Jump to content
Vexilium

Wiedźmin - NETFLIX

Recommended Posts

Młody Eddie Murphy w roli jaskra byłby dobry

eddie-murphy-young-814388297.jpg

Edited by Sebas

A ciekawa sprawa - nie jest przypadkiem tak, że CD Projekt Red ma prawa do nazwy "The Witcher"?

Bo jeśli tak, to ciekaw jestem czy się dogadają. A jak się nie dogadają to... jak będą mówić na Wiedźminów w serialu?

Edited by Cedric

W roli głównej musi być jakaś 'hot' gwiazda zachodu - Michael B Jordan choćby. Niecni REDzi zabronili czarnym dostępu do świata Wiedźmina to teraz Sapek, ojciec frenczajsu, will make things right.

No skoro to bedzie adaptacja po rynek amerykanski to na pewno pojawi sie roznorodnosc rasowa, pozostaje miec tylko nadzieje ze za bardzo nie poplyna w tym aspekcie.

Kurcze, teraz zobaczylem ze data zapowiedzi pokrywa sie z urodzinami szproty i pawcia... ehhhh, a taki byl potencjal.

Tak? A gdzie masz czarnych w Grze o Tron?

Do mnie cały czas nie dociera ze to prawda. Netflix robi Wiedźmina. Przecież to są mokre sny od tylu lat ze zupełnie straciłem nadzieje na serial o Wiesku.

Gra o Tron sie skończą to wypuszcza Wiedzmaka i przejmą pałeczkę. Rozpocznie sie zupełna dominacja Białego Wilka.

W ogóle chciałbym żeby serial nazywał sie Biały Wilk a nie Wiedźmin.

A ciekawa sprawa - nie jest przypadkiem tak, że CD Projekt Red ma prawa do nazwy "The Witcher"?

Bo jeśli tak, to ciekaw jestem czy się dogadają. A jak się nie dogadają to... jak będą mówić na Wiedźminów w serialu?

The Hexer / Hexers

Tak? A gdzie masz czarnych w Grze o Tron?

Ale co, mam ci zdjecia wkleic? Bo moge.

Dodatkowo serial robi Netflix a nie HBO, Netflix nawet w postac L, czyli turbo bialego emo wcielili osobe czarnoskórą.

A co, jeżeli Biały Wilk będzie Czarnyn Wilkiem?

Ma i już przy filmie nie chcieli się podzielić, więc może "Geralt of Rivia"? Będzie "blisko" do Game of Thrones ;) GoR i GoT :P

Edited by MBeniek

CDPR ma prawa do 'The Witcher' oraz 'Geralt' - prawa obejmują filmy, seriale, zabawki no i gry.

Zawsze mogą użyć któregoś z tytułów książek. Ew. każdy sezon okraszony innym podtytułem. 

Edited by Hum

No to Hexer albo biały wilk albo gwynnbleid albo (pipi)a przygody wiedźmiaka gerwanta :sapek:

I tak sporo osob nie potrafi poprawnie wypowiedziec jego imienia wiec od razu moga go nazwac Gerald z Riviery

Zobaczymy jak oni chcą za te 'kilka milionów dolarów' wyczarować bogaty i piękny świat Wiedźmina.

Trochę ciężko mi sobie wyobrazić, że Netflix daje grube miliony na seriale pokroju Jessica Jones czy Luke Cage, ale nagle przy wiedźminie szczędzi i rzuca jakieś ochłapy. Tak samo Bagiński chciał robić 2h film z budżetem w okolicach 30 mln$, ale rzucił to i robi 8-10h serial za kilka milionów :P No bez przesady...

A czy cd projekt red nie może za $ uzyczyć licencji na nazwy czy tym podobne przy produkcji serialu?

A czy cd projekt red nie może za $ uzyczyć licencji na nazwy czy tym podobne przy produkcji serialu?

Przez lata wypracowali z sukcesem globalny wizerunek marki The Witcher i teraz mają ją komuś użyczyć bez żadnej kontroli?

18527953_843739109112242_427842901974393

alebym ogladal

Idryś goty aktor, moze nie jako Gerardo, ale jako jakis piekny ksiaze albo magnat nieruchomosci z Ofiru? A jak najbardziej.

Mikkelsen w sumie tak sepleni, że można udawać, że mówi po polsku

Jest zbyt smutny. Sapek na bank się nie zgodzi na jakąś czarną postać jako jeden z głównych bohaterów.

Jest zbyt smutny. Sapek na bank się nie zgodzi na jakąś czarną postać jako jeden z głównych bohaterów.

producent może się nie zgodzić, konsultant może mieć opinię jak mu pozwolą

myślę, że ludzie odpowiedzialni za ten serial w netflixie mieliby mokro w gaciach gdyby mikkelsen wyraził zainteresowanie

Sapek jako konsultant to za duzo tam do powiedzenia nie bedzie mial, co najwyzej bedzie sobie mogl miny strugac. :sapek:

Ale wtedy podstawia mu tylko pol litra pod pysk i od razu sie usmiechnie.