

Co juz zapoczątkował Alex w ost. odcinku. 

Ale wiesz, że

mu nie pykło z tym samobójem, c'nie?

:potter: 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, sprite napisał:

No 2 sezon bardzo słabiutki. Nawet końcówka nie dała rady. Niech już tego nie ciągną dalej :/

 

s3 będzie prawie na 100%, finał mogli inaczej zakończyć..

 

 


masakra i było by bardziej z powerem, a nie po prostu grzecznie. Może i mieli taki pomysł, ale netflix w tej kwestii mógł temperować scenarzystów. Serial z dużym naciskiem na odbiorców amerykańskich, a u nich tam co jakiś czas odchodzą jatki
 

 

Imo s2 zły nie był jeśli komuś podobał się s1, wiadomo niższy poziom bo tam czekało się jaki syf wyjdzie na kolejnej kasecie, a tutaj już znaliśmy całą historię.

Dostaliśmy po prostu szczegóły co tam jeszcze się działo. Ciężko było to lepiej zrobić Spoglądając z szerszej perspektywy to:

 

 


s1 był o Hannie i czekało się do finału na scene w wannie, którą musieli pokazać

s2 był o gwałcicielu i czekało się na sprawiedliwość, którą tutaj akurat dobrze rozwiązali, nie wszystko musi być kolorowe

Zamknęli chyba prawie wszystkie wątki, więc s3 będzie o niedoszłej masakrze i walce dobra ze złem z tymi co się znęcali nad nim?
 

 

Jak to widzicie o czym może być s3?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

No suabieńko :/ 

 

Trochę sztucznie napompowany i generalnie niepotrzebny ten drugi sezon. Po raz kolejny wydaje mi się, że zobaczyli sukces pierwszego sezonu i robili pewno na szybkiego zmiany i dokrętki, żeby nie kończyć po S1. Wieje nudą, historia nie ma już żadnych twistów, jedynie na Hannę można sobie popatrzeć <3 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...