Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

 

Podkreślę "W każdym sezonie"

 

A ty myślałeś, że będzie jeden i koniec? Jak sie przyjmie to zrobią tyle ile trzeba. Jest wiadome, że Netflix daje kilka milionów na pierwszy sezon jak bedzie pozytywny odbior i oglądalność budżety mają zbliżyc się ponoć do Gry o tron. 

http://www.filmweb.pl/news/Netflix+ekranizuje+"Wiedźmina"-123168

 

:obama:

 

Wczoraj przeczytałem news, że Netflix wpompuje gruby hajs na produkcję w Europie. Ale czegoś takiego się nie spodziewałem. Mam nadzieję, że tego nie syerdolą 

 

Chociaż z drugiej strony, trochę szkoda, że to nie będzie w 100% polski serial.

 

 

FILMWEB

Netflix przygotowuje anglojęzyczny serial na podstawie książek o przygodach wiedźmina Geralta. 

 

Przecież już dawno Bagiński mówił, że nadchodzący projekt związany z Wiedzminem będzie na rynek zachodni z zachodnimi aktorami. Co w tym złego? Rzym powinnień być tylko z rodowitymi włochami w obsadzie? Wikingowie tylko z faktycznymi potomkami skandynawskich wojowników?

 

Użyj glowy zanim cos napiszesz pl0x

 

A gdzie on napisał że coś w tym złego?

Zapytam odwrotnie, co złego w  tym ze kolega chciałby zeby ten serial był polski? W sensie by Polska potrafila nakrecic coś godnego?

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Nie ogladałem dunskiego.

To nie był polski, to był spie,rdolony wiedzmin, wyobrażam sobie ze pieniadze i talent jest na to też w naszym kraju, ale jak ktoś nie rzuci tym drugim to pierwsze tez sie nie znajdzie.

Pomijam już że każda książka traci w przekładzie,  każde tłumaczenie  to obdzieranie ksiazki  z oryginalnego wydzwięku, hamerykanscy aktorzy,  jezyk  angielski, to w pewien sposób zatracenie, czasami moze wzbogacenie oryginału.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja nie miałbym nic przeciwko, żeby to był polski serial, ale jednak nasze kino jest jeszcze wiele lat za amerykanami i jedyne co mogloby dobrze wygladac w naszej realizacji to jazda konno XD

 

Co nie zmienia faktu, że w ostatnich latach pojawia się co raz więcej dobrych polskich produkcji.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

 

Przecież Netflix by mógł zrobić serial po Polsku a dla innych krajów dać adekwatne napisy.

No ale tego nie zrobi.

 

jak wyobrażasz sobie zagranicznych aktorów gadających po polsku?

 

 

Nie wiem, pewnie musieli by wystąpić Polacy?

 

 

Powodzenia życzę 

Odnośnik do komentarza

:sapek:                                                                                                                                                                                                                   :sapek:

Odnośnik do komentarza

 

 

Przecież Netflix by mógł zrobić serial po Polsku a dla innych krajów dać adekwatne napisy.

No ale tego nie zrobi.

 

jak wyobrażasz sobie zagranicznych aktorów gadających po polsku?

 

 

Nie wiem, pewnie musieli by wystąpić Polacy?

 

Aktorzy, których nikt nie zna, grający w filmie na podstawie książek których do niedawna nikt nie znał, mówiący w języku który nikogo nie obchodzi.

 

Mmmm, sukces murowany :sapek:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał to zapowiadany wcześniej film idzie w odstawkę, ponieważ Platige Image zobowiązało się nie korzystać z marki w okresie trwania umowy z Netflixem, który przejął prawa do tworzenia serialu.

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/27344946,platige-image-sa-3-2017-ujawnienie-opoznionych-informacji-poufnych-o-przyjeciu-i-wejsciu-w-zycie-binding-deal-memorandum-okreslajacego-zasady-wspolpracy-przy-produkcji-filmowej-opartej-na-prozie-andrzeja-sapkowskiego

 


 
Odnośnik do komentarza

W roli głównej musi być jakaś 'hot' gwiazda zachodu - Michael B Jordan choćby. Niecni REDzi zabronili czarnym dostępu do świata Wiedźmina to teraz Sapek, ojciec frenczajsu, will make things right.

 

No skoro to bedzie adaptacja pod rynek amerykanski to na pewno pojawi sie roznorodnosc rasowa, pozostaje miec tylko nadzieje ze za bardzo nie poplyna w tym aspekcie.

 

 

Kurcze, teraz zobaczylem ze data zapowiedzi pokrywa sie z urodzinami szproty i pawcia... ehhhh, a taki byl potencjal.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

W roli głównej musi być jakaś 'hot' gwiazda zachodu - Michael B Jordan choćby. Niecni REDzi zabronili czarnym dostępu do świata Wiedźmina to teraz Sapek, ojciec frenczajsu, will make things right.

 

Ja rozumiem ironie i beke z polygonu, ale w Wiedzminie byli czarni. 

 

maxresdefault.jpg

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...